Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τα πιο πολλά κιλά αγαπητά κοριτσάκια τα έχουμε εμείς αλλά και ποντάκια!!!!

11 κιλά και 82 πόντοι!!!!!!!!!!!! Την περνάμε την καμπύλη στο ύψος!!!

Αλλά πολύ κλάμα στην παιδιατρο... πρωτή φορά έκανε ετσι! κατέβασε και λίγο το τσουτσούνι του (αμαν αυτο στα αγόρια!!!) και τρελλάθηκε ο καημένος.

Μας είπε να ξεκινήσουμε αυγό τον κροκο για αρχή και επειτα όλο. Ψάρι απο την νέα χρονιά.

Σταματήσαμε και τον θηλασμό εδώ και 10 μέρες περίπου και πίνουμε frisomel (απο 300 ml πρωι και βράδυ) και μου είπε απο την καινούρια χρονιά θα το αλλάξουμε με φρέσκο!!! (καλά το πρωινο 6.00 που πίνει το βλέπω να είναι σκόνη γιατί αν περιμένει να ζεστάνω φρέσκο γάλα θα σηκώσει όλη την πολυκατοικία στο πόδι!!!!) εδώ έχω δίπλα στο κομοδινο έτοιμο το μπιμπερο με την ανάλογη σκόνη και το ακριβές νερό στο θερμο και τρελλαίνεται στο κλάμα μέχρι να το ετοιμάσω!!! Ευτυχώς κοιμάται μετά μέχρι τις 9.00........

Αυτά τα νέα μας!!!!!!!!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Τα πιο πολλά κιλά αγαπητά κοριτσάκια τα έχουμε εμείς αλλά και ποντάκια!!!!

11 κιλά και 82 πόντοι!!!!!!!!!!!! Την περνάμε την καμπύλη στο ύψος!!!

Αλλά πολύ κλάμα στην παιδιατρο... πρωτή φορά έκανε ετσι! κατέβασε και λίγο το τσουτσούνι του (αμαν αυτο στα αγόρια!!!) και τρελλάθηκε ο καημένος.

Μας είπε να ξεκινήσουμε αυγό τον κροκο για αρχή και επειτα όλο. Ψάρι απο την νέα χρονιά.

Σταματήσαμε και τον θηλασμό εδώ και 10 μέρες περίπου και πίνουμε frisomel (απο 300 ml πρωι και βράδυ) και μου είπε απο την καινούρια χρονιά θα το αλλάξουμε με φρέσκο!!! (καλά το πρωινο 6.00 που πίνει το βλέπω να είναι σκόνη γιατί αν περιμένει να ζεστάνω φρέσκο γάλα θα σηκώσει όλη την πολυκατοικία στο πόδι!!!!) εδώ έχω δίπλα στο κομοδινο έτοιμο το μπιμπερο με την ανάλογη σκόνη και το ακριβές νερό στο θερμο και τρελλαίνεται στο κλάμα μέχρι να το ετοιμάσω!!! Ευτυχώς κοιμάται μετά μέχρι τις 9.00........

Αυτά τα νέα μας!!!!!!!!!!!!

82πόντοι??????:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:!!!!!!!!!!!ρε τον φασουλα!!!

εμεις ειμαστε 70!!!!!!!!!χαχαχαχαχα!!!και φαφουτα και στούμπος!!! στο 25%στις καμπυλες παρακαλω!!!

και εμεις frisomel πίνουμε από τον 7ο που σταματησε το θηλασμο και στο χρονο πάμε και εμεις για φρεσκο (εβαπορε ουτε να το ακουσει το ντοκτορι...) απο φαγητα ομως μεχρι να χρονισει δεν με αφηνει ουτε αυγο ουτε οσπρια ουτε ψαρι...μετα ομως μου ειπε τα πάντα...αντε γιατι βαρεεεεεθηκααα να φτιαχνω 2 φαγητα καθε μερα!

και μια και μολις ειδα ανακοινωση στο fb της φιλεναδας ελεναδας την προλαβαινω λεγοντας πως εχουμε τον τριτο δρομεα στην παρεα...το σκορ εχει ως εξης..

1η Δαναη

2η Παναγιώτα

3η....γμτ δεν θυμαμαι...ρε elenada...βρισε με...παω να κοιταξω το τικερακι σου ειμαι απαραδεκτη το ξεχασα..

Link to comment
Share on other sites

Πω πω δυο φαγητά την ημέρα!!!!!!!

Βουνό μου ακούγεται αυτο!!! Εχω καλομάθει γιατί εμένα το έχει αναλάβει το άθλημα μαγειρέματος η μάμα μου!!!

Χαρα στο κουράγιο σου Δεσποινα!!!!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω δυο φαγητά την ημέρα!!!!!!!

