Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Φίλη μου επιτέλους!! Μας έλειψες βρε κορίτσι μου!!! :D:D:D:D

Αχ θέλω κ εγώ κάτουρα στο πάτωμα απο τέτοια ταραχή!!! :-D;) Προς το παρόν μαζεύω τα αίματα (είναι αυτό που λένε "σιγά τα αίματα") που έρχονται τσουνάμια!! Εγω αποφάσισα να το παρατήσω λίγο το θέμα τώρα, δεν μπορώ άλλο.. αλήθεια!! Το Σεπτέμβρη αν δεν μας έχει βρεί καμια έκπληξη θα πάω σε εξωσωματικό για να τελειώνουμε! Ένα παιδί είπαμε να κάνουμε κ μας έχει βγει απο τα μάτια!! Λες και ζητήσαμε κανα ορυχείο με χρυσάφι!! :?

Στο καφέ δεν κλειδώνουν ποτε!! Είναι καθαρά για χαριέντισμα!!

Πιστεψε με δν θελεις κατουρα! Δυο μερες βρωμουσε το μπανιο παρολο που σφουγγαρισα 10 φορες!


Η βλακεια ειναι ανικητη..............................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα!

Να ρωτήσω κάτι μιας και βλέπω το ξερετε το θέμα σπερματέγχυση?

Εχω μια φίλη που εκανε την προηγούμενη εβδομάδα!απο όσο κατάλαβα ο γιατρος της ούτε της εξήγησε πολλα πράγματα αλλα ούτε και ρώτησε...αφου νομίζει οτι θα της έβαζαν 1 σπερματοζωαριο το οποίο μου φαίνεται λίγο κουφο....σε αυτη την μέθοδο υπάρχει αυξημένη πιθανοτητα δίδυμων?

Κάπου είχα διαβάσει κάτι τέτοιο και μου είπε πως δεν ισχύει...άλλωστε μπαίνει 1 σπερματοζωαριο:shock:

Να ευχηθώ στις εγκυούλες της παρεας μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε αυτές που ακόμα δεν έχουν μείνει να μείνουν το συντομότερο!


aCtzp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κ απο μενα!!! τι κανετε?

εγω ξεκινησα της ενεσεις μου σημερα κ μαζι μετης ενεσεις ΤΡΕΛΑ ΜΑ ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑ πνιγο ανθρωπω δεν σηκωνω κουβεντα απο κανεναν τι να σας πω!!!

συν τον πονο μου που εγω για το μπεμπε με πεταει κ ο αντρας μου το θεικο χθες να μωρε βλεπω κ τους δικους μου κ τους δικους σου ποσο πολυ θελουν και περιμενουν ενα μωρο κ εχουν ενα βλεμα σαν μας λενε καλα εσεις τι κανετε? δεν θα κανετε παιδι εκεινη την ωρα τα πηρα τρελα χτυπησαν κοκκινο τα νευρα μου που δεν θελουν κ πολλυ γιατι ειμαι πολυ νευρικος ανθρωοως γυριζω κ του λεω αμα περιμενουν κατι οι δικοι σου ή δικοι μου να πανε στην σταση να περιμενουν το λεωφωριο κ χεστ...... τι περιμενουν εγω ξερω τι τραβαω με αυτο το θεμα κ οποιος θελει ας με ρωτηση τιποτα εεεεεεεεε εκει να δεις τι θα γινει !!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ετσι ειμαι απο χθες

κατα ταλλα μια χαρα κοριτσια !!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Να ρωτήσω κάτι μιας και βλέπω το ξερετε το θέμα σπερματέγχυση?

Εχω μια φίλη που εκανε την προηγούμενη εβδομάδα!απο όσο κατάλαβα ο γιατρος της ούτε της εξήγησε πολλα πράγματα αλλα ούτε και ρώτησε...αφου νομίζει οτι θα της έβαζαν 1 σπερματοζωαριο το οποίο μου φαίνεται λίγο κουφο....σε αυτη την μέθοδο υπάρχει αυξημένη πιθανοτητα δίδυμων?

Κάπου είχα διαβάσει κάτι τέτοιο και μου είπε πως δεν ισχύει...άλλωστε μπαίνει 1 σπερματοζωαριο:shock:

Να ευχηθώ στις εγκυούλες της παρεας μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε αυτές που ακόμα δεν έχουν μείνει να μείνουν το συντομότερο!

