Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe MAΙΟΥ 2013


stroumfitaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Skybeam

    1649

  • mariapap82

    1369

  • skountoufla

    1119

  • xanp

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μου ήρθε ειδοποίηση! χεχεχε

Μπορεί να ήμουνα στην Ομάδα Νοέμβρη 2013 αλλά σας παρακολουθούσα!

Ευχομαι να είστε όλες καλά και ειδικά εκείνη η μανούλα που καταταλαιπωρήθηκε με την παλινδρόμηση


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφια μολις ειδα το τικερακι σου!!!! Ποσο πολυ χαρηκααα!!! Με το καλο κοριτσι μου, γερα να είναι τα μπουμπουκακια σου! Φιλακια στον γ.

Ευχαριστώ, αλλα μάντεψε : παλιωσε το τικερακι μου εδω και λιγες μερες, γέννησα! Τι συμπτωση να "αναβιωσετε" ακριβως αυτες τις μερες το παλιο καφε! Συγκινητικο :) φιλιαααααα


NuWHp2.png

InJWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ζησουν τα μπουμπουκια σου!!!!!!! Ελπιζω να πηγαν ολα καλα!!πω πω μωρουδιλα, πεθαινω! Πως ειναι ο κουκλος σου σοφακι? Τωρα με τα μικρα?Πολλες τριτεκνες στο καφε μας βρε κοριτσια!ioazon ευτυχως ειναι καλυτερα ο μικρουλης!


a>2eM3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Πωπωπω....ποσο καιρο εχω να μπω εδω μεςα;;;;;Έμαθα όμως τα νεα για τα σκουντουφλακια και μπηκα να ευχηθώ.

Κοριτσάκι μου να σου ζήσουν.Να τα δεις οπως επιθυμείς.Υγεια πανω απ΄ολα.

Αχ σε σκεφτόμουν τις προαλες και έλεγα οτι μου εχει λείψει πολυ το χιούμορ σου.Να σε καλα κοριτσάκι.Φανταζομαι ο μπρους θα εχει γινει ολόκληρο παιδι τωρα,να μου τον φιλήσεις.

Να πω και ενα γεια στις υπόλοιπες που τυχών μπουν....Φιλακθα σε ολες και να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας.


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να είστε όλες καλά και ειδικά εκείνη η μανούλα που καταταλαιπωρήθηκε με την παλινδρόμηση

Καλησπέρα, σ' ευχαριστώ που με θυμάσαι! Κοντά στα τρία χρόνια πια κι ακόμη παλινδρόμηση (όχι τόσο χάλια βέβαια όπως τότε), ακόμη φάρμακο για το στομάχι καθώς και πολυτροφική αλλεργία. Δόξα το θεό όμως μεγαλώνει καλά, κατά τ' άλλα είναι εντάξει ο μικρός, με τον ύπνο ταλαιπωρούμαστε ακόμα. Δείχνει βελτιώσεις, με βήματα χελώνας βέβαια αλλά οκ...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...