Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια!!!

Κρυυυυο!! (συγνώμη Pani αλλά είμαστε καλομαθημένες με τη ζεστούλα ;))

80 το άθροισμα κορίτσια...2 ώρες την ημέρα είμαι στο δρόμο!!!Λες να βγάλω δίπλωμα νταλίκας??Τη μισώ κι εγω την οδήγηση...με το ζόρι με έστειλε τότε η μάνα μου αλλά να που μου είναι απαραίτητη πλέον :( .Ο σύζυγος κάνει 110 σύνολο/μέρα....

Μακάρι να είχα την δυνατότητα να κάτσω σπίτι (ας μη το μελετάω βέβαια)...αν και νομίζω οτι σε βάθος χρόνου θα τρελαινόμουν!!!!οχι οτι τώρα δεν......

Βρε κορίτσια κι εμένα αυτο το μήνα με έχει μπερδέψει η ωορρηξία :(...

Κανονικά πονάει η κοιλιά μου για 1 μέρα και την επομένη ανεβάζω θερμοκρασία Τώρα έχω ενοχλήσεις από την Κυριακή και δεν πρέπει να έγινε ακόμα!!!!Αποτέλεσμα......οχι άλλο σεξ....δεν αντέχω λέμε!!!!χθες παραλίγο να κρυφτώ στην ντουλάπα!!!!έκανα την καρδιά μου πέτρα όμως....:tongue:

Να κρυφτεις στην ντουλαπα :lol:Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:lol: ελιωσα!!!!!!!

Και εγώ μια από τα ίδια... Επειδή δεν είμαι σίγουρη 100% αν έγινε η ωορρηξία συνεχίζω...Ούτε φρεσκοερωτευμένοι με τέτοια συχνότητα... Σημερινή θερμοκρασία 36,3, άντε βγάλε άκρη. Τελευταία προσπάθεια σήμερα και μετά σταματάω, κουράστηκα η γυναίκα!

Margioula, σε δημόσιο είσαι? Αν δηλαδή μείνεις έγκυος θα έχεις μπόλικους μήνες άδεια? Καλό αυτό... Εμένα ούτε το εξάμηνο δεν με άφησαν να πάρω την πρώτη φορά :evil:. Εδώ και χρόνια λέω ότι θα τα παρατήσω να κάτσω σπίτι ή να δουλεύω από το σπίτι αλλά...σε τέτοιες εποχές δεν τολμάω να το κάνω. Υπάρχουν φορές που εύχομαι να με απολύσουν και μετά το σκέφτομαι καλύτερα και επιστρέφω στην πραγματικότητα :?

Εκτός από τη Τζένη και την Pani, οι άλλες Αθήνα μένετε???

Ειμαι δημοσιο ναι, δικαιουμε να κατσω γυρω στους 8 μηνες......αλλα εγω τις καλες εποχες του δημοσιου δεν τις προλαβα sinagridoula επεσα στα ..... κατευθειαν!!!

Εγω ναι, Αθηνα!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμεις αυτο το μηνα ειχαμε ελευθερη επαφη 2 φορες, μια στις 6 που ηταν η 16η μερα και μια χθες που ηταν η 22η δηλαδη δεν το επιδιωξαμε...γιατι εγω καταλαβα ωορηξια την 9η ημερα του κυκλου μου, τωρα αμα τυχει που δεν νομιζω......θα ξερω και πια μερα εμεινα εγκυος!!!!!

Να γραψουμε λιστα για το ποτε περιμενει περιοδο η καθεμια?

ολο ......:idea: ειμαι....... χαχαχαχα

Παντος, αν συμφωνειτε εγω περιμενω στις 16 του μηνα, εχω κυκλο 26 ημερων αλλα μετα την αποβολη ηρθε στις 30 ημερες, φανταζομαι αυτο θα ξαναφτιαξει ε?

σημερα δουλευω απογευματινη θα μπω απο τη δουλεια, αν εχω λιγη ησυχια και εμενα μου αρεσει ηδη πολυ η παρεα μας, που να μεινουμε και εγκυες!!!!!

φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

που να μεινουμε και εγκυες!!!!!

έτσι, έτσι :D

Εννοείται ότι θα φτιάξει ο κύκλος σου, μην ανησυχείς!