1 σπερματοζωοαριο να μπαινει ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ κατι λαθος καταλαβε μπαινουν πολλα σπερματοζωοαρια αυτα που εχουν καλητερη κινητικοτητα και ναι μπορει να υπαρξουν διδιμα εαν κ εφοσον 1ον υπαρχει κληρονομικοτητα 2ον εαν εχει κανει 2 οωθυλακια κ σπασουν μαζι κ γονιμοποιηθουν κ τα 2


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

1 σπερματοζωοαριο να μπαινει ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ κατι λαθος καταλαβε μπαινουν πολλα σπερματοζωοαρια αυτα που εχουν καλητερη κινητικοτητα και ναι μπορει να υπαρξουν διδιμα εαν κ εφοσον 1ον υπαρχει κληρονομικοτητα 2ον εαν εχει κανει 2 οωθυλακια κ σπασουν μαζι κ γονιμοποιηθουν κ τα 2

Και εγω κάτι τέτοιο είχα διαβάσει!σε ευχαριστω πολυ!

Εύχομαι Αυτόν τον μηνα να έρθει ένα μπεμπε και σε εσένα και στην φίλη μου και σε όσες κοπέλες προσπαθούν!


aCtzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω κάτι τέτοιο είχα διαβάσει!σε ευχαριστω πολυ!

Εύχομαι Αυτόν τον μηνα να έρθει ένα μπεμπε και σε εσένα και στην φίλη μου και σε όσες κοπέλες προσπαθούν!

τιποτα κοριτσι εδω ειμαστε για καθε απορια.

καλη επιτυχια στην φιλη σου!!! ευχαριστω!!!


ga6Bp3.png

0b2ym7.png

Link to comment
Share on other sites

Mummytobe δεν μπαινει ενα σπερματοζωαριο!! Αν ειναι δυνατον!! Απο το δειγμα σπερματος παιρνουν την αφροκρεμα, τα καλυτερα, τα επεξεργαζονται κ μετα τα βαζουν σε ειδικο υγρο κ τα εκχεεουν στη μητρα με καθετηρα. Τωρα για τα διδυμα που λες, μια φιλη μου οντως εκανε διδυμα με αυτη τη μεθοδο γιατι ειχε 2 ωοθυλακια ιδιων διαστασεων που εσπασαν μαζι κ γονιμοποιηθηκαν!! Επισης αν το σπερμα ειναι πολυ καλο κ δυνατο μπορουν να γονιμοποιησουν 2 σπερματοζωαρια το ιδιο αυγουλακι, αν υπαρχει μονο ενα. Αυτα κ μονο μπορουν να συμβουν για τα διδυμα. Ευχομαι καλη επιτυχια να εχει η κοπελα!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελία θα την κάνεις αυτη τη φορά τη σπερματέγχυση μην ανησυχεις!! Και θα πάνε κ όλα καλά!! Κάνε καμια βουτιά τώρα γιατί του χρόνου με το μωρό αγκαλιά δύσκολα τα πράγματα!! :D:D:D:D

Φιλη μου δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα να παω για μπανιο με το μωρο (αμην Παναγια μου) ετσι κι αλλιως εδω 4 χρονια με την μικρη του αντρα μου πηγαινουμε και το εχω παρει το κολαη :P.Μακαρι του χρονου να ειμαστε ολες στις παραλιες με μικρα ροδαλα γυμνουλια πλασματακια μονο με τα παμπερς στην παραλια...πεθαινω!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελια μου πολυ πολυ καλα εκανες!Εγω το προηγουμενο Σαββατο με το που βγηκα απο το κεντρο εφυγα καρφι για θαλασσα!Στην πρωτη μου που ηταν τελη Μαιου η θαλασσα ηταν αρκετα κρυα και δεν με αφησε να κανω τωρα ομως....δεν εχω βγει εδω και μια βδομαδα απο το νερακι και ειναι τοσο χαλαρωτικο!!!!!!Αλλωστε οπως λεει και ο γιατρος οτι γινεται γινεται με "φυσικο τροπο" απλα δινουμε μια μικρη ωθηση!Αν το "παθαιναμε" απο μονες μας δεν θα καναμε μπανακια?Γι'αυτο σας λεω....ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑ!

