Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια, σας έχασα σήμερα, ευτυχώς όμως είδα το μήνυμα tinkerbell σευχαριστώ που το έστειλες γιατί χάθηκα!!

σε έγραψα και στη λίστα!!

Ν.122, καλή τύχη..

όταν πάω σπίτι θα γράψω και τις άλλες!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμείς είδαμε χθες το μωρό για πρώτη φορά!!! Δηλαδή ποιο μωρό ... το σάκο!

Φαίνεται ότι όλα είναι καλά... την άλλη βδομάδα θα ξαναπάμε να δούμε και την καρδούλα!!!

Άντε κορίτσια με το καλό να έχουμε καλά νέα σήμερα!

Ααααααα τι ωραίααα!! Σακουλάκι με σποράκιιιιιιιι!! Τέλεια!! Αντε να ακουσετε και την καρδουλα τωρα!! ;);):D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

Το σαββατο εκανα την δευτερη σπερματεγχυση και ειπα να πω μια καλημερα στις "ομοιοπαθουσες"!

Ευχομαι καλη επιτυχια σε οοοοολα τα κοριτσια και με το καλο και το γρηγοροτερο να κρατησουμε γερα μωρακια στην αγκαλια μας!

Link to comment
Share on other sites

ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ

1.

2.behappy ---> ΕΓΚΥΟΣ - 1η προσπάθεια

3.

4.trelo kouneli --> ΕΓΚΥΟΣ - 2η προσπάθεια

5.maria papa

6.NikolS

7.lizaki --> ΕΓΚΥΟΣ - 4η προσπάθεια

8.Skybeam---> 09/07

9.Stardust

10.vasso18183

11.papagia

12. Gossamer Reedglitter

καλή επιτυχία!!

κορίτσια περιμένουμε 2 αποτελέσματα σήμερα!!!ελπίζω να είναι θετικά!!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες στην παρέα μας!! Καλή σου επιτυχία! Εύχομαι αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σου!! Σε φυσικό κύκλο την έκανες ή με χάπια?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια θα σας την χαλασω την λιστα εγω θα παω στο οχι εγγυος αρνητικο τεστ αρνητικη χοριακη κ ολα αρνητικα σημερα

φιλια καλα να περνατε !! θα τα ξαναπουμε καποια στιγμη.


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια θα σας την χαλασω την λιστα εγω θα παω στο οχι εγγυος αρνητικο τεστ αρνητικη χοριακη κ ολα αρνητικα σημερα

φιλια καλα να περνατε !! θα τα ξαναπουμε καποια στιγμη.

Μαράκι μην απογοητεύεσαι σε παρακαλώ... την επόμενη θα είναι θετικό! Θα ξαναπροσπαθήσεις τον άλλο μήνα?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια θα σας την χαλασω την λιστα εγω θα παω στο οχι εγγυος αρνητικο τεστ αρνητικη χοριακη κ ολα αρνητικα σημερα

φιλια καλα να περνατε !! θα τα ξαναπουμε καποια στιγμη.

Μη σε παίρνει από κάτω κούκλα μου, η επόμενη φορά θα είναι και η τυχερή σου!


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι οσα δεν πειράζει κ να πουμε ξερω οτι πειραζει..:(:cry: Τον άλλο μήνα κορίτσι μου!! Φιλια!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια θα σας την χαλασω την λιστα εγω θα παω στο οχι εγγυος αρνητικο τεστ αρνητικη χοριακη κ ολα αρνητικα σημερα

φιλια καλα να περνατε !! θα τα ξαναπουμε καποια στιγμη.

Ολες καταλαβαινουμε πως νιωθεις αλλα και ολες ξερουμε πως ειναι να μαζευεις τα κομματια σου και να ετοιμαζεσαι για την επομενη προσπαθεια!Καλη δυναμη,η Παναγια να σε ανταμοι ψει συντομα οπως και ολες μας με ενα γλυκο πλασματακι στην αγκαλια...Ο,τι δεν μας σκοτωνει...καλυτερα να αρχισει να τρεχει...:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, Μαρία μου γλυκιά μην απογοητευτείς, να προχωρήσεις στην δεύτερη προσπάθεια και σίγουρα θα ναι θετική και συ εγκυούλα.

Tinkerbell σευχαριστώ που με έγραψες στην λίστα :-)

NikolS πως είσαι;


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια θα σας την χαλασω την λιστα εγω θα παω στο οχι εγγυος αρνητικο τεστ αρνητικη χοριακη κ ολα αρνητικα σημερα

φιλια καλα να περνατε !! θα τα ξαναπουμε καποια στιγμη.

Μαράκι ότι και να σου πω λίγο θα είναι, απλά να ξέρεις ότι εμείς σε καταλαβαίνουμε, πριν μια εβδομάδα το πέρασα όλο αυτό και ζορίστηκα πιο πολύ από κάθε φορά. Πέρασε ο καιρός όμως και τώρα είμαι πάλι στις γόνιμες και προσπαθώ. Ο σκοπός μας είναι ιερός, θα παλέψουμε και όταν έρθει η ώρα θα γίνει το θαύμα μέσα μας. Κουράγιο, πίστη στο Θεό και το κεφάλι ψηλά.


HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...