Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013


mpiskotaki

Recommended Posts

Κοριτσακια μου γλυκα εδω κρυφτηκατε και σας εψαχνα!Καλοριζικο το θεματακι μας!Πως παμε ?Εγω εχω ηρεμησει καπως απο τις βραδυνες καουρες και αναγουλες!Ρε κοριτσια μερικες φορες αισθανομαι κατι σαν φτερουγισματα στην κοιλια μου.Λετε να ειναι το μωρακι μου?Μηπως ειναι της φαντασιας μου?Νωρις δεν ειναι ακομα?Σας ζαλισα με τοσες ερωτησεις.

μαριτακι 11 εβδομαδων δεν εισαι?

μετα την 11 εβδ κι εμενα σταματησαν οι αναγουλες μαχαιρι, λες και πατησες ενα κουμπι off

αυτο το φτερουγισμα το ειχα νιωσει !!! μου ειπαν (γιατι οντως ειναι πολυ νωρις) οτι μπορει το μωρο να παιζει με τον ομφαλιο λωρο, κι αυτο το φτερουγισμα που ενιωσα οτι ηταν ο ομφαλιος

οπως και να εχει ομως το παιδι μου ηταν:D:D:D

ανυπομονω να περασουν αλλες 3 εβδομαδες να αρχισω να τα νιωθω συχνοτερα τα φτερουγισματα:D:D:D:D

λενε μετα τη 16η τα νιωθεις


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • didi&k

    1558

  • κατια_82

    1457

  • ritsa3

    1342

  • markela35

    801

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μωρε didi δικιο εχεις αλλά μιας που τον εκοψα...ξερω γω τι να πω, η αληθεια ειναι οτι ημουνα πολυ εθισμενη στον καφε ειχα και συγκεκριμενο ωραριο και δυσκολευτηκα πολυ να τον κοψω.

Μαριτα welcome...βάλε κανα τικερακι, σε ποια βδομαδα εισαι?

δυστιχως αν δεν επινα καφε για 9 μηνες , θα εκανα να παω τουαλετα και τους 9 μηνες!

οποτε ρωτησα το γιατρο και μου ειπε να πινω 1


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαριτακι 11 εβδομαδων δεν εισαι?

μετα την 11 εβδ κι εμενα σταματησαν οι αναγουλες μαχαιρι, λες και πατησες ενα κουμπι off

αυτο το φτερουγισμα το ειχα νιωσει !!! μου ειπαν (γιατι οντως ειναι πολυ νωρις) οτι μπορει το μωρο να παιζει με τον ομφαλιο λωρο, κι αυτο το φτερουγισμα που ενιωσα οτι ηταν ο ομφαλιος

οπως και να εχει ομως το παιδι μου ηταν:D:D:D

ανυπομονω να περασουν αλλες 3 εβδομαδες να αρχισω να τα νιωθω συχνοτερα τα φτερουγισματα:D:D:D:D

λενε μετα τη 16η τα νιωθεις

Αχ didi μου μακαρι να ειναι το μωρουλι μου!Αντε να περασουν οι εβδομαδες να αρχισουν να μας δινουν κλωτσιες και εμεις να χαχανιζουμε σαν χαζομανουλες που ειμαστε!:P:p:p:p


o5etp3.png?xVMpoyHp
Link to comment
Share on other sites

Μωρε didi δικιο εχεις αλλά μιας που τον εκοψα...ξερω γω τι να πω, η αληθεια ειναι οτι ημουνα πολυ εθισμενη στον καφε ειχα και συγκεκριμενο ωραριο και δυσκολευτηκα πολυ να τον κοψω.

Μαριτα welcome...βάλε κανα τικερακι, σε ποια βδομαδα εισαι?

Κοριτσακι μου ειμαι στη δουλεια και δεν μπορω να ασχοληθω τωρα!Οταν παω σπιτι θα βαλω!


o5etp3.png?xVMpoyHp
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μελλουσες Μανουλες καλώς σας βρήκα!!!

Mpiskotaki ευχαριστώ πολυ για την πρόσκληση!!! Πρώτα ο Θεός κι εγω μανούλα για πρώτη φορά θα γίνω το Φεβρουάριο του 2013!!! Γρουσουζικο-γρουσουζικο αλλα εμάς μια χαρα δωράκι μας ερχεται!!! Εγω απο συμπτώματα δεν έχω κάτι αξιόλογο, μόνο ξυνιλες έχω παρα πολλές, και το στήθος έχει γίνει αγνώριστο! Την αλλα Πέμπτη πάω για αυχενικη κι έχω μια αγωνία!!! Μακάρι να ειναι όλα καλα!!!! Για όλες μας!!!


ODhsp2.png

as1cOCA0g410000NDczOTBifDU3YmR8U2UgcGVyaW1lbm91bWUgc2UuLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωπ!

τικεράκια δεν βγαίνουν εδώ?

πρέπει να ξαναφτιάξω?

Αύριο θα ασχοληθώ...

Για όσες δεν με ξέρουν:

έχω μια κόρη 4 ετών και τώρα είμαι έγκυος 11 εβδομάδων σε δίδυμα μετά από επιτυχημένη IVF

(Η κόρη ήταν φυσιολογική σύλληψη)

Φιλάκια, Καληνύχτα.


fgFzp3.png

pAfOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλωσηρθατε κοριτσια!!! Γιατι γρουσουζικο το 2013?? Μια χαρα θα ειναι...ελπιζοντας σε ενα καλυτερο μελλον και για τη χωρα μας εννοειται!

1η Αυγούστου αυχενικη κι εγω...και μετά διακοπές...επιτελους, αν και δεν εχουμε βρει ακομα πού θα πάμε...αλλά λίγη ξεκούραση θα μας κανει καλο!

Βαρεθηκα βαρεθηκα βαρεθηκα αυτη τη ναυτια...εκοψα και το βραδυνο φαγητο, ενα γαλατακι στη κουπα με κορνφλεικς τρωω μπας και δεν ανακατευομαι. Πειναω ομως πολυ...ειδικα αυτη την ωρα σαν λυκος!!! Μολις εφαγα 2 μινιον σαντουιτσακια με γαλοπουλα και 3 βανιλιες για φρουτο...και παλι πειναω...μα τι εχω παθει...συγκρατειστε με σας παρακαλω γιατι εχω βαλει 3 κιλα ηδη!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι απο εμενα!

μπισκοτακι τι εκανες τελικα με το θεμα του καφε και του πονοκεφαλου???

καλε πως τα καταφερες με αναγουλες κι εβαλες 3 κιλα???

ενταξει δεν ειναι πολλα

καπου διαβασα οτι (κι αν θυμαμαι καλα!)αν στο πρωτο τριμηνο παρεις χ κιλα τοτε τελειωνοντας το 2ο τριμηνο εχεις παρει 2 επι χ κιλα και μετα μεχρι να γεννησεις 2 επι (2 επι χ κιλα)

δηλαδη για εσενα συνολο 12 κιλα

μια χαρα ειναι!!!

γεια σου Sapi και Cristy!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...