Βουνό μου ακούγεται αυτο!!! Εχω καλομάθει γιατί εμένα το έχει αναλάβει το άθλημα μαγειρέματος η μάμα μου!!!

Χαρα στο κουράγιο σου Δεσποινα!!!!!!!!

ρε ιωαννα λυπήσου με...να ταν μονο τα φαγητα....θελω τη μαμα σουυυυυυ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε ιωαννα λυπήσου με...να ταν μονο τα φαγητα....θελω τη μαμα σουυυυυυ!!!!!!!!!!!

Είσαι και μακρυα βρε πουλάκι μου!!!!!!!!!

Πάντως δεν ξέρω αν θα τα εβγαζα πέρα μόνη μου!!!!!!! Θα τρελλαινόμουν νομίζω!!!!

Οσες τα φροντίζετε και τα μεγαλώνετε μόνες ειστε παραγματικά ΑΞΙΕΠΑΙΝΕΣ!!!!!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Είσαι και μακρυα βρε πουλάκι μου!!!!!!!!!

Πάντως δεν ξέρω αν θα τα εβγαζα πέρα μόνη μου!!!!!!! Θα τρελλαινόμουν νομίζω!!!!

Οσες τα φροντίζετε και τα μεγαλώνετε μόνες ειστε παραγματικά ΑΞΙΕΠΑΙΝΕΣ!!!!!!!!!

αξιολυπητες ειμαστε.....

καληνυχτιζω κοριτσακι....τα εφτυσα....ματς μουτς...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!

ιωάννα τι παιδί γίγαντα έχείς?

στην ηλικία σας μάλλον τα ίδια κιλά θα έχουμε,ύψος αποκλείεται να σας φτάσουμε σε ένα μήνα.

έτσι ήμουν κι εγώ...από τα πιο ψηλά παιδάκια στο σχολείο και έκτη δημοτικού...

ήρθε η περίοδος και έλληξε άδοξα η καριέρα του μόντελινγκ!!!!

οπότε 1.63!!!

ωραιές φότο δεν έχουμε οι κουκουβάγιες??

ιωάννα έχουμε το ίδιο καρεκλάκι φαγητού...το λατρεύει!!

εύα τρώτε έχνα σωρό ε?

μπράβο!!!

εμείς μοσχάρι, κοτόπουλο, λαχανικά,ζυμαρικό,ρύζι.

αυγό τον επόμενο μήνα.

γιαούρτια,κρέμες γιοκ!!!

στον χρόνο θα φάμε γιαούρτι κλασικό!!

ψάρι αργότερα είπε...κι έχω και τσάμπα ψαράκι από τον μπαμπά μου...

η δουλειά του είναι αυτή.

περιμένω πως και πως!!

μην μιλάτε για μαγειρέματα!!!

και δουλειά και σπίτι και παιδί.....βέβαια εγώ έχω τον καλύτερο βοηθό!!!

τον άντρα μου!!

αλλά και πάλι θα ήθελα και καμμιά βοήθεια που και που!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερουδια!!!!!!

Ιωαννα φτου φτου!!!μπασκετμπολιστας ο αγορι μας!!!

Αγγελινα καλη αρχηηηηηηη και καλο τρεξιμο στη μανααααα

Αλλαξα ντοκτορι και μου ειπε να ξεκινησουμε ψαρι και οσπρια σιγα σιγα......για να δουμε!!!


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Αααααα θα ποσταρω ενα λινκ απο την εκπομπη "Στα ακρα" που ειχε καλεσμενο τον Ματθαιο Γιωσαφατ(ψυχολογο ,ψυχαναλυτη).Στην αρχη της εκπομπης λεει για την παιδικη ηλικια οπου το βρηκα φοβερα ενδιαφερον!!!Αν δεν βαριεστε και εχετε χρονο......ριξτε μια ματια....................................

http://www.antifono.gr/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=1296:-2008&catid=35&Itemid=324


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και από μένα!

Να χαίρεστε τα κουκλιά σας!!!

Η δικιά μου είναι αδυνατούλα -7200- και 74 εκ. και θηλάζουμε ακόμα!:-)

Από όσο βλέπω κάθε παιδίατρος λέει τα δικά του στη διατροφή: Εμείς γιαούρτι -με πέτσα παρακαλώ- από 7 μηνών, ούτε παιδικά γιαούρτια ούτε τίποτα, και τρελλαίνεται ακόμα και για το κατσικίσιο που εμένα μου βρωμάει!

Από αρχές του 12ου μήνα αρχίζουμε ψάρι και στο χρόνο αυγό.

Από ύπνο πώς πάτε; Εμείς δεν ξενυχτήσαμε όταν ήταν μωρό και βρυκολακιάζουμε τώρα...:-(


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...