Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια ευχαριστω για την συμπαρασταση αλλα οπως ειπα πολλα αρνητικα σημερα οποια δουλεια κ να εκανα σημερα τελικα τριτοσε κ με την χοριακη κ τελειωσαν ολα .και συνεχιζουμε περιμενω να αδιαθετησω κ παμε κ για την 2 προσπαθεια .

αυτο που με ενοσλησε ποιο πολυ ηταν οτι εφαγα τζαμπα 1 εβδομαδα πονο τρελο πονο ουτε να σηκωθω δεν μπορουσα με βοηθουσε ο αντρας μου τι τραβηξε κ αυτος 1 εβδομαδα κ ειδα οτι με τοσο πονο δεν δικαιοθηκα .

δεν πειραζει συνεχιζουμε με πολυ ενεργεια . φιλακια!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

Το σαββατο εκανα την δευτερη σπερματεγχυση και ειπα να πω μια καλημερα στις "ομοιοπαθουσες"!

Ευχομαι καλη επιτυχια σε οοοοολα τα κοριτσια και με το καλο και το γρηγοροτερο να κρατησουμε γερα μωρακια στην αγκαλια μας!

καλωσήρθες ομοιοπαθούσα! σου εύχομαι όλα καλά να σου πάνε και να έχουμε αυτό που ποθούμε σύντομα ;)

εγώ που θα κάνω τεστ σε πέντε μέρες πειράζει που δεν νοιώθω τίποτα; μα τίποτα.... αρχίζω λίγο να προετοιμάζομαι οτί μπορεί να είναι αρνητικό:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ευχαριστω για την συμπαρασταση αλλα οπως ειπα πολλα αρνητικα σημερα οποια δουλεια κ να εκανα σημερα τελικα τριτοσε κ με την χοριακη κ τελειωσαν ολα .και συνεχιζουμε περιμενω να αδιαθετησω κ παμε κ για την 2 προσπαθεια .

αυτο που με ενοσλησε ποιο πολυ ηταν οτι εφαγα τζαμπα 1 εβδομαδα πονο τρελο πονο ουτε να σηκωθω δεν μπορουσα με βοηθουσε ο αντρας μου τι τραβηξε κ αυτος 1 εβδομαδα κ ειδα οτι με τοσο πονο δεν δικαιοθηκα .

δεν πειραζει συνεχιζουμε με πολυ ενεργεια . φιλακια!!!

λυπάμαι πολύ που δεν σου πήγαν καλά τα πράγματα εύχομαι να είναι όσο το δυνατόν πιο σύντομη η επανασυγκρότηση σας και η επόμενη προσπάθεια η τυχερή σας....φιλιά

μία ερώτηση γιατί πονούσες τόσο πολύ;

Link to comment
Share on other sites

λυπάμαι πολύ που δεν σου πήγαν καλά τα πράγματα εύχομαι να είναι όσο το δυνατόν πιο σύντομη η επανασυγκρότηση σας και η επόμενη προσπάθεια η τυχερή σας....φιλιά

μία ερώτηση γιατί πονούσες τόσο πολύ;

γιατι ειχα 3 ωοθυλακια κ σπασανε ολα μαζι αποτι με ειπε ο γιατρος μου το στηθος μου φουλ πρισμενο απο την πρωτη μερα της πραξεις κ ξαφνικα χθες τιποτα σαν να πηρα καρφιτσα κ τα εσκασα χαχαχα!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθες ομοιοπαθούσα! σου εύχομαι όλα καλά να σου πάνε και να έχουμε αυτό που ποθούμε σύντομα ;)

εγώ που θα κάνω τεστ σε πέντε μέρες πειράζει που δεν νοιώθω τίποτα; μα τίποτα.... αρχίζω λίγο να προετοιμάζομαι οτί μπορεί να είναι αρνητικό:rolleyes:

οχι δεν πηραζει που δεν νοιωθεις τιποτα κ αλλες κοπελες δεν νοιωθαν τιποτα αλλα η κοιλιτσα ειχε σπορακι!!!:wink:;-)


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

vasso18183 ούτε κι εγώ ένιωθα τίποτα.

Τις πρώτες μέρες μόνο κάτι πονάκια, μετά για πολλές μέρες τίποτα, και τώρα τα πονάκια και τα τρομερά νεύρα που προηγούνται της περιόδου. Μακάρι να βγω ψεύτρα αλλά έτσι νιώθω...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ευχαριστω για την συμπαρασταση αλλα οπως ειπα πολλα αρνητικα σημερα οποια δουλεια κ να εκανα σημερα τελικα τριτοσε κ με την χοριακη κ τελειωσαν ολα .και συνεχιζουμε περιμενω να αδιαθετησω κ παμε κ για την 2 προσπαθεια .

αυτο που με ενοσλησε ποιο πολυ ηταν οτι εφαγα τζαμπα 1 εβδομαδα πονο τρελο πονο ουτε να σηκωθω δεν μπορουσα με βοηθουσε ο αντρας μου τι τραβηξε κ αυτος 1 εβδομαδα κ ειδα οτι με τοσο πονο δεν δικαιοθηκα .

δεν πειραζει συνεχιζουμε με πολυ ενεργεια . φιλακια!!!

Μαράκι μου, μην απογοητεύεσαι..σου εύχομαι σύντομα να πάνε όλα καλά και όλα αυτά να είναι μια ανάμνηση..θα έρθουν σύντομα τα ευχάριστα νέα για όλες μας..πρέπει όμως να κάνουμε υπομονή

αύριο ξεκινά μια κουνούργια μέρα..να ξεκουραστείς να ηρεμήσεις και να ετοιμαστείς δυνατή για την εμπομενή φορά.

