Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχω ενα κοινο με το εταιρον ημισυ, αλλα εγω ειμαι ο διαχειριστης:lol:

:D:D:D Σου έκανα!!! Τι κουκλί είναι η κόρη σου???!!! (και εσύ κούκλα επίσης από ότι βλέπω από τις μακρινές φώτο)


ru7rp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, ακόμα να εντοπίσω ωορρηξία με σιγουριά...36,7 πρωινή θερμοκρασία σήμερα (τόσο υψηλές θερμοκρασίες δεν είχα ποτέ τόσο νωρίς στον κύκλο μου). Μήπως ακόμα δεν μου έχει φύγει η ίωση, τι να πω...Και τι γκαντεμιά πρώτη φορά να μην έχω τεστάκια ωορρηξίας. Μήπως έχουν απεργία τα ΕΛΤΑ? 12 μέρες και ακόμα να έρθουν...


ru7rp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια! Πάλι γράψατε κατεβατό και πάλι έλειπα :evil:

Εγώ αν έρθει το δεύτερο θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά να σταματήσω τη δουλειά και να κάτσω σπίτι...:oops:

Κατερινάκι εμείς τα βάλαμε κάτω και τα υπολογίσαμε, και δεν μας συνέφερε να δουλεύω, από τη στιγμή που δεν έχω βοήθεια σε καθημερινή βάση..Θα ήταν πολλά τα έξοδα, baby sitter, έξοδα μετακίνησης κτλ. Αν δεν είχα όμως και κάτι να κάνω εκτός του παιδιού, όπως τώρα που βοηθάω τον άντρα μου, θα είχα κοπανήσει το κεφάλι μου στον τοίχο, να είσαι σίγουρη!

Εκτός από τη Τζένη και την Pani, οι άλλες Αθήνα μένετε???

Κι εγώ Αθήνα, down town :)

Έχει παρει καμία σας τέτοια χάπια;δεν ειναι

αντισυλλιπτικα όμως .

Όχι, πρώτη φορά τα ακούω αυτά τα χάπια..Σαν αντισυλληπτικά ακούγονται πάντως - 21 μέρες λήψη, 7 ημέρες διακοπή.. :confused: Αν επιτρέπεται, γιατί σου τα έδωσε;

ναι αεροσυνοδός..πολυ ωραιο επαγγελμα, αλλά καθολου βολικο αμα εχεις μικρο/α παιδιά και το ετερον ήμιση κανει την ιδια δουλεια....τοτε χανετε ολη η ευχαρίστηση!!! δεν εχω μετανιώσει ουτε στιγμή για την αποφαση που πηρα...μολονοτι οι πτησεις λιγο μου λειπουν..ειχα μαθει και στα ταξιδια και σε εναν συγκεκριμένο τροπο ζωής!!αλλά η οικογένειά μου ειναι προτεραιότητα.ευχομαι απλα στο μελλον να βρω κατι που να με γεμίζει..

εσεις τι επαγγέλματα εχετε??

μια ακτινολογο την εχουμε

οι υπόλοιπες??

Αεροσυνοδός Pani μου;; Πολύ ενδιαφέρον επάγγελμα! Κι ο Σουηδός ιπτάμενος, πάει μας αποτελείωσες :D

Εγώ έχω τελειώσει οικονομικά, έχω περάσει κι από δημόσιο και από ιδιωτικό φορέα, και τώρα αλλάζω πάνες κυρίως :cool:

ευη@:

jeni-jeni:

Margioula: 16/12/12

marilou01:

sinagrida: 23/12/12

ευη@:

jeni-jeni:

Margioula: 16/12/12

marilou01: 8/1/2013

sinagrida: 23/12/12


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

:D:D:D Σου έκανα!!! Τι κουκλί είναι η κόρη σου???!!! (και εσύ κούκλα επίσης από ότι βλέπω από τις μακρινές φώτο)

Κι εγώ σου έκανα! :) Βρε συ Margioula δεν τον σβήνεις τώρα τον λογαριασμό σου στο φεις που έγραψες, μην είναι σε κοινή θέα; Δεν ξέρεις ποτέ, εγώ τα ψιλο-φοβάμαι αυτά..

