Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts

Υπομονη κοριτσι μου..τι να κανουμε...

Αν ειναι να ρθει θε να ρθει...αλλιως θα προσπερασει!!!!

Πως σε λενε ποσο χρονων αν επιτρεπεται και απο που εισαι;αν θελεις μας λες ετσι για να γνωριστουμε καλυτερα!!!μινι ανακρισουλα:tongue::tongue:

Μην το βαζεις κατω..για ολους εχει ο Θεος

Ολες προσπαθουμε για το καλυτερο..αυτο ειναι σιγουρο..κι απ τη στιγμη που εχουμε μωρακι λογικα καποια στιγμη θα ρθει και το δευτερο..

Έτσι ακριβώς όπως τα λές είναι...άργησα να απαντήσω γιατί έβγαλα την μικρή βόλτα στην παιδική χαρά! Ήμουνα με μία φίλη που η μεγάλη της κόρη είναι στην ίδια ηλικία με την δικιά μου η δεύτερη κόρη της είναι 1 έτους και τώρα είναι πάλι έγκυος στο τρίτο παιδάκι και μάλιστα με επαφές μη γόνιμες μέρες και με προφύλαξη (ελεύθερα μεν αλλά εκσπερμάτωση έξω) ...αν θέλει ο Θεός ότι και να λέμε εμείς και να κάνουμε μόνο εκείνος ξέρει...σκέψου ότι η κοπέλα εκτός από τις 2 εγκυμοσύνες τις πρώτες δηλαδή που κάνανε ελεύθερα και συγκεκριμένες μέρες για να μείνει έγκυος,πριν από αυτό ήτανε δέκα χρόνια με τον άντρα της και πάντα κάνανε ελέυθερα χωρίς να τελείώνει μέσα(συγγνώμη για την περιγραφή) και δεν έμενε έγκυος..και τώρα εκεί που δεν το περίμενε ήρθε...Λοιπόν το όνομά μου είναι Εύα και είμαι 30 χρονών από Θεσσαλονίκη. Εσύ?


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έτσι ακριβώς όπως τα λές είναι...άργησα να απαντήσω γιατί έβγαλα την μικρή βόλτα στην παιδική χαρά! Ήμουνα με μία φίλη που η μεγάλη της κόρη είναι στην ίδια ηλικία με την δικιά μου η δεύτερη κόρη της είναι 1 έτους και τώρα είναι πάλι έγκυος στο τρίτο παιδάκι και μάλιστα με επαφές μη γόνιμες μέρες και με προφύλαξη (ελεύθερα μεν αλλά εκσπερμάτωση έξω) ...αν θέλει ο Θεός ότι και να λέμε εμείς και να κάνουμε μόνο εκείνος ξέρει...σκέψου ότι η κοπέλα εκτός από τις 2 εγκυμοσύνες τις πρώτες δηλαδή που κάνανε ελεύθερα και συγκεκριμένες μέρες για να μείνει έγκυος,πριν από αυτό ήτανε δέκα χρόνια με τον άντρα της και πάντα κάνανε ελέυθερα χωρίς να τελείώνει μέσα(συγγνώμη για την περιγραφή) και δεν έμενε έγκυος..και τώρα εκεί που δεν το περίμενε ήρθε...Λοιπόν το όνομά μου είναι Εύα και είμαι 30 χρονών από Θεσσαλονίκη. Εσύ?

Kαλημερα κοριτσακια...

Ευα καλως ηρθεα στο παρεακι μας,,

Εμενα με λενε Δωρα ειμαι 29 και ειμαι απο Δραμα...

ειμαστε εν δυναμη γειτονισες:tongue::tongue:

Να χαιρεσαι το κοριτσακι σου...