Ναι ναι εννοειται...και φυσικα ο ηλιος και η θαλασσα ενισχυουν την καλη ψυχολογια και βοηθουν πολυ.Ζουμε σε ευλογημενη χωρα και δεν ειναι τυχαιο που αυτη την εποχη ξεφυτρωνουν πολλες εγγυουλες (δοξα το Θεο δηλαδη)!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τζουτζουκες μου!!!!! Τι ωραια που μαζευομαστε παλι σιγα σιγα!!! Πολυ νευριασα που μας εκλεισαν το θεμα στο φορουμ :evil::evil::evil:. Σας το ειπα??? Ναι σας το ειπα!!! Κοριτσια σας διαβαζω κ σκεφτομαι ολα αυτα που περνουσα μεχρι τωρα κ που περασα κ το προηγουμενο καλοκαιρι κ φυσικα καταφερα να καταστρεψω... Κοριτσια την πρωτη φορα μου εμεινα εγκυος ηταν ο μηνας που εκανα μετακομιση κ ειχα αποροφηθει με αυτο, οποτε λιγο σκεφτομουν το θεμα μωρο. Τωρα με την δευτερη σπερματεγχυση, σκεφτομουν "αντε να τελειωνουμε με τις τρεις σπερματεγχυσεις να παμε σε εξωσωματικη να τελειωνει αυτο το βασανο καθε μηνα." Ημουν πεπεισμενη οτι δεν πεοκειται να μεινω εγκυος παρα μονο με εξωσωματικη. Σας το ειχα αναφερει κ στο φορουμ αν θυμαστε. Δεν λεω οτι δεν ειχα αγχος. Ειχα. Αλλα οχι οπως αλλες φορες. Τις δυο εβδομαδες που περνουσαν μετα την σπερματεγχυση το ειχα ριξει στις βουτιες, τις παραλιες, τα ποτα κ τα ξενυχτια. Μαλιστα, τοσο πολυ ειχα ξεσαλωσει που πηγαινα η βλαμενη κ εκανα κατακορυφους, τουμπες κ μακροβουτια στη θαλασσα (την ειδα Κομανετση βλεπεις!!!:tongue::tongue::tongue:). Δυο μερες πριν το τεστ ξεκινησε ημικρανια κ εντονοι πονοι περιοδου. Ειπα σκ@τ@ παλι, αλλα δεν πειραζει θα κανω εξωσωματικη κ θα μεινω. Σηκωνομαι Σαββατο πρωι κ παω να κανω το τεστ, καθαρα για να αποκλεισω το ενδεχομενο εγκυμοσυνης κ να παρω επιτελους ενα παυσιπονο γιατι κοντευα να τρελαθω απο την ημικρανια. Κανω τσισακια στο ποτηρακι, βουταω το τεστ κ σκεφτομαι οση ωρα περιμενω "γμτ θα μου ερθει η καταραμενη την δευτερα κ συν του οτι εχω κανει τσαμπα τον φαρμακοποιο πλουσιο με τα παλιοτεστ, δεν θα προλαβω να παω κ στον εξωσωματικο, οποτε παει κ αυτος ο κυκλος." Ετοιμαζομαι να πεταξω το τεστ στον καδο κ βλεπω την γραμμουλα.... ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΛΕΩ! Κανουν τα ματια μου πουλακια. Παιρνω κ το δευτερο απο την συσκευασια το βουταω στο ποτηρακι κ απο την ταραχη μου, μου πεφτουν τα κατουρα στο πατωμα..... Παρωδια σας λεω. Βγαινει κ αυτο θετικο! Παιρνω τον γιατρο μου κ την συνεχεια την ξερετε... Προσπαθειστε να σκεφτεστε αλλα πραγματα, ξερω οτι ειναι δυσκολο, οσο μπορειτε. Θα ερθει, να ειστε σιγουρες! Κανεναν δεν αφηνει ο Θεος. Προσευχομαι για εσας φιλεναδιτσες μου! Να προσεχετε, σας αγαπω πολυ!!!!

Υ.Γ Ελπιζω να μην μας ξανακλειδωσουν κ αυτο το θεμα γιατι τοτε θα τα παρω ασχημα....:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τρελλοκουνελακι η χαλαροτητα και ο βασιλικος πολτος κανανε θαυματα...Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιες μπεμπακι!Με τις κουταλες τον τρωω τον πολτο κι εγω τωρα βαλε και τις ενεσεις και απο χαλαροτητα αλλο τιποτα ε που θα παει λεω θα μου κατσει...Πιο πολυ μετρανε οι προσευχες σου ομως το καλο ειναι πως εξαιτιας του αγγελου που εχεις στην κοιλιτσα σου φτανουν στον σωστο προορισμο...Ευτυχως κοριτσια εχουμε αρκετες εγγυουλες να προσευχονται για εμας τις υπολοιπες και οταν με το καλο ερθει η σειρα μας να μην ξεχναμε και εμεις τις επομενες...Να ειστε καλα και να προσεχετε !

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κ απο μενα!!! τι κανετε?

εγω ξεκινησα της ενεσεις μου σημερα κ μαζι μετης ενεσεις ΤΡΕΛΑ ΜΑ ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑ πνιγο ανθρωπω δεν σηκωνω κουβεντα απο κανεναν τι να σας πω!!!

