Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Desperate Housouwifes Fan Club!!!


miamama

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αν κανεις υπομονη θα δεις οτι εχω δικιο πως απο τον τριτο κυκλο και μετα γινεται πραγματικα πολυ καλυτερη η σειρα οσον αφορα τις πλοκες, την διηγηση και το χιουμορ

Link to comment
Share on other sites

τωρα περιμενω τον 6ο κυκλο στη NOVA οπου αναμενουμε να δουμε ποια παντρευεται ο Μαικ και πως εξελισσονται τα πραγματα (μεχρι εκεινο τον κυκλο εχει ηδη παντρευτει την Σουζαν, εχουν κανει τον M.J. και εχουν χωρισει και ο Μαικ συζει με την Kathrin)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ κάποια στιγμή είχα δει 2 επεισοδια στη συνδρομητική κ μου φάνηκε λίγο ξενέρωτη σαν σειρά....τώρα όμως που ξεκίνησα να τη βλέπω από το 1ο επεισοδιο άλλαξα γνώμη!!! Θα δω αυτα του αντ1 μέχρι να τελειώσει ο πρώτος κύκλος γιατι είμαι κ λίγο μαζοχα κ μ'αρεσει αυτή η αγωνία κάθε μέρα να πάει 11 να το δω κ μετα θα αρχίσω το κατέβασμα!;)


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

καλά εσείς είστε πολύ μακρυά!!!

εγώ ακόμα στον 1ο κύκλο...αλλά το βάζει πια στις 24.00,και μετά χάνω τον ύπνο μου...

δεν είναι δυνατόν!!!

τελειώνει μετά τη 1.00...

με βλέπω να τα παίρνω σε dvd...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η αγαπημενη μου σειρα! Εχω δει μέχρι και το 10ο επεισοδιο (χριστουγεννιατικο) του 6ου κυκλου και μας αφηνει σε μεγαλη αγωνια...

Βρε ΤΑΡΑ που τα ειδες???

εγω στο Youtube εχω δει μερικα (καλα!! απαιχτο το επεισοδιο 11????) αλλα δεν εχει τα τελευταια μερη..

αντε αντε να σω ποτε θα τα δειξει το foxlife..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...