Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

Cafe Ιουνίου 2013


kittymaria

Recommended Posts

Χριστιανα μου εχεις τις καλυτερες ευχες απο μενα!!!! Ναι, ειναι το πρωτο μας, και ειμαστε χεσ....νοι απο τη χαρα μας!!! Το θελαμε πολυ!!! Ποτε εχεις ΠΗΤ; Εγω εχω 06/07/13 αλλα δεν εχει φτιαχτει ακομα καφε ιουλιου 2013. Να ανησυχησω για το αιματακι; Υπαρχει κινδυνος λες αποβολης;

:D ΠΗΤ εχω εγω 28 Ιουνιου, Καρκινακι!

Μην ανησυχεις για το αιμα, πολλες κοπελες εχουν και ολα πανε μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!!! Εγω ΠΗΤ εχω 23 Ιουνίου αλλα λόγω της προηγούμενης καισαρικης δε θα με αφήσει τόσο αργά σίγουρα.....

Το έχουμε ανακοινώσει στους πολυ κοντινούς συγγενείς κ φίλους....

Κορίτσια τι φάρμακα-βιταμίνες παίρνετε εσείς?

Εγω 1 χάπι φολικο οξύ κ 1 μαγνήσιο για να μην κάνω λέει συσπασεις λόγω της πρόσφατης καισαρικης. Τα utrogestan προχθές τα σταμάτησα....


qLIep2.png

y2qkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοπελαρες ομορφες, με το καλο τα αγγελουδια σας, σας στελνω χιλιες ευχες για σας και τα μπεμπεκια σας για ενα αψογο μελλον!!! Εμεις δυστυχως αποβαλλαμε χτες!! Αλλα ολα καλα, δεν πειραζει, μπορουμε μετα τις τρεις βδομαδες να ξαναπροσπαθησουμε,και ισως να ειναι και ευκολο αυτη τη φορα μιας και η μητρα μου εχει μπει σε κατασταση εγκυμοσυνης!!! Σας φιλω γλυκα, και με το καλο σε ολες σας!!!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοπελαρες ομορφες, με το καλο τα αγγελουδια σας, σας στελνω χιλιες ευχες για σας και τα μπεμπεκια σας για ενα αψογο μελλον!!! Εμεις δυστυχως αποβαλλαμε χτες!! Αλλα ολα καλα, δεν πειραζει, μπορουμε μετα τις τρεις βδομαδες να ξαναπροσπαθησουμε,και ισως να ειναι και ευκολο αυτη τη φορα μιας και η μητρα μου εχει μπει σε κατασταση εγκυμοσυνης!!! Σας φιλω γλυκα, και με το καλο σε ολες σας!!!!

Polixenh μου λυπάμαι πραγματικά. Απο την άλλη όμως αφού ο γιατρός ειπε ότι μπορείτε να ξανά προσπαθήσετε τόσο σύντομα σημαίνει ότι δεν υπάρχει κάποιο προβλημα...οπότε ολα καλα...υπομονή κ σύντομα θα έχετε ένα μπεμπακι...

Το κεφάλι λοιπόν ψηλά κ κοιτάμε μπροστά γιατι τα καλύτερα θα έρθουν!!!;););)


qLIep2.png

y2qkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυξενη λυπαμαι πολυ!Ευχομαι ο Θεος να σας χαρισει συντομα το αγγελουδι που τοσο επιθυμειτε!Μπες να μας πεις οταν θα εχεις ευχαριστα!!:D

Να εχετε μια ομορφη Κυριακη!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγκυουλες,τι κανετε?πως πατε??

εμεις πηγαμε την παρασκευη στη γιατρο να με δει,ειχε μεγαλωσει το εμβρυο αλλα καρδια δεν ακουσαμε και ειπαμε σε μια εβδομαδα να το ξανακοιταζαμε αλλα δυστυχως χθες το απογευμα ξεκινησε η διαδικασια αποβολης και πηγαμε χθες βραδυ και εγινε η αποξεση..

