Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

Πωλείται καλαθούνα μάρκας DISNEY σε ΑΨΟΓΗ κατάσταση!


Recommended Posts

Γεια χαρά, μαμάδες (κι ενδεχομένως και μπαμπάδες).

Ίσως με ξέρετε απ' το Parents.gr forum, έχω γράψει διάφορα θέματα, έχω απαντήσει με ποστ κτλ...

Λοιπόν!

Η μικρή μου έκλεισε τους 3 μήνες πριν 3 μέρες (6/6 γεννήθηκε) και η ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΤΗΣ έκλεισε τους 3 μήνες και 10 μέρες (από τότε που την αγοράσαμε) - δηλαδή, γύρω στις 27 Μαίου. Τώρα, από σήμερα Κυριακή 9/9, είπαμε "τέλος καλαθούνα" και θα πάει για πρώτη φορά... στο δωμάτιό της και κρεβατάκι της!

Οπότε, είπαμε να πωλήσουμε την καλαθούνα της, σε κάποιον άλλον/άλλη που θα την θέλει. Η καλαθούνα είναι μάρκας DISNEY και την πήραμε απ' το ΛΗΤΩ γύρω στα 190-200 ευρώ. Είναι σε ΑΨΟΓΗ κατάσταση, διότι αυτούς τους μόλις 3 μήνες χρήσης της, η μπέμπα μας κοιμόταν ΤΟ ΠΟΛΥ 5-7 ώρες ημερησίως στην καλαθούνα - διότι τις υπόλοιπες κοιμόταν είτε στο ριλάξ της είτε στο καρότσι της (που 'ναι φαρδύ και ευρύχωρο).

Άρα, ουσιαστικά η καλαθούνα είναι σχεδόν ολοκαίνουργια!

Ειδικά δε, η κουβέρτα και το μαξιλάρι, ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΠΟΤΕ!

Αποτελείται:

  1. Καλαθούνα (με κουκούλα)
  2. Στρώμα
  3. Μεταλλική βάση με ρόδες
  4. Κουβέρτα
  5. Μαξιλάρι
  6. Κουνουπιέρα

ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:

Μήκος 90cm Χ Πλάτος50cm Χ Ύψος 80cm (απ' το πάτωμα με την βάση, ως το χείλος της καλαθούνας - η κουκούλα είναι πιο ψηλή, φαίνεται απ' τις φωτό).

imag0507ga.jpgimag0508.jpgimag0511rc.jpg

imag0510ts.jpg

Την δίνουμε, γιατί λόγο ανεργείας και των δυο μας, δεν υπάρχει λόγος να την κρατήσουμε, στην τιμή ευκαιρίας:

120 ευρώ!

Σχεδόν τα μισά χρήματα που δώσαμε!

Και γιατί θέλουμε να φύγει (γιατί κρατά άσκοπα χώρο) και γιατί επιθυμούμε να πάει σε "μπατίρια" σαν εμάς, που "την ψάχνουν" να βολευτούν χωρίς να ξοδέψουν περιουσία για τέτοια πράγματα...

Καλύτερα ο ενδιαφερόμενος, να είναι κάτοικος Αθηνών (και μάλιστα ανατολικής-βόρειας Αττικής), γιατί ΠΩΣ θα έρθει εύκολα να την παραλλάβει;

Αυτά...

Όποιος ενδιαφέρεται, στείλτε ΡΜ ή email: [email protected]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...