Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ποιους διασημους εχετε δει απο κοντα???


Recommended Posts

Κολωνάκι - Μαριέττα Χρουσαλά, Εύα Λάσκαρη

Golden Hall - Μαριέττα με τον σύζυγο (απλή & κούκλα), Τατιάνα με σύζυγο και τέκνα (πολύ αδύνατη με τεράστιο πρόσωπο), Τζένη Μπαλατσινου (κομψότατη)

Παγκράτι - Φώτης Γιαννιώτης, Μιχάλης Ρέππας

Καισαριανή - Πυρπασόπουλος

Attica - Σμαράγδα Καρύδη


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Την είχα δει στην οδό Φρύνης, είναι παράλληλος της οδού Χρεμωνίδου. Έβγαινε από την πολυκατοικία με το πορτοφόλι στο χέρι, πήγε στο περίπτερο και ξαναγύρισε. Εγώ περίμενα στη στάση λεωφορείου που είναι ακριβώς απ' έξω από την πολυκατοικία και την ''κατασκόπευα''...!

Link to comment
Share on other sites

Στην Alpha Bank της οδού Υμηττού στο Παγκράτι έχω δει αρκετούς. Πολύ συχνά βλέπω στον Μιχάλη Ρέππα μαζί με τον Αλέξανδρο Αντωνόπουλο, πάντα μαζί...Επίσης εκεί, σχεδόν κάθε μήνα, βλέπω αυτόν που έκανε τον τσιγγούνη μπακάλη στο «Καφέ της Χαράς», τη Βάσια Τριφύλλη και την Καίτη Κωνσταντίνου. Α! και αυτή που υποδυόταν την Ελένη στο «Ρετιρέ»!!! Ίδια είναι, λίγο πιο γερασμένη βέβαια, αλλά την αναγνωρίζεις αμέσως!

Μόλις θυμηθώ κι άλλα θα επανέλθω!

Link to comment
Share on other sites

Την είχα δει στην οδό Φρύνης, είναι παράλληλος της οδού Χρεμωνίδου. Έβγαινε από την πολυκατοικία με το πορτοφόλι στο χέρι, πήγε στο περίπτερο και ξαναγύρισε. Εγώ περίμενα στη στάση λεωφορείου που είναι ακριβώς απ' έξω από την πολυκατοικία και την ''κατασκόπευα''...!

Ποια; δεν καταλαβα.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα χα τι θέμα!!!

για να δούμε, εχω δει κάποιους πριν πολλά χρόνια που κυκλοφορούσα Αθήνα κέντρο εχει νόημα???

1ος Ρουβάς μιλάμε καμιά δεκαετία πριν και βάλε επι εποχής Ψινάκη στην Ερμού εκανε ενα διαφημιστικό, περνάγαμε με μια συμφοιτητριά μου και τον χαζεύαμε , ο δε Ψινάκης ειχε υστεριάσει γιατί είχε κόσμο και καυθεστερούσε το γύρισμα και μας την είπε που ειχαμε σταθεί στην μέση του δρόμου , χαχαχ

2ος Μενεγάκη πριν πολλά χρόνια, μου ειχε φανεί κοντή και χαμηλοκώλα ...

3ος Μαριετα Χρουσαλά όταν εκανε εκπομπές στο αλτερ να ψωνίζει στον Βασιλόπουλο στην Καβάλας, πολύ ωραίο πρόσωπο!! και σε σουβλατζίδικο στην πρωην περιοχή της στο χαϊδάρι

4ος στο Κολωνάκι κλασικά Κούγιας, μπλιαχ

5ος αα στην Πάρο πέρυσι στην Τζορτζια των Μπλε με τα παιδιά της στην παιδική χαρά

6ος Μυρτώ Αλικάκη πριν 3 χρόνια σε μπαρ στο Θησείο, τα είχε πιει λίγο και χόρευε με μια φίλη της, πολύ αδύνατη και μικροσκοπική

Link to comment
Share on other sites

Είδα πριν από λίγες ημέρες την Ιωάννα Λίλη με τον Ζαγοράκη και τα παιδιά τους.. ο Ζαγοράκης πολύ όμορφος (πιο όμορφος από την τηλεόραση), και η Λίλη πανέμορφη αλλά πολύ ύφος ρε παιδί μου.. και με τα παιδιά τους ασχολιόταν μόνο ο Ζαγοράκης, αυτή τίποτα... μόνο ύφος!! Αλλά όμορφη!!

Και ο άντρας μου είχε δει παλιότερα στο μαγαζί που δουλεύει την Καμηλά με τον Στογιάκοβιτς.. αυτή πανέμορφη είπε αλλά σαν παιδάκι και αυτός πολύ ψηλός και ευγενικός.. και όταν πήγε στο ταμείο να πληρώσει έβγαλε από την τσέπη ένα πακέτο πεντακοσάρικα και μείναν όλοι με ανοιχτό το στόμα!!

Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω κι εγώ λίγα ακόμα που θυμήθηκα.

Στεφανίδου : Εφευγα από τη δουλειά πεζή, έβγαινε από το υπόγειο πάρκινγκ του κτιρίου (τηλεοπτικός σταθμός) και έτρεχε τόσο φουλάρα που κόντεψε - που λέει ο λόγος να με πατήσει - . Ψιλοφρενάρισε απότομα, πρόλαβα και έκανα κι εγώ πίσω, έφυγε, χωρίς να ρίξει 2η ματιά. :mad: Ηταν οι εποχές που έβγαινε με τον Ευαγγελάτο.

