Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts

εδώ βάζουμε ένα,κατι σαν δίλημμα στον επόμενο.απαντάει

κ βάζει κ αυτός ένα με την σειρά του.

πχ τι θα έκανες αν σάββατο βράδυ τελείωνε το γάλα σκόνη και το

κοντινότερο φαρμακείο ήταν παρά πολύ μακριά;

-θα δανειζόμουν από την γειτόνισσα μου που έχει μωρό περίπου στην ηλικία

του δικού μου.

υ.σ απλά καλό θα ήταν να απαντάμε ειλικρινά σε όποιο κρίνουμε σοβαρό ερώτημα

γιατί ίσως έτσι βρούμε λύσεις σε μικρόπροβλήματα της καθημερινότητας μας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αν ήταν το τελευταίο της ημέρας θα χαιρόμουν γιατί θα τελείωνα νωρίτερα τη δουλειά

τι θα έκανες αν ο προϊστάμενός σου, σου ζητούσε να καθήσεις υπερωρία για να τελειώσετε κάποια επείγουσα και σημαντική υπόθεση για την αλλη μέρα ενώ εσύ είχες κανονίσει να μείνουν τα παιδιά στους παπούδες για μια ρομαντική έξοδο με τον άντρα σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα επαιρνα τη δουλεια σπιτι για να την τελειωσω ξημερωματα,αν ηταν εφικτο,αλλιως θα πηγαινα χαραματα στη δουλεια προκειμενου να τελειωσω εγκαιρα τις εκκρεμοτητες μου!

τι θα εκανες αν δε μιλιοσουν με την οικογενεια σου και το παιδακι σου ζητουσε τους παππουδες του?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Θα του έλεγα ότι οι παπούδες είναι αρρωστούληδες αυτή την εποχή και δεν μπορούμε να πάμε για να μην κολλήσουμε, ελπίζοντας ότι δεν θα κρατήσουμε για πάντα τα μούτρα μεταξύ μας!

Τι θα κάνατε αν η κοπελιά στο ακριβώς πίσω σας κάθισμα στο λεωφορείο έκανε φούσκες δυνατά και σπάζοντάς τες (πετάγοντας φυσικά και τα αντίστοιχα φυσαλίδια σάλιου) στον αέρα επί 20 λεπτά;;;

Link to comment
Share on other sites

Τάμα στον Άγιο Φανούριο να φανερώσει τον ... μισθό μου επιτέλους!

Τι θα έκανες αν έμπαινες ένα πρωινό στο γραφείο σου και έβλεπες το δ ι κ ό σου γραφείο να το έχουν μετακινήσει χωρίς να σε ρωτήσουν και να σου έχουν πάρει και τη συρταριέρα που βάζεις τα στυλό σου και τα χαρτιά σου λέγοντας "τι να την έκανες μωρέ;"...

Link to comment
Share on other sites

θα το εβρισκα αφορμη για μινι ανακαινιση,και θα εκανα λιμπα και το γραφειο αυτου που μου το εκανε-αν δεν ηταν προισταμενος!

τι θα εκανες αν εβλεπες τον αντρα φιλης σου με αλλη?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα τον έπιανα κάποια στιγμή και θα τον ρωτούσα "τι τρέχει παλικάρι;" κι αν μου το 'παιζε έξυπνος στο στυλ "και σένα τι σε νοιάζει;" θα του έλεγα "ρωτάω εσένα, μήπως καλύτερα να ρωτήσω την φίλη μου και γυναίκα σου;"

Τι θα έκανες αν χάλαγε το κομπιούτερ σου στη δουλειά την ώρα που φωνάζει ο διευθυντής να του πας τα τελευταία δεδομένα για ένα πρότζεκτ γιατί μιλάει στην άλλη γραμμή με τον Υπουργό για το θέμα;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

αφου πρωτα εκανα τις απαραιτητες επανεκκινησεις,κι αν δεν το ειχα σωμενο σε φλασακι, θα αυτοκτονουσα αφου πρωτα του ελεγα οτι μας εχει με τις μπαχατελες στη δουλεια και δεν πληρωνει για συντηρηση!αλλιως θα επρεπε να περιμενει μπας καιαναστησουμε την μπαχατελα,γιατι μηχανηματα ειναι χαλανει και ισως κατι καταφερουμε να σωσουμε!

τι θα εκανες αν σου εκλεβαν προτζεκτ στη δουλεια και τοπαρουσιαζε αλλος σαν δικη του ιδεα?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Θα απογοητευόμουνα αφάνταστα και θα τον έπιανα από κοντά να του τα ψάλλω ένα χεράκι. Όσο για το project πάντα αφήνω watermark ή το κλειδώνω το αρχείο που θέλω τοσο πολύ να προστατεύσω και ανα πάσα στιγμή μπορώ να αποδείξω ότι ήταν δικό μου με κάποια άλλα στοιχεία.

Τι θα έκανες εαν το παιδί σου, λόγω χωρισμού με τον/την σύζηγό σου, σε έστελνε στο δικαστήριο για χρήματα πέρα από τη διατροφή με αίτημα υπέρογκα ποσά για κομμωτήρια και νύχια;


JRfdp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα τα υπέρογκα ποσά για κομμωτήρια και νύχια δε θα γίνονταν δεκτά απο το δικαστήριο οπότε δε θα ανησυχούσα. Πάντως αν ηταν για σπουδές που αφορούσαν το μελλον του θα τα έδινα ευχαρίστως και χωρίς δίκες

Τι θα έκανες αν μετά το διαζύγιο ο άντρας σου βρισκόταν στην ανεργία και σου ζητουσε λεφτά για διατροφή;

Link to comment
Share on other sites

Διατροφή για αυτόν;; Τα παιδια θα τα είχα εγώ;;Αν είναι ετσι τίποτα, μέχρι να αποφασίσει η δικαιοσύνη..

Τι θα έκανες αν διαβαζες μνμ ερωτικου περιεχομένου στο κινητό του άντρα σου;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...