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς όπως τα λές είναι...άργησα να απαντήσω γιατί έβγαλα την μικρή βόλτα στην παιδική χαρά! Ήμουνα με μία φίλη που η μεγάλη της κόρη είναι στην ίδια ηλικία με την δικιά μου η δεύτερη κόρη της είναι 1 έτους και τώρα είναι πάλι έγκυος στο τρίτο παιδάκι και μάλιστα με επαφές μη γόνιμες μέρες και με προφύλαξη (ελεύθερα μεν αλλά εκσπερμάτωση έξω) ...αν θέλει ο Θεός ότι και να λέμε εμείς και να κάνουμε μόνο εκείνος ξέρει...σκέψου ότι η κοπέλα εκτός από τις 2 εγκυμοσύνες τις πρώτες δηλαδή που κάνανε ελεύθερα και συγκεκριμένες μέρες για να μείνει έγκυος,πριν από αυτό ήτανε δέκα χρόνια με τον άντρα της και πάντα κάνανε ελέυθερα χωρίς να τελείώνει μέσα(συγγνώμη για την περιγραφή) και δεν έμενε έγκυος..και τώρα εκεί που δεν το περίμενε ήρθε...Λοιπόν το όνομά μου είναι Εύα και είμαι 30 χρονών από Θεσσαλονίκη. Εσύ?

Καλημέρα Ευα..εγώ είμαι η μάλλον η μεγάλη της παρέας. Ειμαι στα 36 εχω ενα γιό στα 2μιση και στην 11 (αυριο μπαίνω) εβδομάδα..ειχα ενα εξωμήτριο περυσι το καλοκαίρι, και φέτος αποφασίσαμε για εξωσωμ. Η εγκυμοσύνη μέχρι στιγμή είναι πιο δύσκολη απο την πρωτη φορά, αλλά ελπίζω να πάνε όλα καλά. Καλωσήρθες στην παρέα μας. Χρειάζεται πίστη και υπομονή μερικές φορές. αλλά όπως λεμε όλες μας..εμεις εχουμε το ενα παιδάκι και παιρνουμε δύναμη και παρηγοριά


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ευα..εγώ είμαι η μάλλον η μεγάλη της παρέας. Ειμαι στα 36 εχω ενα γιό στα 2μιση και στην 11 (αυριο μπαίνω) εβδομάδα..ειχα ενα εξωμήτριο περυσι το καλοκαίρι, και φέτος αποφασίσαμε για εξωσωμ. Η εγκυμοσύνη μέχρι στιγμή είναι πιο δύσκολη απο την πρωτη φορά, αλλά ελπίζω να πάνε όλα καλά. Καλωσήρθες στην παρέα μας. Χρειάζεται πίστη και υπομονή μερικές φορές. αλλά όπως λεμε όλες μας..εμεις εχουμε το ενα παιδάκι και παιρνουμε δύναμη και παρηγοριά

Καλως το κορτσοπουλο...

ειδες..μεγαλωνει το παρεακι σιγα σιγα..

Απ οτι διαβαζω πας καλα..Μπραβο Pani μου...αυτο ειναι το ονομα σου;

marilou...giovanna...τι κανετε κοπελουδες μου..ολα οκ;


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως το κορτσοπουλο...

ειδες..μεγαλωνει το παρεακι σιγα σιγα..

Απ οτι διαβαζω πας καλα..Μπραβο Pani μου...αυτο ειναι το ονομα σου;

marilou...giovanna...τι κανετε κοπελουδες μου..ολα οκ;

Καλημέρα στα κοριτσια!! Το Πανι είναι υποκοριστικό εδω που ζω, ναι ναι! Βεβαια Ελλάδα με φωνάζουν Γιώτα αλλά το Πανι είναι ευκολότερο για το τοπικ εφοσον αυτό αυτό εχω στο προφιλ :P

τι κάνετε κοπελες?? ολα οκ?


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα στα κοριτσια!! Το Πανι είναι υποκοριστικό εδω που ζω, ναι ναι! Βεβαια Ελλάδα με φωνάζουν Γιώτα αλλά το Πανι είναι ευκολότερο για το τοπικ εφοσον αυτό αυτό εχω στο προφιλ :P

τι κάνετε κοπελες?? ολα οκ?