Χρουσαλά - Πατίτσας, στο αεροδρόμιο της Χίου, πολύ ωραίο ζευγάρι, όμορφοι και οι δύο και ευγενέστατοι.

Νίκος Ορφανός, ο γιατρός από το Νησί και από τη γνωστή διαφήμιση κινητής τηλεφωνίας..

Πολύ πιο νόστιμος από ό,τι φαίνεται στην τηλεόραση και ευγενικός.

Νατάσα Ράγιου : θεωρητική γυναίκα, πολύ ψηλή.

Χριστίνα Λαμπίρη : Είχαμε συνεργαστεί για ένα αρκετά μεγάλο διάστημα και έχω να πω μόνο τα καλύτερα. Πολύ καλό παιδί, χωρίς έπαρση, φοβερό χιούμορ..

Αμα θυμηθώ κι άλλους, θα επανέλθω..

Link to comment
Share on other sites

Μαρί κωνσταντάτου. Ήμασταν συμαθήτριες (στό ίδιο τμήμα) γυμνάσιο λύκειο. Χρυσό παιδί. ψυχούλα. Εξαιρετική μαθήτρια.

Σπύρος Παπαδόπουλος. Στο παρελθόν εργαζόμουν σε μια εταιρεία και κρατάγαμε τα βιβλία της ΕΠΕ που είχε. ίδιος όπως στις εκπομπές που κάνει. νόρμαλ

Ελένη Φιλίνη την είχα δει πριν λίγα χρόνια σε μια ταβέρνα στο θησείο. Πρέπει να ήταν ήδη πάνω από 50 και όμως εμοιαζε 25. Καρακουκλάρα.

Τζόνυ βαβούρας, κάποτε ήμασταν στην ίδια παρέα. Από άλλο πλανήτη.

Ντάνιελ Κρεγκ: γκουχ γκουχ, όχι τον ίδιο, αλλά ένα κλειδαρά που ήρθε να μας ανοίξει το γραφείο. όχι απλά του έμοιαζε σαν δίδυμος αλλά το ήξερε και είχε τα ίδια μαλλιά και είχε ντυθεί πολύ ωραία. Στεναχωρέθηκα που άνοιξε σε 3 λεπτά.


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites

.

Ντάνιελ Κρεγκ: γκουχ γκουχ, όχι τον ίδιο, αλλά ένα κλειδαρά που ήρθε να μας ανοίξει το γραφείο. όχι απλά του έμοιαζε σαν δίδυμος αλλά το ήξερε και είχε τα ίδια μαλλιά και είχε ντυθεί πολύ ωραία. Στεναχωρέθηκα που άνοιξε σε 3 λεπτά.

χα,χα,χα,χα!καλο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 months later...

Συνεχίζουμε με το πολύ διασκεδαστικό θέμα....

Είδα τη Δήμητρα Ματσούκα μαζί με μια φίλη (σας το λέω για να δείτε ότι έχω και μάρτυρα) λοιπόν πολύ σέξι, αεράτη αλλά ρε παιδιά πολύ κοντή σε σχέση με αυτό που βλέπουμε στην τηλεόραση! Ένα κοριτσάκι! Γύρω στο 1.60 με το ζόρι!

Θοδωρής Μαραντίνης. Πέρασε από δίπλα μου και νόμιζα ότι ήταν ένα παιδάκι 16 χρονών! Και μετά τον κοιτάω και λέω κάπου τον ξέρω! Και ήταν αυτός! Πολύ baby-face και το ύψος του 1.70 το πολύ!

Άντε γράψτε κι άλλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Epeidi taxidevo poli me aeroplano eho dei apeirous gnostous kalitehnes k atoma tis show biz. Episis eho dei megalous ithopious opos vougiouklaki sto theatro kathos k polous neous k palious tragoudistes se pistes k se taxidia mou. Ti megaliteri omos entiposi mou ekane o psinakis ilias. Ehei aera megaloastou gia na mi po aristokrati. Episis mou arese i pania k o karvelas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ιβιτς Πετρουλακη κ τεκνα... καναμε διακοπες στο ιδιο ξενοδοχειο! Αυτος χαλιας... δε μαρεσει καθολου! Η ελενη απλα αγαλματενια!!! κουκλα με τελεια μαλλια!!! τωρα τι σας λεω ε.. κι ομως εμενα τα μαλλια της με εντυπωσιασαν!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ήμουν στο ΙΚΕΑ πριν 10 μέρες περίπου και εκεί είδα τον Πάνο Βλάχο και την κοπέλα του. Είναι το νεαρό ζευγάρι στην σειρά " Μην αρχίζεις την μουρμούρα".

Ο Πάνος Βλάχος είναι κοντούλης και πολύ μελαχρινός ενώ η κοπέλα του είναι κουκλάρα και έχει τέλειο σώμα! Ήταν πολύ χαμήλών τόνων και περίμεναν υπομονετικά στην ουρά για το ταμείο.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Στην Τήνο που πήγαμε για λίγες ημέρες, είδαμε Λιάγκα - Σκορδά στην παραλία. Ο Λιάγκας θέλω να δω πως θα εμφανιστεί στην τηλεόραση, μιλάμε πρέπει να έχει πάρει και 15 κιλά!! Η Σκορδά, ψιλοαδιάφορη, αν δεν έβλεπα τον άντρα της, δε θα τη γνώριζα κι όλας.

Επίσης, είδα στην παραλία, Θωμαή Απέργη, πολύ μινιόν, καμία σχέση με το είδος της θεωρητικής γυναίκας που βγάζει. Ωραίο σωματάκι, και όμορφο πρόσωπο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...