Μόνο εγώ έχω βάλει τικεράκι τελικά??? 11 μέρες λέει το δικό μου μέχρι να δω το θετικό τεστ εγκυμοσύνης :tongue:


ru7rp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια μου. .

Πήγαμε σήμερα για εμβόλιο φυματιωσης ,

μας έστειλαν απ το σχολείο, ποναει λίγο

αυτό αουτσ . .αλλά δεν έκλαψε το πουλάκι

μου, κρατήθηκε.

Εμένα μου ήρθε περίοδος στις 8 του μήνα,

στις 4 είχα σταματήσει τα χάπια. .σήμερα ειμαι

στην 5η μέρα περιόδου και σε κανα δυο μερες

πιστεύω θα καθαρίσω τελείως, μετα πρέπει να

ξεκινήσω τα επόμενα 21 χάπια . .

δεν ξέρω ποσες μερες κύκλο έχω. .γιατί μου

έρχετε οποτε θέλει, δηλαδή κάθε μήνα έχω

καθυστερηση . .δηλαδή κάθε μήνα νομίζω

οτι ειμαι έγκυος, δύσκολο πράγμα αυτό . .

με αυτά τα χάπια μου είπε η γιατρός οτι θα φτιαξει.

Έχει παρει καμία σας τέτοια χάπια;δεν ειναι

αντισυλλιπτικα όμως .

Με την δίαιτα τα πάω μια χαρά . .κάτι έχασα σίγουρα

το νιώθω στα ρούχα μου, δεν ζυγιστήκα.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι 1,60 με το ζορι..:tongue: δεν ειμαι ψηλη και μου φαινονται Τζενακι μου, στην εγκυμοσυνη λογω της κοιλιας δεν εφτανα το νεροχυτη!!!:lol:

Ε εντάξει και εγώ δεν είμαι και το πρωτο

μπόι, 1,67-1,68 εκεί ειμαι. .

κανονικά δηλαδή θα έπρεπε να ειμαι 57-58 κιλά,

χάχα. .ούτε κατά διανεια,τόσα ήμουνα στην

τρίτη γυμνάσιου! !15 χρονια πριν δηλαδή. .

ας πάω 70-75 και μια χαρά θα ειμαι και έτσι,

τα ποδια μου ειναι αδύνατα, κοιλία και πωπω

έχω. .αλλά ειμαι πολυ σφιχτή σαν πέτρα γιατί

έχω ασχοληθεί πολυ με τον αθλητισμό. .

Όπως νιωθεις εσύ καλύτερα κοριτσάκι μου,

εσύ ξερεις το σώμα σου και εσύ ξερεις πως

είσαι καλύτερά. .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ μια από τα ίδια... Επειδή δεν είμαι σίγουρη 100% αν έγινε η ωορρηξία συνεχίζω...Ούτε φρεσκοερωτευμένοι με τέτοια συχνότητα... Σημερινή θερμοκρασία 36,3, άντε βγάλε άκρη. Τελευταία προσπάθεια σήμερα και μετά σταματάω, κουράστηκα η γυναίκα!

Margioula, σε δημόσιο είσαι? Αν δηλαδή μείνεις έγκυος θα έχεις μπόλικους μήνες άδεια? Καλό αυτό... Εμένα ούτε το εξάμηνο δεν με άφησαν να πάρω την πρώτη φορά :evil:. Εδώ και χρόνια λέω ότι θα τα παρατήσω να κάτσω σπίτι ή να δουλεύω από το σπίτι αλλά...σε τέτοιες εποχές δεν τολμάω να το κάνω. Υπάρχουν φορές που εύχομαι να με απολύσουν και μετά το σκέφτομαι καλύτερα και επιστρέφω στην πραγματικότητα :?

μη σταματάς...κάνε ανα 2ρη τουλάχιστον γιατί αν αργήσει να γίνει θα στεναχωρηθείς μετά!!

Εμεις αυτο το μηνα ειχαμε ελευθερη επαφη 2 φορες, μια στις 6 που ηταν η 16η μερα και μια χθες που ηταν η 22η δηλαδη δεν το επιδιωξαμε...γιατι εγω καταλαβα ωορηξια την 9η ημερα του κυκλου μου, τωρα αμα τυχει που δεν νομιζω......θα ξερω και πια μερα εμεινα εγκυος!!!!!

Να γραψουμε λιστα για το ποτε περιμενει περιοδο η καθεμια?

