Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Να σαι καλα κοριτσι μου!! Χαρα μου να μαζευτουμε ολες εδω!!

Κοιτα.. Με τρωνε τα χερια απο σημερα για τεστ αλλα θα αντισταθω! Δεν το κανω.. Κανονικα ειναι να κανω χοριακη τη Δευτερα μαζι με σενα.. Λες να το αφησουμε κ να περιμενουμε για καθυστερηση;;

Χθες αυτην την κουβεντα ειχαμε με τον Αντρα μου κ μου λεει: δεν αφηνεις να χεις καμια βδομαδα καθυστερηση κ μετα να πας;;ΤΡΕΛΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!! :lol: :lol:

κοριτσάκια μου Δευτέρα χοριακή...κάτω τα χέρια από τα τεστ


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σαι καλα κοριτσι μου!! Χαρα μου να μαζευτουμε ολες εδω!!

Κοιτα.. Με τρωνε τα χερια απο σημερα για τεστ αλλα θα αντισταθω! Δεν το κανω.. Κανονικα ειναι να κανω χοριακη τη Δευτερα μαζι με σενα.. Λες να το αφησουμε κ να περιμενουμε για καθυστερηση;;

Χθες αυτην την κουβεντα ειχαμε με τον Αντρα μου κ μου λεει: δεν αφηνεις να χεις καμια βδομαδα καθυστερηση κ μετα να πας;;ΤΡΕΛΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!! :lol: :lol:

Χαχα! Ναι, έτσι λέει κι η γιατρός μου... εγώ πάλι άλλες φορές έχω τρελλή ανυπομονησία κι αγωνία κι άλλες φορές λέω άσε, θα δείξει μόνο του... Πάντως σήμερα και αύριο μην κάνεις, άσε και το σ/κ. Να έχουμε έστω και μισή μέρα καθυστέρηση που λέει ο λόγος. Μήπως πάμε "μαζί" από Δευτέρα...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο. Tinkerbell σε τι φάση είσαι εσύ?

σε αφασία!!!!:P:p:p:p:p:p

είπαμε να προσπαθήσουμε λίγο μόνοι μας..αν δουλεύει ο γιατρός τον Αύγουστο θα πάμε για σπερματέγχυση διαφορετικά Σεπτέμβρη- Οκτώβρη βουτάμε στα βαθιά..

ελπίζω να τη γλυτώσουμε γιατί εγώ μόνο στα ρηχά κολυμπάω..:P:p:p

τώρα ελπίζω να μην αδιαθετήσω τη Κυριακή....

είδες τη λίστα να βάλεις το ονοματάκι σου Θέλω να γίνω μάνα??

λιονταράκι είσαι??το αβαταρ σου στο παρεντς με κάνει να αναπολώ τη παιδική μου ηλικία..


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε αφασία!!!!:P:p:p:p:p:p

είπαμε να προσπαθήσουμε λίγο μόνοι μας..αν δουλεύει ο γιατρός τον Αύγουστο θα πάμε για σπερματέγχυση διαφορετικά Σεπτέμβρη- Οκτώβρη βουτάμε στα βαθιά..

ελπίζω να τη γλυτώσουμε γιατί εγώ μόνο στα ρηχά κολυμπάω..:P:p:p

τώρα ελπίζω να μην αδιαθετήσω τη Κυριακή....

είδες τη λίστα να βάλεις το ονοματάκι σου Θέλω να γίνω μάνα??

λιονταράκι είσαι??το αβαταρ σου στο παρεντς με κάνει να αναπολώ τη παιδική μου ηλικία..

Και πολύ καλά κάνετε! Καλοκαιράκι είναι, λίγο κάνα μπανάκι κάνα σ/κ εκδρομούλες, χαλαρή διάθεση κι ό,τι γίνει (σου εύχομαι να γίνει, δεν είναι σπάνιο να συμβαίνει φυσιολογικά μετά από σπερματεγχύσεις και εξωσωματικές)

Κι εμείς αν δεν πετύχουμε στα... ρηχά, πάμε στα βαθιά τον Σεπτέμβριο. Λίγο παρακινδυνευμένο βέβαια γιατί είμαι άνεργη και το επίδομά μου τελειώνει το Νοέμβρη, αλλά αποφάσισα να το παίξω τρελλή, κλείνω και τα 39 στο τέλος του μήνα... ό,τι βρέξει ας κατεβάσει κι ας γκρινιάζει ο καλός μου, δεν είμαστε και στο δρόμο...

