Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Κορίτσια όσο για τα συμπτώματα μην το ψάχνετε εγω το μόνο που είχα ήταν ότι ζαλιζομουνκάθε μέρα και είχα κάτι δέκατα της τελευταίες ημέρες το στήθος άρχισε να πονάει από χθες.ενώ όλες τις προηγούμενες ημέρες χουφτονομουνα μήπως με πονάει και είχα ψιλοαπογοητευτει οπότε τίποτα δεν είναι δεδομένο....


HPbOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Κοριτσια μολις γυρισα απο τον γιατρο.Το ενδομητριο μου 6η μερα ειναι 4,8 και με 2 ωοθυλακια.Τις προηγουμενες φορες με την κλομιφαινη ειχα 4-5 ωοθυλακια και 4,8 ενδομητριο την 12η μερα.Εχω ενθουσιαστει αν θελει ο Θεουλης προχωραμε κανονικα για την σπερματεγχυση!Παω για μια μπανακι να απολαυσω θαλασσιτσα και να χαλαρωσω επιτελους!Η Αγια Αννα και η Αγια Ειρηνη να ειναι παντα διπλα μας!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολις γυρισα απο τον γιατρο.Το ενδομητριο μου 6η μερα ειναι 4,8 και με 2 ωοθυλακια.Τις προηγουμενες φορες με την κλομιφαινη ειχα 4-5 ωοθυλακια και 4,8 ενδομητριο την 12η μερα.Εχω ενθουσιαστει αν θελει ο Θεουλης προχωραμε κανονικα για την σπερματεγχυση!Παω για μια μπανακι να απολαυσω θαλασσιτσα και να χαλαρωσω επιτελους!Η Αγια Αννα και η Αγια Ειρηνη να ειναι παντα διπλα μας!

Με το καλό! Και καλές βουτιές!

Stardustmg, δεν πιστεύω να πήρες κάνα τεστ! :P

Link to comment
Share on other sites

Δεν πηρα τεστ γιατι ειδα αιμα κοριτσι μου γλυκο.. Οποτε παει κ αυτη η φορα..

σε ποια φορα ησουν κοριτσι?

ελα να κανουμε παρεα εγω αδιαθετησα σημερα κ απο αυριο ενεσεις .

θα ξυπνηση η τυχη μας καθολου η θα κοιματε παντα τι ειναι αυτο το πραγμα δεν ζηταμε εκατομμυρια ενα μπεμπεδακι γερο ζηταμε.


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

σε ποια φορα ησουν κοριτσι?

ελα να κανουμε παρεα εγω αδιαθετησα σημερα κ απο αυριο ενεσεις .

θα ξυπνηση η τυχη μας καθολου η θα κοιματε παντα τι ειναι αυτο το πραγμα δεν ζηταμε εκατομμυρια ενα μπεμπεδακι γερο ζηταμε.

Αυτό ακριβώς το πράγμα είπα κ εγω το πρωι!! Δεν ζήτησα να μου πέσει το τζοκερ!! Ένα μωράκι ζήτησα!! Για όνομα του Θεού πια!! Μου ήρθε 12 μερες μετα τη σπερματέγχυση.. πιο νωρίς δηλαδη!! Ήταν η 3η μου σπερματέγχυση..

Θα προχωρήσεις στο καπάκι? Ποια φορά σου ήταν?

Εγώ λέω να κάνω ένα διάλλειμμα μέχρι το Σεπτέμβρη.. δεν μπορω άλλες ορμόνες!! Έλεος!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτό ακριβώς το πράγμα είπα κ εγω το πρωι!! Δεν ζήτησα να μου πέσει το τζοκερ!! Ένα μωράκι ζήτησα!! Για όνομα του Θεού πια!! Μου ήρθε 12 μερες μετα τη σπερματέγχυση.. πιο νωρίς δηλαδη!! Ήταν η 3η μου σπερματέγχυση..

Θα προχωρήσεις στο καπάκι? Ποια φορά σου ήταν?

Εγώ λέω να κάνω ένα διάλλειμμα μέχρι το Σεπτέμβρη.. δεν μπορω άλλες ορμόνες!! Έλεος!

ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι ελεος πια!!

παω γιατην 2 εγω θα την κανω στο καπακι ελπιζω να ειναι η τελευταια γιατι πολλες ορμονες πολυ πριξιμο.

απολαυσε τι καλοκαιρι σου με μπανακια!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν πηρα τεστ γιατι ειδα αιμα κοριτσι μου γλυκο.. Οποτε παει κ αυτη η φορα..
σε ποια φορα ησουν κοριτσι?

ελα να κανουμε παρεα εγω αδιαθετησα σημερα κ απο αυριο ενεσεις .

θα ξυπνηση η τυχη μας καθολου η θα κοιματε παντα τι ειναι αυτο το πραγμα δεν ζηταμε εκατομμυρια ενα μπεμπεδακι γερο ζηταμε.

Aχ, βρε κορίτσια, αχ!:( Τι να πω, μην απογοητεύεστε, απολαύστε τις βουτίτσες σας τώρα (το ίδιο λέω να κάνω κι εγώ αν δεν...). Σκεφτείτε ότι είστε γερές, φαντάζομαι ότι είστε και πιο μικρούλες από μένα (εγώ λίγες μέρες πριν τα 39...) οπότε μπορείτε να ξαναπροσπαθήσετε από Σεπτέμβρη πιο χαλαρά.

Link to comment
Share on other sites

Δυό μήνες τώρα θα πέσει πολύ βουτιά γιατί λόγω των προσπαθειών δεν έχω κάνει ούτε ένα μπάνιο.. Με το που τελειωσει η περίοδος βουρ για θάλασσα!! Επίσης πρέπει να χάσω τα κιλά που πήρα με τις ορμόνες.. 5 κιλά σε 2 μήνες.. ΑΙΣΧΟΣ! και δεν έτρωγα σχεδόν τίποτα.. αυτά απο εμένα!! Μην νομίζετε οτι θα απαλλαγείτε τόσο εύκολα απο εμένα! Θα μπαινω να σας παρακολουθώ και θα προσεύχομαι για εσάς! Σας φιλώ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Δυό μήνες τώρα θα πέσει πολύ βουτιά γιατί λόγω των προσπαθειών δεν έχω κάνει ούτε ένα μπάνιο.. Με το που τελειωσει η περίοδος βουρ για θάλασσα!! Επίσης πρέπει να χάσω τα κιλά που πήρα με τις ορμόνες.. 5 κιλά σε 2 μήνες.. ΑΙΣΧΟΣ! και δεν έτρωγα σχεδόν τίποτα.. αυτά απο εμένα!! Μην νομίζετε οτι θα απαλλαγείτε τόσο εύκολα απο εμένα! Θα μπαινω να σας παρακολουθώ και θα προσεύχομαι για εσάς! Σας φιλώ!

Kαλές βουτιές! Τα κιλάκια σου είναι περισσότερο κατακράτηση παρά οτιδήποτε άλλο. Οπότε με το κολύμπι και λίγο προσοχή θα φύγουν αμέσως.;)

Link to comment
Share on other sites

Πολλή διαγραφή έπεσε τις τελευταίες μέρες! Κι εμάς μας κλειδώσανε ("μετά την εμβρυομεταφορά") και μετακομίσαμε εδώ.

Skybeam μου, σου έστειλα π.μ.

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου η λίστα σας να γεμίσει εγκυούλες! Κι απ' ό,τι βλέπω έχετε πάρει φόρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...