ολο ......:idea: ειμαι....... χαχαχαχα

Παντος, αν συμφωνειτε εγω περιμενω στις 16 του μηνα, εχω κυκλο 26 ημερων αλλα μετα την αποβολη ηρθε στις 30 ημερες, φανταζομαι αυτο θα ξαναφτιαξει ε?

σημερα δουλευω απογευματινη θα μπω απο τη δουλεια, αν εχω λιγη ησυχια και εμενα μου αρεσει ηδη πολυ η παρεα μας, που να μεινουμε και εγκυες!!!!!

φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!

να κάνουμε λίστα...δεν έχω ιδέα πως γίνεται...χοχοχοχο

είμαι 16 μέρα με κύκλο 25-33 σε λίγο θα ξέρω και πόσο ακριβώς..περιμένω την άτιμη την ωορρηξία....

εγω επαρχία κορίτσια....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα βασικά μ αρέσει να οδηγώ αλλά αν μαθεις

σε χωρίο ή σε μικρή πόλη όπως εγώ τα πολλα χιλιόμετρα

μου φαίνονται ταλαιπωρία, οτι θέλω το έχω δίπλα μου.

Να φανταστείτε σκέφτομαι τα 12 χιλ πήγαινέ έλα

3 φορες την εβδομάδα που πάω την μικρή καράτε.

Εκεί που εμενα πέρυσι αν ήθελα να πιω καφέ σε

φίλη σε 2 λεπτά ήμουνα εκεί. .και μ αρέσει πολυ

αυτό . .και θα το κάνω τα Χριστούγεννα που θα

πάμε οσο πιο πολυ μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λόγω της φύσης του επαγγελματός μου στο πρωτο παιδί ειχα την τυχη να μείνω σπιτι για 1 χρονο..και μετα οταν ξεκίνησα της πτήσεις πάλι, δουλευα τις πρωτες δεκαπεντε μερες καθε μήνα και μετά ήμουν σπιτι..Οσο ελειπα εγω, κρατουσε το μικρό ο πατερας του. Βολευε και δεν βολευε, γιατι δεν βλεπομουν με τον σουηδό καθολου, αφου εγω πετουσα στις μερες που αυτος ειχε αδεια και ερχοταν απο Ιταλια (τοτε ακομη η εταιρία τους τον ειχε στην Ιταλία και ερχοταν ανα πέντε μερες σε μας) και οταν εγω ημουν σπτι αυτος δουλευε!! Εμενα βεβαια απο τις 15 μερες δουλειας, οι πτησεις με απασχολουσαν το πολυ 7-9 μερες οποτε ειχα χρονο με το παιδί αρχικα. Τον Μάρτιο που μας περασε ομως αλλάξαμε βαση ολη στην εταιρια και αντι να πετάω απο Ελβετία, αρχισα να πετάω απο Γερμανία και το προγραμμα του μήνα αλλαξε. Ετυχε να λειπω απο το σπτι 13 συνεχόμενες μερες και επειδη ειχαμε στο προγραμμα οτι θελαμε και το δευτερο αποφασισαμε να μην συνεχισω. Οποτε απο τις αρχες του καλοκαιριου ειμαι σπιτι με το μικρό και εχω φουλ ταιμ τα μαθηματα γλωσσας! Βεβαια ξεκινησε και παιδικό τον σεπτέμβριο, εδω εχουν τη δυνατότητα να τα στελνουν απο οταν ειναι εναμιση χρονο. Παράλληλα βεβαια επειδη προσανοτολιζομαι σε αλλαγη επαγγέλματος ξεκινησα πριν ενα μηνα μερες ωρες την εβδομαδα ως ωρομίσθια σε παιδικους σταθμους εδω στην πολη που μενουμε. θα ναι για κανα μηνα ακομη μαλλον, και θα συνεχίσω αφοτου γεννηθει το δευτερο..αλλα εναμιση με 2 χρονια αυτο θα προσπαθησω να μεινω σπιτι..δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο και αφου εχω τη δυνατότητα να το κανω θα το κανω! Ελπιζω δηλαδη και οι συνθηκες τοτε να ειναι οπως τωρα γιατι τα επαγγέλματα αερος εχουν πολλες πολλες αλλαγες!


