Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 450
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κ απο΄μενα,δεν ειμαι απο πιερία αλλα μένω εδώ κ απο εδω κ στο εξής για πάντα.

Για πάντα!!! wow!!! Εγώ είμαι από Πιερία, αλλά από τα 21 μου λείπω λόγω δουλειάς. Τώρα βρίσκομαι Αλεξανδρούπολη. Πηγαίνω πολύ συχνά Κατερίνη όμως, είναι η οικογένειά μου εκεί!

bibito πως σου φαίνεται η πόλη μας?


TXLf.jpgPClwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. Και εγώ από Κατερίνη. Καλή αρχή στο νέο μας καφέ!!!!:D


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ,πολυ χαιρομαι που βρηκα συμπατριωτησες............. και εγω λογω δουλειας του αντρα μου δεν μενω Κατερινη αλλα στο Κιλκις(προς το παρον) ερχομαι πολυ συχνα ομως γιατι η οικογενεια μου ειναι στην Πιερια και ολοι μου οι φιλοι.

Κοριτσια παιδακια να φανταστω οτι εχετε ε?

Εγω ειμαι νεα μανουλα,η κορη μου ειναι μολις 28 ημερων

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει η μικρούλα σου. Εμένα ο μαγουλήθρας μου είναι δυόμιση μηνών και εγώ στα 28. Αντε βρε κορίτσια να τα λέμε οι συμπατριώτισες.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια κ εγω απο κατερινη ειμαι ,χαιρομαι που βρηκα κ αλλες συνπατριωτισες, αλλα μενουμε στο πολυκαστρο κιλκις εδω κ 3 μηνες κ κατι μερες λογω εργασιας κ των δυο .τα ξαναλεμε .........

Link to comment
Share on other sites

Να μας ζήσουν τα μπομπίρια μας λοιπόν!

joannakip, Sonia28 φρεσκομανούλες!!!

bibito, ΚΙΤΣΑ.. Εσείς έχετε παιδάκια?

Τι σας λείπει περισσότερο από την Κατερίνη κορίτσια?

Προτιμάτε την Κατερίνη ή το Κιλκίς?

Επεξεργάστηκαν by ifi79

TXLf.jpgPClwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε σήμερα? Αυτός ο καιρός θα μας τρελάνει τελικά!!! ifi79 παιδάκια έχεις ή μόνο ένα? Πότε θα διορθώσουν τα τικεράκια για να βλέπουμε? Άντε παιδιά κάντε κάτι!!! :) :) :)


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Σόνια βρέχει και Κατερίνη? Εδώ Αλεξ/λη έριξε χαλάζι!

Κατερίνη πρώτα ο Θεός θα έρθουμε την άλλη Παρασκευή.

Ναι, έχω μία κορούλα 15 μηνών, το Μαράκι μου, το καψουράκι μου!

Που γέννησες?


TXLf.jpgPClwp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΙΤΣΑ δε το πιστευω οτι ειμαστε συμπατριωτισες.....!!!!!!!!!!!! ειμαι η κοπελα που σου απαντησα για τον Φραγγιδη........

Εγω φυσικα προτιμαω την Κατερινη ειναι πολυ πιο ωραια πολη και μεγαλυτερη δεν μπορεις να την συγκρινεις με το Κιλκις....αλλα τι να κανουμε η δουλεια βλεπεις!!!!Εμεις το καλοκαιρακι ημαστε για μεταθεση οποτε λιγους μηνες ακομη εδω.... το καλο ειναι οτι η Κατερινη ειναι πολυ κοντα και μπορουμε να ερχομαστε συχνα...

Εμενα μου λειπει η παραλια,ο καφες στον πεζοδρομο ,τα σουβλακια απο τον Κουντουριανο (χιχιχι)το χωριουδακι μου .... και πολλα αλλα!

Link to comment
Share on other sites

Αχ,πολυ χαιρομαι που βρηκα συμπατριωτησες............. και εγω λογω δουλειας του αντρα μου δεν μενω Κατερινη αλλα στο Κιλκις(προς το παρον) ερχομαι πολυ συχνα ομως γιατι η οικογενεια μου ειναι στην Πιερια και ολοι μου οι φιλοι.

Κοριτσια παιδακια να φανταστω οτι εχετε ε?

Εγω ειμαι νεα μανουλα,η κορη μου ειναι μολις 28 ημερων

Πως πας λεχωνίτσα λοιπόν?

Πως γέννησες? Που? Ήσυχο το νινί?


TXLf.jpgPClwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...