Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Χαλαρη Κουβεντουλα!


Recommended Posts

Ξεκινήσαν τα terrible twos μάλλον και για σας. Περάσαμε 2 μήνες όταν και ο δικός μου ήταν σαν τον μικρούλη σου που λέγαμε "δεν είναι το παιδάκι μας αυτό - μας το πήραν και μας δώσαν άλλο!". Δεν μπορώ να σου πω για το τι αντίδραση είχαμε φάει σε πράγματα που μέχρι τότε ήταν καθιερωμένα. Ευτυχώς μετά το δίμηνο ηρέμησε και τώρα έχουμε απλά ξεσπάσματα που και που. Κουράγιο, φάση είναι, θα περάσει.

Η photo είναι η οικογένεια Ρουβά ή μου φάνηκε; Είναι γενικά pro-sling, θυμάμαι τις φωτο που έβγαιναν από το μαιευτήριο και στο πρώτο και στο δεύτερο παιδί, με τον Σάκη να φοράει τα μωρά σε pouch, αλλά έχεις δίκιο. Βαρκάδα χωρίς σωσίβιο είναι τραβηγμένο.

Σχετικά με το maternity leave, οι 52 εβδομάδες μου λήγουν του χρόνου τέλος Φεβρουαρίου, αλλά το σκέφτομαι μήπως επιστρέψω στη δουλειά λίγο νωρίτερα, μετά τις διακοπές των Χριστουγέννων.

Thanks και για το twitter account.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η photo είναι η οικογένεια Ρουβά ή μου φάνηκε; Είναι γενικά pro-sling, θυμάμαι τις φωτο που έβγαιναν από το μαιευτήριο και στο πρώτο και στο δεύτερο παιδί, με τον Σάκη να φοράει τα μωρά σε pouch, αλλά έχεις δίκιο. Βαρκάδα χωρίς σωσίβιο είναι τραβηγμένο.

.

οχι ειναι τωρινη...φετινη!!!! ειναι στα πλαισια του celebrity education που μου κανουν οι φιλες μου οτι ο Ρουβας περιμενει 3ο παιδι χαχαχαχα...ειχα μεινει στο πρωτο εγω!!!!

η γυναικα του δεν το πολυφοραει σωστα...αν κ απο θεμα ασφαλειας οκ ειναι, αλλα εχει τους κρικους πολυ χαμηλα....αλλα ειναι κ γκαστρωμενη

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα μείνει στα δύο. Ευχαριστώ που με κρατάς up-to-date :tongue:


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο αυτό το τοπικ. Μπορούμε να γράφουμε ότι ασχετο θέλουμε...

Λοιπόν αν σκέφτεστε να κανονίσετε κάτι για Λονδίνο είμαι μέσα. Μόνο που θα μου είναι δύσκολο να σκάσω μύτη με 2 παιδιά γιατί η μεγάλη δε συμαζεύεται με τίποτα... τα terrible twos που λέγατε μας έχουν επιρρεάσει και εμάς.

Οσο για τη Μενεγάκη βρίστε με αν θέλετε αλλά εγώ θεωρώ οτι είναι από τις πιο ωραίες γυναίκες στην τηλεοραση και ξέρει πολύ καλά να κάνει τη δουλειά της!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!

Ξέρω πρωινη πρωινη. Έπεσα για ύπνο απο τις οχτώ και τώρα θα κάνω το φάντασμα. Τελευταία με έχουν πιάσει οι υπνηλιες που είχα στην αρχη. Αύριο είναι shopping day, θα φύγω με το μωρακι, εκείνος στην δουλεια κι εγω Oxford str (ποιος είπε ότι η ζωη είναι δίκαιη), εχω κλείσει μακιγιάζ στο Debbenahms απο την προηγούμενη φορά (αξιζουμε λίγο pampering no?), μακάρι να μπορούσα να συναντήσω κάποια απο εσάς, να κάναμε την βόλτα μας στο όμορφο Λονδίνο :-P Πείτε ο κόσμος δουλεύει κυρά μου δεν έχει την όρεξη σου!!!