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;:oops:

τελικά μου τέλειωσε σήμερα η περίοδος,

καθαρισα ευτυχώς. .τι πράγμα ήταν αυτό ;

οπότε μάλλον σήμερα ειναι η ευκαιρία για. .:oops:

ξερετε ..γιατί έχουμε και. Κάμποσο

καιρό . .και έχω λύσσαξει :oops:

μακάρι βέβαια να μπορούσαμε και

ελευθέρα, αλλά δεν γίνεται δυστυχώς :(

Σας αφήνω. .πάω να μπανιαριστω :rolleyes:

κάλο βράδυ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια εφτιαξα μια λιστα, ωστε να συμπληρωσουμε ποτε περιμενουμε να αδιαθετησουμε, ελπιζω να μην ξεχασα καμια, αν ναι συμπληρωστε

jenaki δικιολογημενη... τοσον καιρο περιμενεις κοριτσακι μου.... αντε βουρ!!!!

μπραβο με τη διατροφη συνεχισε ετσι.

pani μου αεροσυνοδος να υποθεσω και ο Σουηδος υπταμενος? δυσκολη δουλεια, καλα κανεις και κανεις στροφη.

marilou, ευακι, nikdora φιλακια πολλα!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;:oops:

τελικά μου τέλειωσε σήμερα η περίοδος,

καθαρισα ευτυχώς. .τι πράγμα ήταν αυτό ;

οπότε μάλλον σήμερα ειναι η ευκαιρία για. .:oops:

ξερετε ..γιατί έχουμε και. Κάμποσο

καιρό . .και έχω λύσσαξει :oops:

μακάρι βέβαια να μπορούσαμε και

ελευθέρα, αλλά δεν γίνεται δυστυχώς :(

Σας αφήνω. .πάω να μπανιαριστω :rolleyes:

κάλο βράδυ! !

αχχχ καποιες εχουν να δουν χαρα πολυυυυ καιρο!!!!δυστυχώς το σεξ σε εμενα αποκλειστηκε τους πρωτους μηνες....εε και τωρα περιμένω να μπω σε ασφελη ημερομηνία και να ξεκινήσω..!!!!!ουτε παρθένα να μουν!!!οποτε ευχαριστηθητε το βρε κοριτσια!!!:tongue::tongue::tongue::P:p:p

Κοριτσακια εφτιαξα μια λιστα, ωστε να συμπληρωσουμε ποτε περιμενουμε να αδιαθετησουμε, ελπιζω να μην ξεχασα καμια, αν ναι συμπληρωστε

jenaki δικιολογημενη... τοσον καιρο περιμενεις κοριτσακι μου.... αντε βουρ!!!!

μπραβο με τη διατροφη συνεχισε ετσι.

pani μου αεροσυνοδος να υποθεσω και ο Σουηδος υπταμενος? δυσκολη δουλεια, καλα κανεις και κανεις στροφη.

ναι αεροσυνοδός..πολυ ωραιο επαγγελμα, αλλά καθολου βολικο αμα εχεις μικρο/α παιδιά και το ετερον ήμιση κανει την ιδια δουλεια....τοτε χανετε ολη η ευχαρίστηση!!! δεν εχω μετανιώσει ουτε στιγμή για την αποφαση που πηρα...μολονοτι οι πτησεις λιγο μου λειπουν..ειχα μαθει και στα ταξιδια και σε εναν συγκεκριμένο τροπο ζωής!!αλλά η οικογένειά μου ειναι προτεραιότητα.ευχομαι απλα στο μελλον να βρω κατι που να με γεμίζει..

εσεις τι επαγγέλματα εχετε??

μια ακτινολογο την εχουμε

οι υπόλοιπες??


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντα θαύμαζα τις αεροσυνοδούς που μπορούν και τους αρέσει αυτή η δουλειά. Αν και ταξιδεύω συχνά με αεροπλάνα τα τρέμω...

Εχεις πετύχει ποτέ κάτι τρελό/περίεργο? (π.χ. μεγάλες αναταράξεις που να φοβηθείς, βλάβη ή να συμβεί κάτι περίεργο σε επιβάτη?).

Εγώ δύσκολο και περίπλοκο να περιγράψω το επάγγελμά μου... Θα σας πω πριβέ κάποια στιγμή :D

Άσχετο: Εχετε facebook? Ρωτάω γιατί έχω περιέργεια να δω πως είστε :oops:


ru7rp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...