Βρε κορίτσια, ακόμα να εντοπίσω ωορρηξία με σιγουριά...36,7 πρωινή θερμοκρασία σήμερα (τόσο υψηλές θερμοκρασίες δεν είχα ποτέ τόσο νωρίς στον κύκλο μου). Μήπως ακόμα δεν μου έχει φύγει η ίωση, τι να πω...Και τι γκαντεμιά πρώτη φορά να μην έχω τεστάκια ωορρηξίας. Μήπως έχουν απεργία τα ΕΛΤΑ? 12 μέρες και ακόμα να έρθουν...

Μπορεί να είναι καμιά "υφέρπουσα" ιωσούλα, ποιος ξέρει..Έτσι κι αλλιώς η μέθοδος αυτή της θερμοκρασίας δεν είναι κι ευαγγέλιο, μια γενική εικόνα σου δίνει, απ' όσο ξέρω τουλάχιστον δηλαδή..

Με τα ΕΛΤΑ κι εγώ έχω πρόβλημα, περιμένω εδώ και μέρες ένα δέμα και δεν μου έχει έρθει ακόμα. Λόγω των ημερών φαντάζομαι θα έχει πέσει δουλειά..


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:D:D:D Σου έκανα!!! Τι κουκλί είναι η κόρη σου???!!! (και εσύ κούκλα επίσης από ότι βλέπω από τις μακρινές φώτο)

Η μικρη ειναι οντως κουκλα!!!!!! και εσυ εισαι μια ξανθια κουκλιτσα και τι απιστευτα μερη ειναι αυτα, καλα εχω παθει την πλακα μου!!!!

Γεια σας κοριτσάκια! Πάλι γράψατε κατεβατό και πάλι έλειπα :evil:

Κατερινάκι εμείς τα βάλαμε κάτω και τα υπολογίσαμε, και δεν μας συνέφερε να δουλεύω, από τη στιγμή που δεν έχω βοήθεια σε καθημερινή βάση..Θα ήταν πολλά τα έξοδα, baby sitter, έξοδα μετακίνησης κτλ. Αν δεν είχα όμως και κάτι να κάνω εκτός του παιδιού, όπως τώρα που βοηθάω τον άντρα μου, θα είχα κοπανήσει το κεφάλι μου στον τοίχο, να είσαι σίγουρη!

Κι εγώ Αθήνα, down town :)

Όχι, πρώτη φορά τα ακούω αυτά τα χάπια..Σαν αντισυλληπτικά ακούγονται πάντως - 21 μέρες λήψη, 7 ημέρες διακοπή.. :confused: Αν επιτρέπεται, γιατί σου τα έδωσε;

Αεροσυνοδός Pani μου;; Πολύ ενδιαφέρον επάγγελμα! Κι ο Σουηδός ιπτάμενος, πάει μας αποτελείωσες :D

Εγώ έχω τελειώσει οικονομικά, έχω περάσει κι από δημόσιο και από ιδιωτικό φορέα, και τώρα αλλάζω πάνες κυρίως :cool:

ευη@:

jeni-jeni:

Margioula: 16/12/12

marilou01: 8/1/2013

sinagrida: 23/12/12

Κι εγώ σου έκανα! :) Βρε συ Margioula δεν τον σβήνεις τώρα τον λογαριασμό σου στο φεις που έγραψες, μην είναι σε κοινή θέα; Δεν ξέρεις ποτέ, εγώ τα ψιλο-φοβάμαι αυτά..

Μπορεί να είναι καμιά "υφέρπουσα" ιωσούλα, ποιος ξέρει..Έτσι κι αλλιώς η μέθοδος αυτή της θερμοκρασίας δεν είναι κι ευαγγέλιο, μια γενική εικόνα σου δίνει, απ' όσο ξέρω τουλάχιστον δηλαδή..

Με τα ΕΛΤΑ κι εγώ έχω πρόβλημα, περιμένω εδώ και μέρες ένα δέμα και δεν μου έχει έρθει ακόμα. Λόγω των ημερών φαντάζομαι θα έχει πέσει δουλειά..

Α ναι! Και Marigoula, δεν έχουμε τον ίδιο γιατρό :(

Τον εσβησα marilou μου δικιο εχεις......

το να αλλαζεις πανες ειναι πολυ ωραιο επαγγελμα, θελω να μεινω εγκυος και να το κανω και εγω, τελικα δεν εχουμε τον ιδιο γιατρο, δεν πειραζει, οπως και να εχει ελπιζω να μεινουμε μαζι εγκυες!!!