Καλημερα κοπελα μου καλα ..εδω στον αγωνα...στο κυνηγι του σπορου

Εσυ πας καλυτερα;


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελα μου καλα ..εδω στον αγωνα...στο κυνηγι του σπορου

Εσυ πας καλυτερα;

εγω ναι ευτυχως!!ααχχχ ελπιζω το αιμα να μην ξαναρθει!!!!αισίως ειμαι 11+2 μερες, αλλά ειλικρινά δεν τολμώ να το κάνω τικεράκι!! αααχ αυτό το αγχος, τελικά μήπως φευγει και ποτε!!!τις προάλλες ανακάλυψα ενα τσιπουράκι στο σωματάκι του μικρου, εδω εχουμε διπλα μας δασος και πανε και παιζουν με τον μπαμπά του και την πεθερά μου, και αρχικά τρομοκρατήθηκα, τελικά το εβγαλα και ησυχάσαμε:P:p


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ναι ευτυχως!!ααχχχ ελπιζω το αιμα να μην ξαναρθει!!!!αισίως ειμαι 11+2 μερες, αλλά ειλικρινά δεν τολμώ να το κάνω τικεράκι!! αααχ αυτό το αγχος, τελικά μήπως φευγει και ποτε!!!τις προάλλες ανακάλυψα ενα τσιπουράκι στο σωματάκι του μικρου, εδω εχουμε διπλα μας δασος και πανε και παιζουν με τον μπαμπά του και την πεθερά μου, και αρχικά τρομοκρατήθηκα, τελικά το εβγαλα και ησυχάσαμε:P:p

Ολα καλα θα πανε...αυτο ηταν ..περασε;);););)

εμεις εχουμε κτημα και ειχαμε θεμα με ψιλους...

μεσα στο σκαμα γινοταν χαμος απο αυτα...μεχρι που αλλαξαμε αμμο και το σκεπασαμε και γλυτωσαμε απ τα τσιμπιματα!!!

Στο γιατρο που πηγαμε μας ειπε πως δεν ειναι τιποτα.Προτιμουν τα παιδακια γιατι εχουν απαλο δερματακι,,μας εδωσε αλοιφουλα κ ολα οκ...


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Εχω κι εγώ ένα παιδάκι και ξεκινήσαμε για το δεύτερο!

Ευχομαι να το κρατήσουμε όλες αγκαλιά πολύ σύντομα!!!

Καλημερα ευη..

Να σου ζησει το παιδακι σου..και καλη αρχη στην νεα σου προσπαθεια...;)


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστώ nikdora!Εχεις και εσύ ένα βλέπω!Να σου ζήσει!

.....ίσως και δευτερο ,αν ισχύει το 21η μέρα.. ;)

Mακαρι βρε ευακι..απ το στομα σου κ στου Θεου τ αφτι;)

Αληθεια απο που εισαι και ποσο χρονων αν επιτρεπετε;

Δωρα με λενε...και ειμαι 29


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευη και είμαι 33.

Αντε λίγες μέρες έμειναν για να μάθεις!!Εγώ ανυπομονώ να τελειώσει η άτιμη.Τι ταλαιπωρία κι αυτό...Απο την άλλη αν δεν είχαμε καθόλου no bebe.......

Nαι..αντε να δουμε τι καναμε κι αυτον τον μηνα;)

Υπομονη και σε λιγο μπαινεις κι εσυ στο "παιχνιδι"...;)


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Nαι..αντε να δουμε τι καναμε κι αυτον τον μηνα;)

Υπομονη και σε λιγο μπαινεις κι εσυ στο "παιχνιδι"...;)

Γεια σας κι από μένα κορίτσια, είχα ξεμείνει σε διακοπές και γυρίζω αύριο! :)

Nikdora, κοντά είμαστε, εγώ είμαι στην 24η ημέρα σήμερα, αν και δεν ξέρω ακριβώς πότε θα μου έρθει περίοδος, γιατί θα είναι η πρώτη "κανονική" μετά την απόξεση..Άντε να δούμε...Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι, αλλά είμαι ψιλό-απογοητευμένη γιατί μέχρι στιγμής δεν αισθάνομαι τίποτα :(


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...