Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Desperate Housouwifes Fan Club!!!


miamama

Recommended Posts

Ειδα προχθες το 11ο του 6ου κυκλου. Οντως βρε παιδια, καθε επεισοδιο και ανατροπη! Παντα μας αφηνει σε αγωνια!

σουπερ!!! Ιδιως το σκηνικο με τη Γκαμπριελ και με τη Λινετ..ειναι ΟΛΑ τα λεφτα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ κάποια στιγμή είχα δει 2 επεισοδια στη συνδρομητική κ μου φάνηκε λίγο ξενέρωτη σαν σειρά....τώρα όμως που ξεκίνησα να τη βλέπω από το 1ο επεισοδιο άλλαξα γνώμη!!! Θα δω αυτα του αντ1 μέχρι να τελειώσει ο πρώτος κύκλος γιατι είμαι κ λίγο μαζοχα κ μ'αρεσει αυτή η αγωνία κάθε μέρα να πάει 11 να το δω κ μετα θα αρχίσω το κατέβασμα!;)

ξερετε τι εχει φταιξει και εχει παρεξηγηθει αυτη η σειρα? το κακο Promotion..

ποσα χρονια τα εδειχνε η ΕΤ και δεν μου κανε αισθηση..μολις καθισα συγκεντρωμενα και το δα στο fox life δεν πιστευα το ποσο μου αρεσε..

αντικειμενικα οι πρωτοι δυο κυκλοι δεν ειναι στα..φορτε τους..οι επομενοι ιδιως 4ος και 5ος ειναι Πολυ ενδιαφεροντες για μενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και μαλιστα εχω δει τρια μονο επεισοδια απο τον 6ο κυκλο σχεδον αποσπασματικα..

Θελω τον 6ο κυκλο ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ!!!!

και απαραδεκτο που ο ΑΝΤ1 το πηγε τοοοοοσο αργα..εγω δεν καθομαι με τιποτε..

ποτε δεν θα χει την απηχηση Του Greys Anatomy που (Sorry για τους fun) θεωρω πατατα..απαπαπαπαπα με τιποτε δεν σπαταλαω αλλο το χρονο μου..

Link to comment
Share on other sites

μα δεν έχει και τίποτα άλλο να δούμε...

θέλω αφού κοιμηθεί το παιδί να κάτσω μια ώρα να δω μια σειρά...

κάποτε είχε έλληνικές σειρές,φέτος τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

εμενα να με ρωτας απο τον 3ο κυκλο και μετα...τα θυμαμαι καλυτερα..

αλλα νομιζω οτι η μητερα του Ζακ Γιανγκ (ο οποιος τελικα ειναι ο γιος του Μαικ απο την δολοφονημενη - χαμενη) ειναι αυτη που ζητειται και ο Μαικ εχει κατηγορηθει για αυτο αλλα ο Πωλ Γιανγκ εχει κανει τη δολοφονια πραγμα που αποδεικνυεται αργοτερα..

το θεμα με την Μαιρη Αλις (ετσι δεν την λενε) μου ναι λιγο ασαφες γιατι δεν του ποκυεδινα σημασια..βαριομουν..

Link to comment
Share on other sites

θα μου πεις πως? δεν ξερω απ αυτα..κατι μου πε ενας συναδελφος αλλα δεν υποστηριζε αυτη τη σειρα..

Απο το gamato.info κατεβαζα. Τωρα εκλεισε, οποτε θα δουμε...

Κι εγω προτιμω αυτη τη σειρα απο το Grey's.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα να με ρωτας απο τον 3ο κυκλο και μετα...τα θυμαμαι καλυτερα..

αλλα νομιζω οτι η μητερα του Ζακ Γιανγκ (ο οποιος τελικα ειναι ο γιος του Μαικ απο την δολοφονημενη - χαμενη) ειναι αυτη που ζητειται και ο Μαικ εχει κατηγορηθει για αυτο αλλα ο Πωλ Γιανγκ εχει κανει τη δολοφονια πραγμα που αποδεικνυεται αργοτερα..

το θεμα με την Μαιρη Αλις (ετσι δεν την λενε) μου ναι λιγο ασαφες γιατι δεν του ποκυεδινα σημασια..βαριομουν..

αχα μάλιστα.

έχουμε κολλήσει τελικά με τον άντρα μου...

ενδιαφέρον!!:lol:

γίνεται όλο και καλύτερο δλδ!!!

αρκεί να μην το σταματήσει σύντομα ο ant1 γιατί έτσι κάνει...δείχνει 1-2 κύκλους και σταματάει!!

Link to comment
Share on other sites

ναι, εγω πιστευω οτι οσο περνουν οι κυκλοι γινεται ολο και καλυτερο..βασικα αποκτα και καλυτερο χιουμορ αλλα και πολυ πιο πετυχημενη διηγηση στην αρχη και στο τελος με ωραιους συνδυασμους και εξελιξεις..ο 5ο κυκλος ειναι ο αγαπημενος μου ομως σε σχεση με ολους τους αλλους.

και να πω την αληθεια, οταν θα ολοκληρωθει η σειρα θα ειναι και η πρωτη φορα που θα αγορασω την κασετινα με ολους τους κυκλους.

επισης να πω οτι (παλι για το δικο μου γουστο), οσο και να μου αρεσε η ολη ιδεα και οι χαρακτηρες, παρ αυτα βαριομουν απιστετα το Sex and the city..ειλικρινα..και ποια εγω που στο φεγγαρι της υπερπροβολης του μιλουσα χυμα και αβερτα για το σεξ σαν την Σαμανθα..χαχα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!ειδατε το χθεσινο επεισοδιο?

τι εχει γινει τελικα με την Ντεινα δεν μπορω να καταλαβω.

παντως δεν την παλευω μεχρι τις 12 να περιμενω.

πρεπει να την κατεβασω να τη δω αλλα ολα τα σαιτ ειναι κλειστα,γμτ!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ κάθε βράδυ ξενυχτάω...κοιμάμαι όρθια!!

εγώ σκέφτηκα να τα πάρω σε dvd!!

δεν έχω καταλάβει,είπε ότι ζει,αλλά μας το άφησε εκεί.

ελπίζω να μας πει σημερα!

κάτι έχει γίνει με τα σάιτ.

θα ανοίξουν άλλα φαντάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ κάθε βράδυ ξενυχτάω...κοιμάμαι όρθια!!

εγώ σκέφτηκα να τα πάρω σε dvd!!

δεν έχω καταλάβει,είπε ότι ζει,αλλά μας το άφησε εκεί.

ελπίζω να μας πει σημερα!

κάτι έχει γίνει με τα σάιτ.

θα ανοίξουν άλλα φαντάζομαι.

θα ξανανοιξουν τα ιδια,αλλα δεν ξερω ποτε.απλως επειδη ειναι πειρατικα,τα κλεινουν αμα τα βρουν.υπαρχουν σε dvd?

αν παω να τα παρω ομως θα χασει το παιδι μου την μανα του!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...