Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Αγγλία ή Ελλάδα; Διαλέξτε!


Biggi

Recommended Posts

Big br εχω δει μόνο ενα σεζον, εδώ στην αγγλία με τον Μαρκο και τη Νάντιατην τρανσέξουαλ. Καλό ήταν αλλά δε θα άντεxa και δευτερο.

Αυτό που μου τη δίνει στην ελλάδα είναι το πόσο βάφονται οι γυναίκες και το πόσο νιώθω να με κρίνουν για την εμφάνισή μου.. Μου αρέσει πολύ που στο Λονδίνο μπορώ να είμαι τελείως χύμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Big br εχω δει μόνο ενα σεζον, εδώ στην αγγλία με τον Μαρκο και τη Νάντιατην τρανσέξουαλ. Καλό ήταν αλλά δε θα άντεxa και δευτερο.

Αυτό που μου τη δίνει στην ελλάδα είναι το πόσο βάφονται οι γυναίκες και το πόσο νιώθω να με κρίνουν για την εμφάνισή μου.. Μου αρέσει πολύ που στο Λονδίνο μπορώ να είμαι τελείως χύμα...

Εγω οσον αφορα το βαψιμο δεν ενιωσα ποτε να με κρινει κανεις. Αλλα η αληθεια ειναι οτι μ αρεσει το εντονο βαψιμο, εχω κανει μακιγιεζ, εχω μεγαλο κολλημα μακαρι να δουλευα σε στουντιο και να εβαφα κοπελες ολη μερα.


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Πού έχει βρε 25 βαθμούς να πάω κι εγώ; Εμείς εδώ έχουμε κολλήσει στους 21, κι αυτούς μόνο το καταμεσήμερο.

Εμένα το ιδανικό μου καλοκαίρι είναι 36-37 βαθμοί με πολύ ήλιο. Είμαι εντελώς σε λάθος χώρα :lol:

Όταν βλέπω πράσινο μου γυρίζει το μάτι. Πρόπερσυ που είχαμε ζεστό καλοκαίρι (κάπως) πήγαινα στα πάρκα και έβγαζα φωτογραφίες το κίτρινο γρασίδι και ευφραινόταν η ψυχή μου.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω οσον αφορα το βαψιμο δεν ενιωσα ποτε να με κρινει κανεις. Αλλα η αληθεια ειναι οτι μ αρεσει το εντονο βαψιμο, εχω κανει μακιγιεζ, εχω μεγαλο κολλημα μακαρι να δουλευα σε στουντιο και να εβαφα κοπελες ολη μερα.

Ελένη πότε έρχεσαι Λονδίνο; Σου δίνω το ελεύθερο να με βάφεις κάθε μέρα :mrgreen:

Κάποτε που σπούδαζε η κολλητή μου αισθητικός πήγαινα στη σχολή και τους έκανα το μοντέλο. Μιλάμε για τρελλό γέλιο, αν και κάτι φορές με έκαναν σαν κλόουν, αλλά χαλάλι μπρος στην πρόοδο της επιστήμης... :cool:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Με φορμα λερωμενη με χλωρινες. Με αθλητικα και αλουστο μαλλι. με παμπαλλαια μπλουζα κρυμμενη κατω απο χοντρο μπουφαν. αβαφη.

Μα καλά κι εσύ, δεν είχες μια καινούρια μπλούζα να βάλεις; :P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω ρε παιδια δε μπορω το κρυο με τιποτα..δεν φοραω ποτε φορεμα το χειμωνα και οταν φοραω ειναι με κολαν και γαλοτσες τελειως αντισενσουελ. Δε μπορω ποτε να φορεσω βραδυνο φουστανακι για να παω καπου και παντα τουρτουριζω σα γατι.

Μπιγκι αν ζουσα Λονδινο και καπου εκει κοντα θα σε εβαφα οοοποτε ηθελες. Βασικα παντα μ αρεσε η ζωγραφικη, οι φωτοσκιασεις, παιχνιδι με χρωματα. (Τωρα αν βγεις και σαν drag queen καποια μερα οπως ειπες χαλαλι αφου ειναι για το καλο της επιστημης:tongue:)


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με ενοχλεί το κρύο το χειμώνα, όσο πιο κρύο τόσο καλύτερα. Δύο χειμώνες που είχαμε χιόνια (το 2009 και το 2010 αν δεν κάνω λάθος) έπλεα σε πελάγη ευτυχίας. Αλλά το καλοκαίρι θέλω ζέστη και ξηρασία. Αυτό το χαζοκαλόκαιρο που έχουμε εδώ δεν το αντέχω με τίποτα. Και μου λείπουν πάρα μα πάρα πολύ τα ζεστά βράδυα, που μπορείς να κυκλοφορήσεις με αμάνικο χωρίς να τουρτουρίζεις και δεν χρειάζεται να σκεπαστείς με πάπλωμα στον ύπνο.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Και τα τζιτζίκια τα μεσημέρια!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...