Τη λίστα που λες δεν την έχω δει, όχι. Τώρα θα το ψάξω το τόπικ! Λιονταράκι ναι, δυστυχώς δεν κατάφερα να το αντικαταστήσω με το άβαταρ του parents, κάτι κάνω λάθος και δεν το αλλάζει...

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά κάνετε! Καλοκαιράκι είναι, λίγο κάνα μπανάκι κάνα σ/κ εκδρομούλες, χαλαρή διάθεση κι ό,τι γίνει (σου εύχομαι να γίνει, δεν είναι σπάνιο να συμβαίνει φυσιολογικά μετά από σπερματεγχύσεις και εξωσωματικές)

Κι εμείς αν δεν πετύχουμε στα... ρηχά, πάμε στα βαθιά τον Σεπτέμβριο. Λίγο παρακινδυνευμένο βέβαια γιατί είμαι άνεργη και το επίδομά μου τελειώνει το Νοέμβρη, αλλά αποφάσισα να το παίξω τρελλή, κλείνω και τα 39 στο τέλος του μήνα... ό,τι βρέξει ας κατεβάσει κι ας γκρινιάζει ο καλός μου, δεν είμαστε και στο δρόμο...

Τη λίστα που λες δεν την έχω δει, όχι. Τώρα θα το ψάξω το τόπικ! Λιονταράκι ναι, δυστυχώς δεν κατάφερα να το αντικαταστήσω με το άβαταρ του parents, κάτι κάνω λάθος και δεν το αλλάζει...

μακάρι η Παναγία να μας βοηθήσει...και τη Δευτέρα..να έχουμε όλες ευχάριστα αποτελέσματα..

και να το Σεπτέμβρη να είμαστε εγκυούλες..


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Ντρεπομαι να παω στο μικροβιολογικο που πηγαινω συνηθως.. 2 χοριακες αρνητικες.. Αν παω κ για τριτη κ ειναι αρνητικη δεν γουσταρω τα σχολια κ να με λυπουνται!! Δουλευουν κ καποιοι γνωστοι μου μεσα εκει κ δεν θελω καθολου να σκεφτομαι οτι με κουτσομπολευουν! Απο την αλλη η μικροβιολογος μου ειναι παρα πολυ καλη κ της εχω πολυ εμπιστοσυνη.. Τι να κανω δεν ξερω!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πήγαινα αν είχα τόση εμπιστοσύνη στη μικροβιολόγο μου... και θα τους έγραφα όλους τους άλλους. Βέβαια αυτό είναι και στον άνθρωπο. Οι γνωστοί σου αυτοί πιστεύεις ότι θα σε κουτσομπολέψουν μεταξύ τους? Ή και με άλλους κοινούς γνωστούς? Αν είναι μόνο μεταξύ τους ισχύει ό,τι και πιο πάνω. Γράψιμο!

Link to comment
Share on other sites

Τη λίστα που λες δεν την έχω δει, όχι. Τώρα θα το ψάξω το τόπικ! Λιονταράκι ναι, δυστυχώς δεν κατάφερα να το αντικαταστήσω με το άβαταρ του parents, κάτι κάνω λάθος και δεν το αλλάζει...

σε έβαλα εγώ

Νο 121..good luck


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ντρεπομαι να παω στο μικροβιολογικο που πηγαινω συνηθως.. 2 χοριακες αρνητικες.. Αν παω κ για τριτη κ ειναι αρνητικη δεν γουσταρω τα σχολια κ να με λυπουνται!! Δουλευουν κ καποιοι γνωστοι μου μεσα εκει κ δεν θελω καθολου να σκεφτομαι οτι με κουτσομπολευουν! Απο την αλλη η μικροβιολογος μου ειναι παρα πολυ καλη κ της εχω πολυ εμπιστοσυνη.. Τι να κανω δεν ξερω!!

θα είναι θετική!!!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Για το μεταξυ τους δεν μου καιγεται καρφι!! Σε αλλους δεν γουσταρω με τιποτα ομως!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι κορίτσια μου!! Skybeam ή θα πάμε μαζί τη Δευτέρα ή θα πας μόνη σου!! :lol: :lol: αναλόγως πόσο θα αντέξω το σκ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...