Marija, ναι αυτός είναι (amstrad) τι μου θύμησες? ούτε 14 δεν ήμουν... Στο τέλος τον εκανα και βίδες - παλιά συνήθεια αυτή!

Δέσποινα, Χρυσσα, Ευγενία, Ελένη, νεραιδομαμα ελπίζω να είστε καλα και επίσης το αλλο το Πειραιωτακι η Κατερίνα, εξαφανιστηκες μπες να τα πούμε. :tongue:

Κοπελια το αξιζω δεν το αξιζω εγω το κανω :tongue::tongue: Στη Λανκομ πρεπει να πω με εβαψαν πολυ ωραια

Κεγω σκεφτομουν για Νοβα αλλα ειναι ακριβη, οποτε βολευομαι με ιντερνετ. Βλεπω Ραδιο Αρβυλα, Λαζοπουλο, τις σταθερες αξιες:tongue: Βλεπω και πιο παλια στυλ Ευτυχισμενοι Μαζι:P Κοριτσια ασχετο, αλλα σας αρεσουν τα ντικυμαντερ του /βαξεβανη? Βρισκω οτι υστερει λιγο στο λογο, δλδ δε σε τραβαει τοσο οσο ο Θεοδωρακης αλλα σαν ποιοτητα τα θεωρω πολυ ψαγμενα....


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αν σκέφτεστε να κανονίσετε κάτι για Λονδίνο είμαι μέσα. Μόνο που θα μου είναι δύσκολο να σκάσω μύτη με 2 παιδιά γιατί η μεγάλη δε συμαζεύεται με τίποτα... τα terrible twos που λέγατε μας έχουν επιρρεάσει και εμάς.

Πότε θα λείπει ο μπαμπάς με τη μεγάλη; Θέλετε να κανονίσουμε κάτι τότε;

Οσο για τη Μενεγάκη βρίστε με αν θέλετε αλλά εγώ θεωρώ οτι είναι από τις πιο ωραίες γυναίκες στην τηλεοραση και ξέρει πολύ καλά να κάνει τη δουλειά της!

Γιατί να σε βρίσουμε καλέ; Περί ορέξεως... Δεν έβλεπα πρωινάδικα οπότε δεν την έχω δει επί το έργο πέραν των όσων δείχνουν στις σατιρικές εκπομπές. Κάτι καλό θα κάνει για να έχει εκπομπή τόσα χρόνια, απλά αυτό που γράψαν τα κορίτσια για το μπούστο της όντως ισχύει. Όσο μεγαλώνει σε ηλικία τόσο πιο πολύ σάρκα δείχνει. Να μου πεις, αφού την παίρνει να το κάνει, κακό είναι; Για το πιστό κοινό της, καθόλου :P


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ασχετο, αλλα σας αρεσουν τα ντικυμαντερ του /βαξεβανη? Βρισκω οτι υστερει λιγο στο λογο, δλδ δε σε τραβαει τοσο οσο ο Θεοδωρακης αλλα σαν ποιοτητα τα θεωρω πολυ ψαγμενα....

Βλέπω από το site του Βαξεβάνη τις εκπομπές του και γενικά μου αρέσει αρκετά, όπως και οι περισσότεροι δημοσιογράφοι που κάνουν ντοκυμαντέρ έρευνας, με κορυφαίο κατά τη γνώμη μου τον Εξάντα του Αυγερόπουλου. Παλιότερα έβλεπα και το Ρεπορτάζ χωρίς σύνορα του Κούλογλου και φυσικά μου αρέσουν και οι Πρωταγωνιστές του Θεοδωράκη.

Να σας πω, και στην Αγγλική τηλεόραση περισσότερο ντοκυμαντερ προτιμώ να παρακολουθώ. Αυτό τον καιρό βλέπω το Cherry Healey: How to get a life (BBC 3), το Bank of Dave (Channel 4), το When I get older (BBC 1) κ.α. Προχτές είδα και το Babies in the office (BBC 2). Το είδε καμία; Πως σας φάνηκε σαν ιδέα; Πάντως στο δικό μου εργασιακό περιβάλλον δεν θα μπορούσα να δουλεύω με το μωρό δίπλα μου. Το τέλειο φυσικά θα ήταν να υπήρχε κάποιος χώρος σαν nursery. Fairy νομίζω ότι είχες γράψει ότι κάτι τέτοιο έχει το πανεπιστήμιο;


