Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ, αλλά εξακολουθώ να μην τις βλέπω κι εγώ....

τωρα δεν τις βλεπω ουτε κ εγω, τις εσβησα απο το φωτομπουκετ κ δεν τις εμφανιζει:evil::evil: αλλη μια φορα εχει γινει αυτο.

θα τις ξαναβαλω!

Link to comment
Share on other sites

αχ κορίτσια φωτιές μ'ανάβετε μ'αυτές τις φωτό σας.τι ωραίες που είναι...!ειδικά εκείνη η κουζίνα μέσα στα ροζ,το όνειρό μου;)

κορίτσια θα έρθω κι εγώ...πάρτε μεεεεεε:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, μόλις σας διάβασα με το καφεδάκι μου γιατί είχα λίγες μέρες να μπω..

Marianna88 πανέμορφα τα στολίδια σου, γεια στα χέρια σου! ΑΖΙΑ τέλεια η χριστουγεννιάτικη διακόσμησή σου, αλλά και το σπίτι σου μου αρέσει πολύ! Είμαι κι εγώ πολύ φαν της ταπετσαρίας ;)

Θέλω όμως να σας πω κάτι που έκανα εγώ φέτος...αγόρασα τσόχα σε διάφορα σχέδια και έφτιαξα στολίδια μόνη μου. Χρησιμοποίησα και κορδέλες από το στόκ μου και το αποτέλεσμα είναι καταπληκτικό:D

Ξόδεψα μόνο 15 ευρώ για τις τσόχες και έχω φτιάξει ήδη πάνω από 40 στολίδια και ακόμα έχω πολύ ύφασμα ;)...με βλέπω μέχρι το Πάσχα να ράβω χριστουγεννιάτικα...:shock::tongue:

Επίσης είναι μια ωραία και χαλαρή δραστηριότητα για να περνάω τα απογεύματα μαζί με τον μικρό μου.

Κι εγώ θέλωωω!! Θα μας πεις οδηγίες;;; :D

DSC07144.jpg

DSC07143.jpg

τα πήρα τα άλλαξα και τα ξανάλλαξα!!!

:)

Σοφάκι τέλεια ιδέα! Ειδικά το δεύτερο φαναράκι το λάτρεψα! Θυμάσαι πού το πήρες;


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια έφτιαξα αυτή τη σύνθεση για το τραπεζάκι του σαλονιού! Πώς σας φαίνεται;;

72256094.jpg

Το τραπέζι μου είναι στρογγυλό και δεν μου ταίριαζε να βάλω ράνερ, οπότε πήρα ένα σουπλά από τα jumbo με 2 ευρώ, και την πιατέλα την στόλισα με αυτά τα κλαδάκια (0,50 λεπτά) και τη γιρλάντα με τα αγγελάκια (1 ευρώ) ;)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έφτιαξα αυτή τη σύνθεση για το τραπεζάκι του σαλονιού! Πώς σας φαίνεται;;

72256094.jpg

Το τραπέζι μου είναι στρογγυλό και δεν μου ταίριαζε να βάλω ράνερ, οπότε πήρα ένα σουπλά από τα jumbo με 2 ευρώ, και την πιατέλα την στόλισα με αυτά τα κλαδάκια (0,50 λεπτά) και τη γιρλάντα με τα αγγελάκια (1 ευρώ) ;)

είναι υπέροχη!νόμιζα ότι την πήρες έτοιμη.μπράβο σου:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε! Πήρα τζάκι!!! :tongue::tongue:

christmastreedecorated.jpg

Ααααα μάνα ξεχνάς!!!! Το τζάκι το έχεις πάρει πολλές σελίδες πριν και είναι λευκό. Θυμάαααασαιαιαιαιαιαιαι;;;;;;; Είναι αυτό που το παίρνεις στον ώμο και το βάζεις όπου θέλεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έφτιαξα αυτή τη σύνθεση για το τραπεζάκι του σαλονιού! Πώς σας φαίνεται;;

72256094.jpg

Το τραπέζι μου είναι στρογγυλό και δεν μου ταίριαζε να βάλω ράνερ, οπότε πήρα ένα σουπλά από τα jumbo με 2 ευρώ, και την πιατέλα την στόλισα με αυτά τα κλαδάκια (0,50 λεπτά) και τη γιρλάντα με τα αγγελάκια (1 ευρώ) ;)

Μου αρέσει πολύ και το πως ταίριαξες τα διαφορετικά υλικά μεταξύ τους και πολύ πολύ το αποτέλεσμα. Μπράβο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελειώσα τον στολισμό μου με μικρές πινελίες στην κρεββατοκάμαρα....

