Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το δέντρο για μικρά αγοράκια στο παιδικό δωμάτιο...εκεί έφτιαξα και τα πιο πολλά στολίδια και το ευχαριστήθηκα:tongue:

sdc10801y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

το γούρι - καραβάκι που έφτιαξα και κρεμάσαμε στο παιδικό δέντρο

sdc10799p.jpg Uploaded with ImageShack.us"]sdc10799p.jpg Uploaded with ImageShack.us[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ο στολισμός του χωλ

sdc10761zo.jpg Uploaded with ImageShack.us"]sdc10761zo.jpg Uploaded with ImageShack.us[/url]

στο καλοριφέρ...αφού έτσι κι αλλιώς άχρηστο είναι πια με την τιμή του πετρελαίου:evil:

sdc10759s.jpg Uploaded with ImageShack.us"]sdc10759s.jpg Uploaded with ImageShack.us[/url]

σε ένα από τα τραπεζάκια

sdc10758fv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Τμήμα του δέντρου για μεγάλες κυρίες (όπως το αποκαλεί ο μικρός μου το δέντρο του σαλονιού)

sdc10733v.jpg Uploaded with ImageShack.us"]sdc10733v.jpg Uploaded with ImageShack.us[/url]

και δεν βάζω άλλες γιατί θα βαρεθήκατε σίγουρα:rolleyes:

και του χρόνου κορίτσια με υγεία:D

να προσθέσω ότι στα μεγάλα φανάρια που είχα αγοράσει για την βάπτιση του μικρού μου έχω βάλει μέσα κεριά, κουκουνάρια και από ένα στολίδι δικό μου και τα έχω σκορπίσει σε διάφορα σημεία.

Link to comment
Share on other sites

sdc10724w.jpg Uploaded with ImageShack.us"]sdc10724w.jpg Uploaded with ImageShack.us[/url]

Αυτά είναι κάποια από τα στολίδια που έφτιαξα με τσόχα, τα δεντράκια και τις μπάλες.

Δεν ξέρω αν σας αρέσουν...κάθε γνώμη δεκτή:D

Τα μπισκότα που έφτιαξα

sdc10767y.jpg Uploaded with ImageShack.us"]sdc10767y.jpg Uploaded with ImageShack.us[/url]

sdc10789.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ενα πράγμα έχω να πω... :shock: :shock: :shock:

Τι πανέμορφα πράγματα ειναι αυτά παιδάκι μου;;; Δεν έχω λόγια!!

Φώτισε μας κι εμάς, πώς μπορούμε να τα φτιάξουμε; Please!! :D


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

Βρε mantinop, τι υπέροχα πράγματα είναι αυτά??? Φανταστικά!!! Πραγματικά, αν μπορείς να μας πεις πως έφτιαξες τα στολίδια και τα κουλούρια... Υπέροχα όλα!!! Και του χρόνου...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!χαθηκα λιγο αλλα πολλες δουλειες. τελειοι οι στολισμοι σας, μπραβο σας!!!ναμαστε καλα με υγεια και να περασουμε ακομη καλυτερα. χθες πηγα στο carrefour και ειχε -60% τα χριστουγεννιατικα. ετσι πηρα 3 διακοσμητικους αγιους βασιληδες σε κανονικο μεγεθος για δωρακι με 2 ευρω τον εναν!!!και τελικα πρεπει να ξαναπαω γιατι μου αρεσαν πολυ και τους στολισα!!!

μαντινοπ, τι υπεροχα μπισκοτα!!!αν μπορεις βαλε συνταγη!!!εχω κανει με την μικρη μου μια δοσγη απτα χριστουγεννιατικα κουλουρακια του παρλιαρου και αυριο εχουμε μελομακαρονα και κουραμπιεδες στο προγραμμα!!!ααα, και να βγω για μερικα μικροδωρακια. στην κορη μου μαλλον την πρωτοχρονια θα παρω. για να δω τι θα της φερουν πρωτα και τι χρειαζεται. προς το παρον της πηρα κατι φανελακια και ενα κολαν και τα εβαλα κατω απτο δεντρο, γιατι καθε μερα ειχε τον καημο γιατι δεν εφερε τιποτα ο αγιος βασιλης. και τι χαρα εκανε!!!σε μια ωρα βεβαια ελεγε, αγιε βασιλη θα μου φελεις και ενα παιχιδι???χαχααα

Link to comment
Share on other sites

Τμήμα του δέντρου για μεγάλες κυρίες (όπως το αποκαλεί ο μικρός μου το δέντρο του σαλονιού)

sdc10733v.jpg Uploaded with ImageShack.us"]sdc10733v.jpg Uploaded with ImageShack.us[/url]

και δεν βάζω άλλες γιατί θα βαρεθήκατε σίγουρα:rolleyes:

και του χρόνου κορίτσια με υγεία:D

να προσθέσω ότι στα μεγάλα φανάρια που είχα αγοράσει για την βάπτιση του μικρού μου έχω βάλει μέσα κεριά, κουκουνάρια και από ένα στολίδι δικό μου και τα έχω σκορπίσει σε διάφορα σημεία.

Είναι όλα υπέροχα!!! Δεν βαρεθήκαμε καθόλου , να μας βάλεις κ άλλες φώτο αν έχεις!

Μπράβο στην καταπληκτική σου δουλειά με τα τσόχινα στολίδια ειναι σαν επαγγελματικά κ δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα, προσεγμένα κ μελετημένα!

Κ του χρόνου ~!;)

Link to comment
Share on other sites

Ενα πράγμα έχω να πω... :shock: :shock: :shock:

Τι πανέμορφα πράγματα ειναι αυτά παιδάκι μου;;; Δεν έχω λόγια!!

Φώτισε μας κι εμάς, πώς μπορούμε να τα φτιάξουμε; Please!! :D[/quote

Ολα ειναι φανταστικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Τα στολιδια σου και τα μπισκοτάκια σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εξαιρετικά και τα μπισκότα και τα στολίδια! Μπράβο σου! Και του χρόνου! Και εγώ ονειρεύομαι ο Άγιος να μου φέρει εργαλεία για τη ζαχαρόπαστα αλλά δεεεεν το βλέπω...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικά και τα μπισκότα και τα στολίδια! Μπράβο σου! Και του χρόνου! Και εγώ ονειρεύομαι ο Άγιος να μου φέρει εργαλεία για τη ζαχαρόπαστα αλλά δεεεεν το βλέπω...

συμφωνω ολα τελεια! mantinop στειλε μου μια πιατελα!!!

εργαλεια για ζαχαροπατσα???:confused:

υπρχουν δηλαδη? ειναι ακριβα?

για στειλε του γραμμα κ που ξερεις???:rolleyes::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ε φυσικά υπάρχουν! Ακριβά μπορεί να μην είναι αλλά αν θες τέλειο αποτέλεσμα (σαν της mantinop και βάλε) πρέπει να χεις εξοπλισμό. Ε, εγώ έχω ξεκινήσει εδώ και 3 χρόνια και πολύ λάου λάου και ακόμα έχω πολύ μέλλον


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...