Σημερα εχω ραντεβου μετα τη δουλεια με υο γιατρο, θα παω να κανω τεστ παπ γιατι παει ενας χρονος αλλα ακομα δεν εχω τα τελικα αποτελεσματα απο τις εξετασεις ωστε να τα συζητησουμε μιας και παω, αν το καθηστερουσα λιγο ακομα θα αδιαθετουσα και οχι, τιποτα αλλο αλλα σκεφτομαι αν πανε ολα καλα να προσπαθησω στην επομενο κυκλο;) θα παω να δω τι θα μου πει και ο γιατρος σημερα!!!!

φιλακια σε ολες.


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Marilou μου αυτά τα χάπια λέγονται ciclacour αν

το γράφω σωστα και λεει πάνω δεν ειναι

αντισυλληπτικά.μου τα έδωσε για να στρώσει ο

άστατος κύκλος μου, τα πηρα 21 μερες και 4 μερες

μετα μου ήρθε όντως. Σήμερα ξεκινάω το δεύτερο

κουτι και απ οτι υπολογίζω θα μου έρθει περίπου

στις 7/1 βάλτε με και εμενα στη λίστα αν ειναι αν

και νομίζω οτι πρέπει να ειναι οι κοπέλες που προσπαθουνε

Εμείς αργουμε λιγάκι για προσπαθειες.

Link to comment
Share on other sites

Τζενακι μου σε εβαλα στην δικη μου υπογραφη,

Εουλα εσυ που εισαι?

Εγω σημερα πηγα στο γιατρο.... μου ειπε οτι ολα ειναι και παλι ετοιμα αν θελουμε μπορουμε να ξεκινησουμε προσπαθειες, δεν υπαρχει κανενας λογος να περιμενουμε.... μου "μη φοβαμαι τιποτα, ολα θα πανε καλα, αυτη τη φορα θα σου δωσω στα χερια σου το μωρακι σου"με συγκινησε... πραγματικα τον εχω αγαπησει αυτον τον ανθρωπο... ειναι υπεροχος!!!!!με εκανε να νιωσω πολυ καλα ετσι, εχω να νιωσω απο τοτε που ημουν εγκυος!!!!

Υ.Γ. Κοριτσακια ειστε πολυ ομορφες ολες... που σας ειδα στο Facebook,

Εχω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ομορφες φιλες.... :D

φιλακια πολλα σε ολες!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μου ειπε οτι ολα ειναι και παλι ετοιμα αν θελουμε μπορουμε να ξεκινησουμε προσπαθειες, δεν υπαρχει κανενας λογος να περιμενουμε....

Τέλεια νέα!!!! Οπότε μάχιμη και η margioula :D

Εμένα επιτέλους μου έβγαλε μέρα ωορρηξίας το fertility friend στις 10 Δεκεμβρίου. Οπότε στις 22 θα κάνω τεστ που είναι Σάββατο γιατί η Κυριακή 23 που είναι η μέρα του τεστ σύμφωνα με το τικεράκι μου δεν με εμπνέει :oops:.

Εντωμεταξύ έχω μια ανεξήγητη αισιοδοξία για αυτό τον κύκλο που έτσι και δω αρνητικό θα σας κλαίγομαι με τις ώρες...

(τα τεστ ωορρηξίας ακόμα να έρθουν!!!)


ru7rp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τζενακι μου σε εβαλα στην δικη μου υπογραφη,

Εουλα εσυ που εισαι?

Εγω σημερα πηγα στο γιατρο.... μου ειπε οτι ολα ειναι και παλι ετοιμα αν θελουμε μπορουμε να ξεκινησουμε προσπαθειες, δεν υπαρχει κανενας λογος να περιμενουμε.... μου "μη φοβαμαι τιποτα, ολα θα πανε καλα, αυτη τη φορα θα σου δωσω στα χερια σου το μωρακι σου"με συγκινησε... πραγματικα τον εχω αγαπησει αυτον τον ανθρωπο... ειναι υπεροχος!!!!!με εκανε να νιωσω πολυ καλα ετσι, εχω να νιωσω απο τοτε που ημουν εγκυος!!!!

Υ.Γ. Κοριτσακια ειστε πολυ ομορφες ολες... που σας ειδα στο Facebook,

Εχω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ομορφες φιλες.... :D

φιλακια πολλα σε ολες!!!!!

Μπράβο βρε κορίτσι!πολυ χαίρομαι που

είναι ολα καλα, άντε ξεκίνα λοιπόν και σου

εύχομαι γρήγορα μ ένα γερο μωράκι!

Θέλεις να σου στείλω με πμ το facebook μου

να με κάνεις add ;να μας δεις και μας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...