Διακοσμητική κουπ με μπαλίτσς και κεράκια στο ενα κομοδίνο.

(πρέπει να έχω και δυο κηροπήγια ανάλογα, ήταν σετ δώρου στον γάμο μου, μάλλον πρέπει να τα αναζητήσω....)

index.php?module=thumbnail&file=75003800336894200079.jpg

Σύνθεση στο φωτιστικό του κομοδίνου...

index.php?module=thumbnail&file=67410090205086801363.jpg

Πινελιά στον πίνακα της κρεββατοκάμαρας...

index.php?module=thumbnail&file=23955412970380567114.jpg

Μια πιο γενική άποψη...

index.php?module=thumbnail&file=36128021522380896002.jpg

Πααααααααααααααρα πολύ ωραίο το κόκκινο δωμάτιο χε χε ;):D

Και του χρόνου!

τωρα δεν τις βλεπω ουτε κ εγω, τις εσβησα απο το φωτομπουκετ κ δεν τις εμφανιζει:evil::evil: αλλη μια φορα εχει γινει αυτο.

θα τις ξαναβαλω!

Βρε Γιωτού....αφού τις έσβησες από το φωτοκουβά τότε καλά κάνουν κ δεν εμφανίζονται εδώ αφού εδώ ουσιαστικά βάζουμε το λινκ τους IMG CODE για να φαίνονται. Ξανά ανέβασέ τες στο φωτοκουβά κ ξαναπέρνα τες να τις χαζέψουμε! ;)

Κορίτσια έφτιαξα αυτή τη σύνθεση για το τραπεζάκι του σαλονιού! Πώς σας φαίνεται;;

72256094.jpg

Το τραπέζι μου είναι στρογγυλό και δεν μου ταίριαζε να βάλω ράνερ, οπότε πήρα ένα σουπλά από τα jumbo με 2 ευρώ, και την πιατέλα την στόλισα με αυτά τα κλαδάκια (0,50 λεπτά) και τη γιρλάντα με τα αγγελάκια (1 ευρώ) ;)

Πανέμορφο!!! Πολύ ωραίο!!

Link to comment
Share on other sites

Πααααααααααααααρα πολύ ωραίο το κόκκινο δωμάτιο χε χε ;):D

Και του χρόνου!

Βρε Γιωτού....αφού τις έσβησες από το φωτοκουβά τότε καλά κάνουν κ δεν εμφανίζονται εδώ αφού εδώ ουσιαστικά βάζουμε το λινκ τους IMG CODE για να φαίνονται. Ξανά ανέβασέ τες στο φωτοκουβά κ ξαναπέρνα τες να τις χαζέψουμε! ;)

ρε καλαμαρακι εχω ξανασβησει φωτο αλλα εμφανιζονται κανονικα, 2 φορες εχει γινει αυτο!

θα το κανω αλλα αυριο!

Link to comment
Share on other sites

ρε καλαμαρακι εχω ξανασβησει φωτο αλλα εμφανιζονται κανονικα, 2 φορες εχει γινει αυτο!

θα το κανω αλλα αυριο!

χε χε χε τώρα είδα το αβαταρ χαχαχα αχ μωρέ κρίμα που κρυώνεις σε σκεφτόμουν το μεσημέρι που έκλεισε η θέρμανση στο σχολείο χάλασε ο λέβητας κ είμασταν με τα μπουφάν παιδιά κ δάσκαλοι :evil::|

Ναι το παθαίνει καμιά φορά κ αργεί να τα κατεβάσει από τον σέρβερ αλλά κανονικά οταν τις διαγράφουμε από τον κουβά άμεσα πρέπει με το ριφρες της σελίδας να μην εμφανίζονται ;)

Link to comment
Share on other sites

sdc10724w.jpg Uploaded with ImageShack.us"]sdc10724w.jpg Uploaded with ImageShack.us[/url]

Αυτά είναι κάποια από τα στολίδια που έφτιαξα με τσόχα, τα δεντράκια και τις μπάλες.

Δεν ξέρω αν σας αρέσουν...κάθε γνώμη δεκτή:D

Link to comment
Share on other sites

sdc10723x.jpg Uploaded with ImageShack.us"]sdc10723x.jpg Uploaded with ImageShack.us[/url]

η διακόσμηση του τζακιού...βέβαια ο μικρός έχει ήδη βουτήξει το χριστουγεννιάτικο χωριό:shock:

sdc10734i.jpg Uploaded with ImageShack.us"]sdc10734i.jpg Uploaded with ImageShack.us[/url]

στην φωτογραφία είναι η αγαπούλα μου σε ηλικία 6 μηνών ντυμένος αγιοβασιλάκι από τις καλές εποχές που το ακατονόμαστο έστελνε Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...