Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κ επειδή σας άρεσε η θέα,ειρήνη μου συγγνώμη που θα καταχραστώ το θέμα θα βάλω και άλλες 2 φωτογραφίες

100_4267.jpg[/img]

100_4270.jpg[/img]

Α πα πα ομορφια και ηρεμία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είσαι τόσο τυχερή κορίτσι μου!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εμένα ο σϋζυξ είχε ξεχάσει να φέρει όοοοολα τα χριστουγεννιάτικα από την αποθήκη irked.gif, και ευτυχώς θυμήθηκα τί έλειπαν από πράγματα και έψαξα και τα βρήκα.

Ιδού μετά από μερικές αλλαγές:

Το ταρανδάκι-μπισκοτιέρα

PC110240.jpg

Αγιοβασιλάκι που φωτίζει

PC110235-1.jpg

Τα αγγελάκια μου

PC110236.jpg

Νάνος-ρεσώ

PC110237.jpg

Χιονάνθρωπος που φωτίζει

PC110238-Copy.jpg

Πού είναι καλύτερα ο Αη-Βασίλης-κουτί; στο πάσο ή στον απορροφητήρα;

PC110234.jpg

PC110241.jpg

Έκανα 300 ώρες να ξεμπλέξω τα φωτάκια :evil::mad:, αλλά .... το αποτέλεσμα με δικαίωσε :rolleyes:

PC110246-Copy.jpg

Ατιμο παιδί... άτιμο!!!!!! Πόσο όμορφα είναι τα στολίδια σου!!!

Υ.Γ. Είδες που τελικά έχεις περισσότερα??? :twisted::twisted:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρήνη, να είναι καλά ο αδερφός μου με τη νύφη μου, η πεθερά μου που είχε πάρει αρκετά πριν ακόμα γνωριστώ με τον χάζμπαντ και η μανούλα μου που κάαααααααααποτε φέρναν τέτοια δώρα για τις γιορτές... Όλα από δώρα είναι μη νομίζεις ότι τα αγόρασα.... Τώρα πια αν και όταν φέρουν κάτι, είναι σε κανά εσώρουχο, κασκόλ, παντόφλα, και λοιπά σχετικά χρηστικά και καθημερινά χρήσιμα...Όπως κι εμείς βέβαια εδώ και κάποια χρόνια.


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

ολα τα σπιτι ειναι ζεστα και ομορφα!!!!

εμενα οφειλω να ομολογησω οτι ειμαι απο τα ατομα που με μελανχολουν τα χριστουγεννα...:(παντα ετσι ημουν απλα απο τοτε με τα απιδια ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα!!

ειναι πολυ ομορφο να βλεπεις οτι σε αυτην την δυσκολη εποχη που διανυουμε δεν χασαμε το κεφι μας και στολιζουμε τα σπιτια μας και τα ετοιμαζουμε για ζεστες οικογενειακες γιορτες!!!:D

και του χρονου με υγεια!!!

Οπως το λες... οπως το λες.. πρεπει να κανουμε οτι μπορουμε για να χαμογελαμε, να σκεφτομαστε αισιοδοξα και να βλεπουμε τα πραγματα λιγο καλυτερα....το χρωστα με και σε μας και στους γυρω μας...

Σου εύχομαι να εισαι πάντα γερη και χαρουμενη!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελειώσα τον στολισμό μου με μικρές πινελίες στην κρεββατοκάμαρα....

Διακοσμητική κουπ με μπαλίτσς και κεράκια στο ενα κομοδίνο.

(πρέπει να έχω και δυο κηροπήγια ανάλογα, ήταν σετ δώρου στον γάμο μου, μάλλον πρέπει να τα αναζητήσω....)

index.php?module=thumbnail&file=75003800336894200079.jpg

Σύνθεση στο φωτιστικό του κομοδίνου...

index.php?module=thumbnail&file=67410090205086801363.jpg

Πινελιά στον πίνακα της κρεββατοκάμαρας...

index.php?module=thumbnail&file=23955412970380567114.jpg

Μια πιο γενική άποψη...

index.php?module=thumbnail&file=36128021522380896002.jpg

Εισαι αστέρι Αζια μου!!! ;) Ευγε!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελειώσα τον στολισμό μου με μικρές πινελίες στην κρεββατοκάμαρα....

Διακοσμητική κουπ με μπαλίτσς και κεράκια στο ενα κομοδίνο.

(πρέπει να έχω και δυο κηροπήγια ανάλογα, ήταν σετ δώρου στον γάμο μου, μάλλον πρέπει να τα αναζητήσω....)

index.php?module=thumbnail&file=75003800336894200079.jpg

Σύνθεση στο φωτιστικό του κομοδίνου...

index.php?module=thumbnail&file=67410090205086801363.jpg

Πινελιά στον πίνακα της κρεββατοκάμαρας...

index.php?module=thumbnail&file=23955412970380567114.jpg

Μια πιο γενική άποψη...

index.php?module=thumbnail&file=36128021522380896002.jpg

Αχ πολύ ωραίος ο στολισμός που έκανες και πρέπει να ομολογήσω ότι "Ερωτεύτηκα την κρεβατοκάμαρά σου"!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...