Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΝΙΝΑ ΜΑΣ!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα! Να σε χαιρόμαστε και να σε χαίρεται η οικογένειά σου. Να τελειώσει σύντομα η περιπέτειά σας με τον καλύτερο τρόπο και να ζήσετε ευτυχισμένοι με ΥΓΕΙΑ και μόνο γέλια!! Εισαι η πιο δυνατή μανούλα και ο μαχητής μπεμπάκος σου είναι πολύ τυχερός που σε έχει!!

Σε σκέφτομαι πολύ και προσεύχομαι για σας!

Σε κάνω μιά μεγάλη αγκαλιά που να σας χωράει όλους!!

Φιλάκια, Νικολέττα


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρόνια σου πολλά annina μου, εύχομαι ολόψυχα τα καλυτέρα να είναι μπροστά σας. Να σε χαίρεται η οικογένεια σου είσαι μια μανούλα παράδειγμα , μαχήτρια και εσύ κούκλα μου να χαίρεσαι τον Παναγιωτακη και μαζί χέρι χέρι θα βγείτε νικητές από τον δύσκολο αγώνα, εμείς εδω θα προσευχόμαστε για τα καλυτέρα αποτελέσματα

Link to comment
Share on other sites

roses111.jpg

χρονια πολλα κοριτσαρα μου!!!

να εισαι γερη, δυνατη, και να καμαρωνεις το πιτσιρικακι σου υγιεστατο στα χρονια που θα ερχονται!!! :P


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ANNINA. Να χαίρεσαι τον γιόκα σου και τον αντρούλη σου. Ολα θα πάνε καλά, θα το δεις. Προσευχόμαστε όλοι για τον κούκλο σου και σίγουρα ο θεούλης θα μας ακούσει.

Φιλιά πολλά.

Μπράβο Nikolekaki που άνοιξεις το θεμα. Της αξίζει της Αννίνας.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μας εκανες να καταλαβουμε οτι χωρις υγεια τιποτα δεν εχει σημασια. Χρονια σου πολλα να σε χαιρεται το αντρακι σου το γλυκο και συντομα ολα να ειναι μια κακη αναμνηση. Προσευχομαστε για εσας.


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες πάρα παρα πολύ,ειστε μεγάλο στηριγμα.

FO2923.jpgΝα σας κερασω και λίγο γλυκακι. Ειμαι σιγουρη οτι η τουρτες που φτιαχνει το φιστικακι ειναι πιο ωραίες αλλα περιμένω την ωρα για να τις δοκιμάσω:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλά κοπέλα μου να είσαι πάντα καλά εσύ και η οικογενεια σου και το παιδάκι σου σύντομα να βρει την υγεία του, να ξενοιάσει αυτό και εσύ μαζί!!! Να είσαι πάντα καλά!!!

708245qq9tddswa1.gif

τα λουλούδια στο anninaki από μένα!!!!:tongue:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια σου πολλα annina να χαιρεσαι την οικογενεια σου και ολα να ειναι μια αναμνηση που θα εχεις τη δυναμη να λες και να χαμογελας! Γρηγορα το αντρακι σου να γινει καλα


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά -και επισήμως- να είσαι γερη και απο εδώ και πέρα μονο χαρες να επιφυλάσσει η ζωή για σενα και την οικογενεια σου!!Ευχομαι πολύ πιο γρηγορα απ'οτι περιμενετε να εχετε τα πιο ευχαριστα νεα του κόσμου..του δικου σας κόσμου, του παιδιού σας!Καλη Επιτυχία και πολλή αγάπη απο εμας..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...