χθες η ψυχολογια μου ητανε στα πατωματα ελεγα στον αντρα μου δεν κανουμε αλλη προσπαθεια με τιποτα....αλλα σημερα ειμαι καλα,δεν ποναω καθολου και σιγουρα θα ξαναπροσπαθησω για μια φορα τουλαχιστον ακομα....

εχω και το κοριτσακι μου εδω που γεμιζει χαρα το σπιτι μας,τι να πουνε αλλες κοπελες που δεν εχουνε ουτε ενα ακομα και εχουνε αποβολες??

συγνωμη αν σας μαυρισα την ωραια ομαδα σας...

με το καλο ολες οι κοπελες!!!

φιλια πολλα αλλα θ αποχωρησω απο τον καφε,απλα θα παρακολουθω τα νεα σας!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγκυουλες,τι κανετε?πως πατε??

εμεις πηγαμε την παρασκευη στη γιατρο να με δει,ειχε μεγαλωσει το εμβρυο αλλα καρδια δεν ακουσαμε και ειπαμε σε μια εβδομαδα να το ξανακοιταζαμε αλλα δυστυχως χθες το απογευμα ξεκινησε η διαδικασια αποβολης και πηγαμε χθες βραδυ και εγινε η αποξεση..

χθες η ψυχολογια μου ητανε στα πατωματα ελεγα στον αντρα μου δεν κανουμε αλλη προσπαθεια με τιποτα....αλλα σημερα ειμαι καλα,δεν ποναω καθολου και σιγουρα θα ξαναπροσπαθησω για μια φορα τουλαχιστον ακομα....

εχω και το κοριτσακι μου εδω που γεμιζει χαρα το σπιτι μας,τι να πουνε αλλες κοπελες που δεν εχουνε ουτε ενα ακομα και εχουνε αποβολες??

συγνωμη αν σας μαυρισα την ωραια ομαδα σας...

με το καλο ολες οι κοπελες!!!

φιλια πολλα αλλα θ αποχωρησω απο τον καφε,απλα θα παρακολουθω τα νεα σας!!

Jeni jeni λυπάμαι πολυ. Ειναι πρόσφατο κ λογικό ειναι η ψυχολογία σου να μην ειναι πολυ καλή. Χαίρομαι που δεν καταθέτεις τα όπλα...όσες φορές πέφτουμε άλλες τόσες πρέπει κ να σηκωνομαστε...αυτο πιστεύω εγω...

Εύχομαι γρήγορα να αναρρωσεις κ θα χαρώ πολυ όταν γράψεις μετα απο κάποιο διάστημα ότι έχεις άλλο ένα μπεμπακι στην αγκαλιά σου...

Να χαίρεσαι την κόρη σου κ όλη την οικογένεια σου.


qLIep2.png

y2qkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου τι κανετε; Μολις χτες αποκλεισαμε και την πιθανοτητα εξωμητριου, οποτε ειμαστε πανετοιμη για την επομενη προσπαθεια!!! Βλεπετε ηταν το πρωτο και το "πιασαμε" στον 10ο μηνα προσπαθειων, οποτε πηραμε τεραστια χαρα, αλλα δεν πειραζει το ξεπερναμε!!! Η ψυχολογια μου ειναι σε πολυ καλη κατασταση, και χαιρομαι γι'αυτο!!! jeni-jeni λυπαμαι πολυ, ξερω πως νιωθεις, αλλα μην αγχωνεσαι για ολες εχει ο Θεος!! Σε φιλω γλυκα! kittymaria σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες και με τη σειρα μου σου ευχομαι ο,τι καλυτερο οπως επισης και στη χριστιανα. Να χαμογελατε, κανει καλο!!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κιτυμαρια και Ξανθη εμεις οι τρεις μειναμε..

Μα καλα,δεν εχει αλλες εγκυες που να γεννανε Ιουνιου??:rolleyes::tongue:

Τι κανετε?

Εγω ολη μερα πειναω.

Τρωω κ μετα απο λιγο νομιζω πως θα πεθανω απο την πεινα. Αφηστε αυτες οι αναγουλες που εχω κ δεν μπορω να φαω κ οτιδηποτε..:|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...