Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

κορίτσια μιας και μας κλείδωσαν το θέμα από το parents είπα να ανοίξουμε εδώ το θέμα μας και να βάλουμε και τη λίστα μας..

ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ

1.

2.behappy ---> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

3.

4.trelo kouneli --> ΕΓΚΥΟΣ - 2η προσπάθεια

5.maria papa

6.NikolS

7.lizaki --> ΕΓΚΥΟΣ - 4η προσπάθεια

8.Skybeam---> 09/07

9.Stardust

10.vasso18183

11.papagia


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου ελπίζω να μην ξέχασα καμία! Έστειλα όσα περισσότερα πμ μπορούσα!! Σας περιμένουμεεεεεεε!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

'Αντε τον βρηκατε τον δρόμο!! :lol: :lol:

Έλα ντε?? Γιατί μας κλείδωσαν?????????? Και σε άλλα θέματα χαριεντίζονται με συζητήσεις αλλά δεν τα κλειδώνουν!! Εμείς τους πειράξαμε!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Τα πηρα ασχημα... Γκρρρρρρρρ:evil::evil::evil::evil:

Ωχ ωχ!! Άμα τα πάρει η έγκυος στο κρανίο κάντε πέρα!! :-P:razz::tongue:

Θα το συνηθίσεις κ εδώ κουνελάκι μου!! Δεν πειράζει!! :cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η αλήθεια είναι ότι κι εμένα μου κακοφάνηκε... είναι καλό να βλέπεις το ιστορικό...

Και που είναι οι υπόλοιπές?

Αχ άρχισα να γκρινιάζω... πρέπει να σταματήσω!


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκά μπορείτε να μπείτε μέσα και να δείτε τα παραληρήματα μας!! Απλά δεν μπορούμε να γράψουμε πια!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

εγκυούλες ηρεμία!!

μας έσπασαν τα νεύρα αλλά δεν πειράζει θα μαζευτούμε και εδώ σιγά σιγά ..αν και δεν είναι τόσο friendly user όσο το άλλο αλλά άντε θα το καταπιούμε και αυτό!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκια νά' μαι κι εγώ! Stardust ευχαριστώ που με ειδοποίησες! Έλειψα ένα τετραημεράκι και ήθελα να μπω να πανηγυρίσω με τις εγκυούλες μας εδώ και είχα το τάμπλετ του καλού μου που αλλού έπιανε αλλού δεν έπιανε και δεν γυρνούσε και στα ελληνικά...

Ένιγουέι! Κουκλίτσες εγγυούλες μπράβο! Μεταδώσατε σούπερ αισιοδοξία όχι μόνο στα μέλη της Σπερματέγχυσης αλλά γενικώς. Με το καλό να δούμε τι κάναμε οι υπόλοιπες!

Εγώ λέω να μην κάνω καν χοριακή τις μέρες που θα περιμένω. Λέω να δω πρώτα αν θα έχω καθυστέρηση. Stardust εσύ πότε κάνεις χοριακή???

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα κοριτσι μου!! Χαρα μου να μαζευτουμε ολες εδω!!

Κοιτα.. Με τρωνε τα χερια απο σημερα για τεστ αλλα θα αντισταθω! Δεν το κανω.. Κανονικα ειναι να κανω χοριακη τη Δευτερα μαζι με σενα.. Λες να το αφησουμε κ να περιμενουμε για καθυστερηση;;

Χθες αυτην την κουβεντα ειχαμε με τον Αντρα μου κ μου λεει: δεν αφηνεις να χεις καμια βδομαδα καθυστερηση κ μετα να πας;;ΤΡΕΛΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!! :lol: :lol:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...