Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts

Καλησπέρα!Καλά για να δούμε αύριο θα έρθει η περίοδος?Νομίζω πως όχι όμως γιατί αν έχω υπολογίσει σωστά την ωορρηξία θα έχω 5 μέρες καθυστέρηση σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα..Τι πράγμα και αυτό βρε παιδί μου..Καπου στην 17-18η μέρα είχα καφέ βλέννα και μετά από 2-3 μέρες κάτι πονάκια χαμηλά.Άντε βγάλε άκρη τώρα ποια είναι η ωορρηξία.Θεωρώ η δεύτερη..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σου ονειράκι..πως πάνε οι προσπαθειες!!!οντως πολυ ησυχία!!χαχα..χαχα..

ειπαμε τα δευτερα θελουν περισσότερη δουλειά καμιά φορα!!

φιλιά σε ολες κουκλες μου!

το νκδωράκι τι κάνει??καιρό εχει να μας γράψει!!

Καλα ειναι :tongue::tongue: φουσκωνει!!!

Καναμε και β επιπεδου ολα μια χαρα...

φιλακια κοπελουδες μου..ευχομαι πολυ συντομα και στα δικα σας


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

oneiraki, δεν κάνεις κανένα τεστ?? :P

Από συμπτώματα πως τα πας? έχεις γενικά σταθερό κύκλο?

Εάν έχω υπολογίσει σωστά την ωορρηξία θα πρέπει να έρθει κανονικά στις 18.Επομένως είπα πως ΑΝ κάνω τεστ θα κάνω μετά από τουλαχ 3 μέρες καθυστέρηση δηλ κατά τις 16-17. Ακόμη δεν έχει σταθεροποιηθεί ο κύκλος μετά τον τοκετ δυστυχώς..επίσης από συμπτώματα..εκτός από τα πάρα πολλά νεύρα δεν έχω κάτι άλλο.Κάτι επιθυμίες για κλάματα προ ημερών και σπανακόπιτες που μισώ δεν μετράνε:)


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εάν έχω υπολογίσει σωστά την ωορρηξία θα πρέπει να έρθει κανονικά στις 18.Επομένως είπα πως ΑΝ κάνω τεστ θα κάνω μετά από τουλαχ 3 μέρες καθυστέρηση δηλ κατά τις 16-17. Ακόμη δεν έχει σταθεροποιηθεί ο κύκλος μετά τον τοκετ δυστυχώς..επίσης από συμπτώματα..εκτός από τα πάρα πολλά νεύρα δεν έχω κάτι άλλο.Κάτι επιθυμίες για κλάματα προ ημερών και σπανακόπιτες που μισώ δεν μετράνε:)

Σε θαυμάζω για την εγκράτειά σου :P. Καλά τα λες (εγώ βέβαια σιγά να μην άντεχα!!!). Καλή επιτυχία. Μακάρι να έχουμε ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!


ru7rp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Μωρέ μετά από 4μήνες με αρνητικά τεστ δεν ελπίζω πλέον σύντομα.Σήμερα αισθάνομαι κάπως βαριά ίσως έρθει ποιος ξέρει..Προς το παρόν πάντως τίποτα ακόμη..Και έτσι όπως είναι & ο κύκλος ακόμη που δνε είναι σταθερός δεν μπορώ να ξέρω και σίγουρα αν είναι και καθυστέρηση..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νκδωράκι μου!!!Εκανες ηδη και β επιπέδου!!!Μπράβο κούκλα μου!!!πως περνάει ο καιρός!! Εδω θα μου πεις εμενα μείνανε λιγοτεροι απο 2 μηνες!!

Ονειράκι, την ωορρηξία μπορεις να την εντοπισεις με στικακια ισως??αν δεν εχεις συγκεκριμένο κυκλο μπορει να βοηθησει ωστε να εισαι σιγουρη!! καποιες κοπελες αγχωνονται βεβαια οταν τα κάνουν αλλα ξερω και φορες που εχουν βοηθησει!!

δεν θυμαμαι αν ειχες γραψει αν τα χρησιμοποιείς ή οχι!!

οι αλλες κοπελάρες μου τι κάνετε???

φιλιά πολλά!!!


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα.Δεν έχει τύχει να τα χρησιμοποιήσω αλλά 2 μήνες που έπεσα σε ωορρηξία..τζίφος!Ίσως πάρω κανένα..Πως χρησιμοποιούντε αυτά?

ειναι σαν τα τεστ εγκυμοσυνης, λιγα ουρα, μια φορα την ημερα παντα την ιδια ωρα καθε μερα όμως, και σου δειχνει 12/36 πριν την ωορρηξια ποτε προκειται να αυτή να γινει...κυκλοφορουν σε συσκευασια των 7, η συναγριδουλα και τα υπολοιπα κοριτσια ξερουν και σαιτ που μπορουν να αγοραστουν ισως λιγο πιο φθηνα απο το φαρμακειο..εγω χρησιμοποιουσα της clear blue...ειναι ψηφιακα και οταν ερχεται ωορρηξια σου βγαζει ενα χαμογελαστο μωρακι στην οθονη!


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Nikdora με το καλο!!!!!!!!!

oneiraki παρε να βοηθησεις την κατασταση και εγω την κορη μου με τεστακι την επιασα... αυτο απλα ξυπνησα γυρω στις 3-4 τη νυχτα και βιασα τον αντρα μου!!!! :lol::lol::lol::lol:


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία για πείτε μου sites!και ποιο μου προτείνετε!

γεια σου ονειρακι!!καλη χρονια!σου ευχομαι το

2013 να σου φερει το μωρακι που επιθυμεις!!

εγω πηρα τα τεστ ωορρηξιας τα ψηφιακα που εχουνε 28,69

που λεει και εμεινα ικανοποιημενη!!εχω παρει και αλλα πιο

φτηνα αλλα ειναι λιγο παιδεμα βασικα και ειδικα αν δεν γνωριζεις..

αυτη ειναι η διαευθυνση : http://www.allcosmetics.gr/e-shop/fertility/ovulation-test.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...