συν τον πονο μου που εγω για το μπεμπε με πεταει κ ο αντρας μου το θεικο χθες να μωρε βλεπω κ τους δικους μου κ τους δικους σου ποσο πολυ θελουν και περιμενουν ενα μωρο κ εχουν ενα βλεμα σαν μας λενε καλα εσεις τι κανετε? δεν θα κανετε παιδι εκεινη την ωρα τα πηρα τρελα χτυπησαν κοκκινο τα νευρα μου που δεν θελουν κ πολλυ γιατι ειμαι πολυ νευρικος ανθρωοως γυριζω κ του λεω αμα περιμενουν κατι οι δικοι σου ή δικοι μου να πανε στην σταση να περιμενουν το λεωφωριο κ χεστ...... τι περιμενουν εγω ξερω τι τραβαω με αυτο το θεμα κ οποιος θελει ας με ρωτηση τιποτα εεεεεεεεε εκει να δεις τι θα γινει !!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ετσι ειμαι απο χθες

κατα ταλλα μια χαρα κοριτσια !!!

Σε νιωθω απολυτα!Απο την πρωτη ενεση περα απο το σοκ αφου μεχρι να την κανω εβαλα και τα κλαματα,τα νευρα μου ειναι κουρελια...Χαλαρωνω ομως πολυ με μπανακι στην παραλια και διαβασμα.Αφου χθες για καποιο λογο νευριασε ο αντρας μου με την κορη του (απο τον προηγουμενο γαμο του) και του λεω που να σου καναμε και ενεσεις πως θα ησουν...Οσο για γονεις και πεθερικα μην δινεις δεκαρα τσακιστη.Εγω οταν ειπα πως θα παω στον γιατρο να αρχισω να ψαχνω τι φταιει και να το προσπαθησουμε ο ενας μου ελεγε πως θα μεγαλωσετε το παιδι με τετοια κριση ο αλλος γιατι να πατε στο γιατρο μην πατε και χαλαρωστε εχετε αγχος....και απο τοτε δεν λεω τιποτα και σε κανεναν μονο εγω ο συζυγος και η κουμπαρα μου ξερουμε τι συμβαινει και εσεις φυσικα...γραψτους ολους...κρατα ισορροπιες με τον αγαπημενο σου και μην δινεις σημασια σε κανεναν!

Link to comment
Share on other sites

Πιστεψε με δν θελεις κατουρα! Δυο μερες βρωμουσε το μπανιο παρολο που σφουγγαρισα 10 φορες!

Καλά πλάκα μου κάνεις???? Ας ήμουν έγκυος εγώ και ας βρώμαγε και κανα μήνα!! :tongue::tongue:

Ρίξε λίγο μωρουδόσκονη ε? Μην κάθεσαι!! ;););):D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Τρελλοκουνελακι η χαλαροτητα και ο βασιλικος πολτος κανανε θαυματα...Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιες μπεμπακι!Με τις κουταλες τον τρωω τον πολτο κι εγω τωρα βαλε και τις ενεσεις και απο χαλαροτητα αλλο τιποτα ε που θα παει λεω θα μου κατσει...Πιο πολυ μετρανε οι προσευχες σου ομως το καλο ειναι πως εξαιτιας του αγγελου που εχεις στην κοιλιτσα σου φτανουν στον σωστο προορισμο...Ευτυχως κοριτσια εχουμε αρκετες εγγυουλες να προσευχονται για εμας τις υπολοιπες και οταν με το καλο ερθει η σειρα μας να μην ξεχναμε και εμεις τις επομενες...Να ειστε καλα και να προσεχετε !

Φιλεναδα με ρεγουλα τον πολτο! Δν κανει να τρως ποσοτητα. Εγω τρωω μια φορα την ημερα. Επαιρνα μια οδοντογλυφιδα, την βουτουσα μεσα κ οσο επιανε το ετρωγα. Οσο καλο μπορει να σου κανει στη σωστη δοση αλλο τοσο κακο μπορει να κανει σε μεγαλες ποσοτητες. Φιλακια κ να προσεχεις!


Η βλακεια ειναι ανικητη..............................

Link to comment
Share on other sites

Καλά πλάκα μου κάνεις???? Ας ήμουν έγκυος εγώ και ας βρώμαγε και κανα μήνα!! :tongue::tongue:

Ρίξε λίγο μωρουδόσκονη ε? Μην κάθεσαι!! ;););):D

Μπεμπεδοοοοοσκονηηηηηη κ στο καφε!!!!!! (γιατι το αλλο μας το εκλεισαν!-το εχω παρει πολυ βαρια τελικα!!!) . Παρτε οοοοοοολες!!!!! :-):-):-)


Η βλακεια ειναι ανικητη..............................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...