Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Τώρα με πιάνουν αλλά άγχη. Λέτε να είναι εξωμήτρια και γι αυτό να έχω καφέ; Παραλογίζομαι ε; 

      Παραλογιζεσε ναι!! Δεν δίνουν τόσο μεγάλες χοριακες με την πρώτη τα εξωμήτρια . Ξεκινάνε από χαμηλά .

      Τα καφέ είναι συνηθισμένα στην αρχή Κ πολύ πιθανό να είναι Κ δύο μωρά γι'αυτό. Να ξεκουράζεσε θέλει πολύ ξεκούραση ώστε να προσαρμοστεί η μήτρα στην νέα συνθήκη . 

Συνδυασμος ονοματων!


potoulis

Recommended Posts

χμ.. πολύ μου άρέσουν αυτά τα παζλ

ΑΡΓΥΡΩ ΕΛΕΝΗ

Υρώ

Αρυλένα (εξ ου και το πολύ πετυχημένο άριελ που είπε και η προλαλλήσασα)

Ρένια

ή αν θες να το πας ακόμη πιο μακριά, Sylvia!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

προτείνω ένα όνομα... ή Αργυρώ και να την φωνάζεις Υρώ (που είναι κ πολύ ποιητικό και παραπέμπει και στο αρχαιοελληνικό Ηρώ..) ή Ελένη που παρ' ότι αρκετά συνηθισμένο είναι υπέροχο ΚΑΙ αρχαιοελληνικό...αν θες το κάνεις και Έλενα...αν και γω το προτιμώ Ελένη..! φιλάκια!!!με το καλό η βάφτιση!!:D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 21 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΔΥΑΣΩ ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπέρα και απο μένα!!! βαφτίζουμε την ανηψιά μου σε λίγο καιρό Δήμητρα Ραφαέλα και η αδελφή μου θα ήθελε με κάποιο τρόπο να τα "ενώσουμε". έχουμε σπάσει το κεφάλι μας αλλά τίποτε ακόμη... μήπως έχετε εσείς καμα ιδέα????

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο μένα!!! βαφτίζουμε την ανηψιά μου σε λίγο καιρό Δήμητρα Ραφαέλα και η αδελφή μου θα ήθελε με κάποιο τρόπο να τα "ενώσουμε". έχουμε σπάσει το κεφάλι μας αλλά τίποτε ακόμη... μήπως έχετε εσείς καμα ιδέα????

Δημητρέλα! :tongue:

Πλάκα κάνω! :D

Να σας ζήσει το μικρούλι σας! Πολύ όμορφα ονόματα και τα 2, αλλά πολύ δύσκολο να τα συνδυάσεις.

Θα το ψάξω λίγο, και αν βρω κάτι θα σου πω! :wink:


eNortjKzUjIyNDG1NFWyBlwwFY4C1w,,76.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
καλησπέρα και απο μένα!!! βαφτίζουμε την ανηψιά μου σε λίγο καιρό Δήμητρα Ραφαέλα και η αδελφή μου θα ήθελε με κάποιο τρόπο να τα "ενώσουμε". έχουμε σπάσει το κεφάλι μας αλλά τίποτε ακόμη... μήπως έχετε εσείς καμα ιδέα????

Δάηλα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα και απο μένα!!! βαφτίζουμε την ανηψιά μου σε λίγο καιρό Δήμητρα Ραφαέλα και η αδελφή μου θα ήθελε με κάποιο τρόπο να τα "ενώσουμε". έχουμε σπάσει το κεφάλι μας αλλά τίποτε ακόμη... μήπως έχετε εσείς καμα ιδέα????

Ντιμέλλα, Μιμέλλα, Ντέλλα, Μέλλα... ίσως σου φανούν παράξενα, αλλά μόνο αυτά μπορώ να σκεφτώ με αυτό το συνδυασμό!


kdRKp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπερα..προκειται να βαφτισω την μικρη μου το καλοκαιρι..Αν κ οχι τοσο καλο θελω να δωσω το ονομα της μαμας μου.Τη λενε Αγοριτσα.Θελω να μ βοηθησετε να βρω καποιο υποκοριστικο η καποιο αλλο ονομα να το συνδυασω.Εχω βρει καποια υποκοριστικα αλλα δεν ειμαι πολυ σιγουρη ακομη.Ευχαριστω εκ των προτερων..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...