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Πω πω βρε κορίτσια δεν ξέρω τίποτα απο όσα λέτε ουτε αγγλικά ουτε ελληνικά!!!! Δεν προλαβαίνω να δώ!!!! Βλέπω ένα επεισόδιο waybuloo k ena iggle piggle χαχαχα απόψε λίγο που με άφησε ο μικρός έκανα τα φίλτρα του στεγνωτηριου. Αφού στο σπίτι κ το λάπτοπ σπάνια ανοιγει πάλι με το κινητο είμαι....σας καληνύχτω θα επανέλθω αύριο πάω να πιω το γάλα μου χεχε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω πω βρε κορίτσια δεν ξέρω τίποτα απο όσα λέτε ουτε αγγλικά ουτε ελληνικά!!!! Δεν προλαβαίνω να δώ!!!! Βλέπω ένα επεισόδιο waybuloo k ena iggle piggle χαχαχα απόψε λίγο που με άφησε ο μικρός έκανα τα φίλτρα του στεγνωτηριου. Αφού στο σπίτι κ το λάπτοπ σπάνια ανοιγει πάλι με το κινητο είμαι....σας καληνύχτω θα επανέλθω αύριο πάω να πιω το γάλα μου χεχε

Λοιπόν, θα σε επιμορφώσω για να μην έχεις απορίες:

Τηλεόραση βλέπω τέτοια ώρα (εφόσον έχουν κοιμηθεί δηλαδή τα παιδιά) και συνήθως σιδερώνω ταυτόχρονα. Θα δω επιλεγμένα ντοκυμαντέρ της αγγλικής τηλεόρασης, σαν αυτά που έγραψα στο προηγούμενο ποστ ή θα επιλέξω να δω στο λαπτοπ κάποια από τις εκπομπές των παραπάνω αναφερόμενων Ελλήνων δημοσιογράφων. Που και που, μπορεί να δω ελληνικά κανάλια μέσω web, αλλά πλέον το κάνω σπάνια. Τελευταία φορά νομίζω το έκανα στις εκλογές.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θα σε επιμορφώσω για να μην έχεις απορίες:

Τηλεόραση βλέπω τέτοια ώρα (εφόσον έχουν κοιμηθεί δηλαδή τα παιδιά) και συνήθως σιδερώνω ταυτόχρονα. Θα δω επιλεγμένα ντοκυμαντέρ της αγγλικής τηλεόρασης, σαν αυτά που έγραψα στο προηγούμενο ποστ ή θα επιλέξω να δω στο λαπτοπ κάποια από τις εκπομπές των παραπάνω αναφερόμενων Ελλήνων δημοσιογράφων. Που και που, μπορεί να δω ελληνικά κανάλια μέσω web, αλλά πλέον το κάνω σπάνια. Τελευταία φορά νομίζω το έκανα στις εκλογές.

Eγω στα αγγλικα καναλια δεν παρακολουθω συγκεκριμενα. Το τελευταιο που ειδα και ηταν πολυ ενδιαφερον ηταν για τη ζωη των γυναικων σε Υεμενη και Ντουμπαι. Τροπος ζωης σε μουσουλμανικη χωρα κλπ..

Επισης μ αρεσουν και καποια ρεπορταζ του Σωτηρη Δανεζη. απο "Κουτι της Πανδωρας" τα χω δει σχεδον ολα οπως και "Πρωταγωνιστες". Τον Κουλογλου αληθευει οτι τον εδιωξαν απο ΕΤ ετσι δεν ειναι?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, νομίζω εδώ και 2-3 χρόνια. Τα ντοκυμαντερ του τα δείχνει νομίζω μόνο μέσω νετ.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera

Apo aggliki tv blepw maniodos to Ricky gervais show to opoio exei apisteuti plaka kai to question time. Arxisa na blepw kai to turn back time kai mou arese. Epishs apo ta agaphmena mou einai kai to question time.

Apo Elliniki tv de blepw kati sygkekrimeno mono an pesw panw se kali ekpompi.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...