εμείς θα είμαστε δίπλα σου


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

vasso18183 ούτε κι εγώ ένιωθα τίποτα.

Τις πρώτες μέρες μόνο κάτι πονάκια, μετά για πολλές μέρες τίποτα, και τώρα τα πονάκια και τα τρομερά νεύρα που προηγούνται της περιόδου. Μακάρι να βγω ψεύτρα αλλά έτσι νιώθω...

Μην ψάχνεις για συμπτώματα... εγώ δεν ένιωθα τίποτα... κάτι πονάκια κοντά στις μέρες που περίμενα περίοδο. Το μόνο που παρατήρησα ήταν ότι δεν είχα κατακράτηση υγρών...

Εξάλου κάπου διάβασα ότι τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης μοιάζουν πολύ με αυτά της περιόδου!

Εσύ χαλάρωσε και κάνε θετικές σκέψεις κι όλα θα πάνε καλά όπως σε όλες.


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μην ψάχνεις για συμπτώματα... εγώ δεν ένιωθα τίποτα... κάτι πονάκια κοντά στις μέρες που περίμενα περίοδο. Το μόνο που παρατήρησα ήταν ότι δεν είχα κατακράτηση υγρών...

Εξάλου κάπου διάβασα ότι τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης μοιάζουν πολύ με αυτά της περιόδου!

Εσύ χαλάρωσε και κάνε θετικές σκέψεις κι όλα θα πάνε καλά όπως σε όλες.

Δηλαδή δεν πρήστηκε η κοιλίτσα όπως συμβαίνει κανονικά, ε? Χμ! Καλά, πάω να χαλαρώσω τώρα και βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν πρήστηκε η κοιλίτσα όπως συμβαίνει κανονικά, ε? Χμ! Καλά, πάω να χαλαρώσω τώρα και βλέπουμε...

Εμένα δε μου πρηζόταν έτσι κι αλλιώς... απλώς στις 2 μέρες καθυστέρησης μου πρήστηκε το στήθος κι άρχισε να πονάει...


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως σας βρηκα!

Την πρωτη την ειχα κανει σε φυσικο και αυτη την φορα με σερπαφαρ και καναμε ενδομητροσαλπιγγική σπερματεγχυση σε αντιθεση με την πρωτη που ειχαμε κανει την "απλη".

Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθες ομοιοπαθούσα! σου εύχομαι όλα καλά να σου πάνε και να έχουμε αυτό που ποθούμε σύντομα ;)

εγώ που θα κάνω τεστ σε πέντε μέρες πειράζει που δεν νοιώθω τίποτα; μα τίποτα.... αρχίζω λίγο να προετοιμάζομαι οτί μπορεί να είναι αρνητικό:rolleyes:

αχ αχ....και εγω απολυτως τιποτα δεν νιωθω και φυσικα κανω ακριβως τις ιδιες σκεψεις...αλλα ποτε δεν ξερεις!η ελπιδα χανεται τελευταια!!!!!βεβαια στις δυο προηγουμενες περιοδους ειχα οοοοολα τα συμπτωματα μιας εγκυμοσυνης......αλλα τζιφος η δουλεια!γι'αυτο και ελπιζω για το θετικο αυτη τη φορα!

Link to comment
Share on other sites

γιατι ειχα 3 ωοθυλακια κ σπασανε ολα μαζι αποτι με ειπε ο γιατρος μου το στηθος μου φουλ πρισμενο απο την πρωτη μερα της πραξεις κ ξαφνικα χθες τιποτα σαν να πηρα καρφιτσα κ τα εσκασα χαχαχα!!!

Μαρια μου αυτο το προβλημα το ειχα εγω στην αρχη που ξεκινησα τις προσπαθειες.Με παρακολουθηση καθε 2 μερες υπερηχους ο γιατρος μου ειπε πως εχω ωοθυλακικη ατρησια.Τα ωοθηλακια μου δηλαδη δεν προλαβαινανε να φτασουν σε ωορρηξια,σκαγανε νωριτερα.Με την κλομιφαινη αυτο διορθωθηκε αλλα δεν εξιαξε το ενδομητριο.Τωρα κανω ενεσεις και ευελπιστω σε μια βδομαδα να πανε ολα καλα και να την κανω την ευλογημενη την σπερματεγχυση...Σου ευχομαι ολα να σου πανε κατευχην και να φτασεις συντομα και εσυ στο πολυποθητο αποτελεσμα...Καλη δυναμη και κουραγιο ...αξιζει τον κοπο!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου επιτέλους σας βρήκα είχα ένα πρόβλημα με τον κωδικό μου τον είχα ξεχάσει και γραφτηκα πάλι από την αρχή...πως πάτε?χάρηκα που σας ξαναβρήκα....


HPbOp2.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι ειχα 3 ωοθυλακια κ σπασανε ολα μαζι αποτι με ειπε ο γιατρος μου το στηθος μου φουλ πρισμενο απο την πρωτη μερα της πραξεις κ ξαφνικα χθες τιποτα σαν να πηρα καρφιτσα κ τα εσκασα χαχαχα!!!

Μαρακη μου λυπάμαι για το αποτέλεσμα όμως δεν πείραζεΙ μην στενοχωριεσαι καθόλου δεν εγινε τώρα θα γίνει την επόμενη.....για κάποιο λόγο εμείς πρέπει να ταλαιπορουμαστε περισσότερο από άλλες γυναίκες όμως δεν πειραζει ψηλά το κεφάλι και προχωράμε.....


HPbOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...