Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ερώτηση για το κατάστημα j bournazos


alphae

Recommended Posts

Κορίτσια απο Αθήνα ή απο άλλη πολη γνωρίζετε αν υπάρχει ακόμη το κατάστημα j bournazos? Εγώ στη θεσσαλονίκη υπήρχαν δύο καταστήματα και έκλεισαν. Υπάρχει αυτό το κατάστημα κάπου αλλού ή όχι. Στο δίκτυο η σελίδα τους δε λειτουργεί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το διαβαζω τώρα...δεν το ήξερα...κριμα και είχε πολύ καλά παπούτσια και μεγαλα νούμερα...

Κορίτσια απο Αθήνα ή απο άλλη πολη γνωρίζετε αν υπάρχει ακόμη το κατάστημα j bournazos? Εγώ στη θεσσαλονίκη υπήρχαν δύο καταστήματα και έκλεισαν. Υπάρχει αυτό το κατάστημα κάπου αλλού ή όχι. Στο δίκτυο η σελίδα τους δε λειτουργεί...
Link to comment
Share on other sites

Για το JB Bournazos λέμε; Που έχει 2 καταστήματα στην Ερμού; Ή υπάρχει και άλλο με παρόμοιο όνομα;

NAthBournazos2_m.jpg


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,στο mall που υπηρχε ενα καταστημα εχει κλεισει απο τα χριστουγεννα,στην κηφισια υπαρχει ακομα,αλλα ειναι λιγο παλια σχεδια στην βιτρινα,που μου λεει οτι ξεπουλαει εκει..παντως ειχα ακουσει απομ περσυ οτι θα κλεισει,γιατι δεν παει καλα κ χρωσταει..τωρα αν κρατησει καποιο,δεν ξερω....


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω πω φοβερό!! Δεν το πιστεύω! Και είχε τόσο ωραία παπούτσια...

Θυμάμαι πριν 2 χρόνια τα Χριστούγεννα που είχαμε κατεβεί για ψώνια εν μέσω απεργιών των ΜΜΜ και στην Ερμού ήταν τρεις και ο κούκος, είχαμε μπει με τον άντρα μου στο κατάστημα του Μπουρνάζου να ψωνίσουμε και ήταν περισσότεροι οι πωλητές από τους πελάτες. Τότε είχα απορήσει πώς θα καταφέρει να επιβιώσει η επιχείρηση αυτή κάτω από τέτοιες συνθήκες.... και να που δεν τα κατάφερε. Κρίμα, θα μείνει τόσος κόσμος στο δρόμο :(


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε παιδιά κι αυτοί όμως διατηρούσαν ένα τεράστιο καταστημα στο cosmos στη θεσσαλονίκη, χωρίς νοημα...όμως οι καιροί αλλάζουν οφείλεις να προσαρμόζεσαι και να πηγαίνεις σε μικρότερο καταστημα. Εγώ λυπάμε επειδή είχα πάρει τα παπούτσια του γάμου μου απο εκεί και γενικά τα παπούτσια του με βόλευαν πολύ, μια και έκαναν και παραγγελίες σε χώμα και σχέδιο. τουλάχιστον με αυτό το πνεύμα των παραγγελιών έπρεπε να συνεχίσουν...

Link to comment
Share on other sites

Και σε μέγεθος έκαναν παραγγελίες... σου έφτιαχναν μπότες στα μέτρα σου χωρίς έξτρα επιβάρυνση! Πολύ βολικό για όσες έχουν λεπτές ή παχιές γάμπες και αστραγάλους. Αλήθεια υπάρχει άλλο κατάστημα που να κάνει το ίδιο?

Πάντως νομίζω ότι δεν είναι τόσο εύκολο να εγκαταλείψεις επαγγελματική στέγη. Ειδικά όταν πρόκειται για καταστήματα σε περίωπτες θέσεις, μπαίνουν οι σχετικές ρήτρες, δεν μπορείς να φύγεις από τη μια στιγμή στην άλλη. Και επιπλέον, αν ο κόσμος δεν ψωνίζει από τον Μπουρνάζο στο Cosmos, θα ψωνίσει από τον Μπουρνάζο σε παράδρομο της Τσιμισκή; Μετακομίζοντας κινδυνεύουν να χάσουν και τους λίγους πελάτες που τους είχαν απομείνει.

Τεσπα... όπως και να'χει κρίμα...


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ο γνωστος μπουρναζος κλεινει, εχει κλεισει τα περισσοτερα καταστηματα του και προσπαθει να ''σπρωξει'' το υπολοιπο του εμπορευματος σε λιγα καταστηματα που διατηρει ακομα (κορωπι, κηφησια και το πρατηριο του περιστεριου), επισης εχει ηδη κλεισει το εργοστασιο παραγωγης, οτι βρειτε στα καταστηματα (περσινα και παλαιοτερα σχεδια). οι υπαλληλοι ειναι απελπισμενοι. ψωνισα χτες τρια ζευγαρια απο το πρατηριο του περιστεριου, παλαιοτερα σχεδια αλλα διαχρονικα και σε πολυ καλες τιμες..... και εγω δεν μπορουσα να πιστεψω οτι μια τοσο γνωστη εταιρια κλεινει, λυπαμαι για το προσωπικο που μενει ανεργο......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 7 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...