Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 17 λεπτά , linaa είπε:

      Άντε καλέ μην έχεις ανχος επιρεαζει αρνητικά. Σε πάω στοίχημα ότι θα γεννήσεις κανονικά μετά τις 36 εβδομάδες . Χαλάρωσε. Άσε τις προβλέψεις Κ επικεντρωσου στον στόχο σου .

      οχι δεν το νιώθω αν άγχος ! παρολο που δεν πρέπει τόσο νωρίς και δεν το θέλω , εχω μια περίεργη προσμονή! ίσως τώρα αρχίζει να μ μοιάζει πιο χειροπιαστό ! δεν θα παω τόσο , νιώθω πιέσεις χαμηλά εγώ παρακαλάω να παω 32 εστω ! 

Cafe Ιουνίου 2013


kittymaria

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κιτυμαρια και Ξανθη εμεις οι τρεις μειναμε..

Μα καλα,δεν εχει αλλες εγκυες που να γεννανε Ιουνιου??:rolleyes::tongue:

Τι κανετε?

Εγω ολη μερα πειναω.

Τρωω κ μετα απο λιγο νομιζω πως θα πεθανω απο την πεινα. Αφηστε αυτες οι αναγουλες που εχω κ δεν μπορω να φαω κ οτιδηποτε..:|

Χριστιανα γεια σου.....την ίδια απορία εχω κ εγω....μόνες μας θα είμαστε τον Ιούνιο????

Ασε κ εγω τα ίδια με τις λιγουρες....εντωμεταξυ μου κανει όρεξη να τρώω βλακείες πουρακια, μπισκότα κ τέτοια....στην προηγούμενη εγκυμοσύνη πήρα 14 κιλά....κ έτσι οπως πάω πάλι δε με βλέπω να τα γλυτωνω κ αυτή τη φορά...:cry::cry::cry:


qLIep2.png

y2qkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε; Μολις χτες αποκλεισαμε και την πιθανοτητα εξωμητριου, οποτε ειμαστε πανετοιμη για την επομενη προσπαθεια!!! Βλεπετε ηταν το πρωτο και το "πιασαμε" στον 10ο μηνα προσπαθειων, οποτε πηραμε τεραστια χαρα, αλλα δεν πειραζει το ξεπερναμε!!! Η ψυχολογια μου ειναι σε πολυ καλη κατασταση, και χαιρομαι γι'αυτο!!! jeni-jeni λυπαμαι πολυ, ξερω πως νιωθεις, αλλα μην αγχωνεσαι για ολες εχει ο Θεος!! Σε φιλω γλυκα! kittymaria σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες και με τη σειρα μου σου ευχομαι ο,τι καλυτερο οπως επισης και στη χριστιανα. Να χαμογελατε, κανει καλο!!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :)

Πολυξενη μπράβο, καλα τα νεα....μην ξεχνάς η διαδικασία των προσπαθειών ειναι ευχάριστη διαδικασια;);););) με το καλο εύχομαι, πρώτα ο Θεός....


qLIep2.png

y2qkp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ψαχνετε κοσμο για ιουνιο?ηρθα και εγω!!! αν ομως θελετε να παμε στο καφε μαιου πολυ ευχαριστως!

να συστηθω ομως.ειμαι η βικυ εχω ενα κοριτσακι ιουνιου και αυτο αλλα του 2008 και η πητ ειναι 9/6.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ψαχνετε κοσμο για ιουνιο?ηρθα και εγω!!! αν ομως θελετε να παμε στο καφε μαιου πολυ ευχαριστως!

να συστηθω ομως.ειμαι η βικυ εχω ενα κοριτσακι ιουνιου και αυτο αλλα του 2008 και η πητ ειναι 9/6.

Βίκυ καλημέρα. Εύχομαι μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη! Είμαστε μαζεμένες στο cafe Μαΐου έλα απο εκεί...


qLIep2.png

y2qkp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα κι απο μενα!! Να ερθω στν παρεα σας;;; Εχω ΠΗΤ 13/06/13 και μολις πριν λιγες μερες μου τελειωσαν τα ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ενοχλητικα συμπτωματα που ειχα και ειμαι πολυ χαρουμενη γι αυτο!!!! Μπορω επιτελους να το ευχαριστηθω!!! Ολα πανε πολυ καλα μεχρι τωρα, δεν ειχα κανενα προβλημα, η αυχενικη ηταν τελεια και τωρα θα ξαναπαω στο γιατρο αρχες Ιανουαριου!!!! Φιλακια σε ολες!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες!!! Περιμενω κι εγω το μωρακι μου τον Ιουνιο.. Καλη εγκυμοσυνη σε ολες και με το καλο να κρατησουμε αγκαλιτσα τα μωρακια μας.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...