Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοπελιά με τσόχινα στολίδια μας τρέλανες!!!! συγχαρητήρια!!! υπέροχα!!!

για τη ζαχαρόπαστα εγώ λέω να πάρω της μιρκής τα παιχνίδια που έχει για τις πλαστελίνες... ;)

Link to comment
Share on other sites

ΑΖΙΑ τέλεια η χριστουγεννιάτικη διακόσμησή σου, αλλά και το σπίτι σου μου αρέσει πολύ! Είμαι κι εγώ πολύ φαν της ταπετσαρίας ;)
Πααααααααααααααρα πολύ ωραίο το κόκκινο δωμάτιο χε χε ;):D

Και του χρόνου!

bth_christmas_treethankyoufoxyMA1120350.gif

Ευχαριστώ καλά μου κοριτσάκια......

Πραγματικά να είμαστε γερές και του χρόνου....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια έφτιαξα αυτή τη σύνθεση για το τραπεζάκι του σαλονιού! Πώς σας φαίνεται;;

72256094.jpg

Το τραπέζι μου είναι στρογγυλό και δεν μου ταίριαζε να βάλω ράνερ, οπότε πήρα ένα σουπλά από τα jumbo με 2 ευρώ, και την πιατέλα την στόλισα με αυτά τα κλαδάκια (0,50 λεπτά) και τη γιρλάντα με τα αγγελάκια (1 ευρώ) ;)

Απλά τέλεια..... Όταν έχεις γούστο βρε παιδάκι μου, ακόμη και με τα πιο οικονομικα υλικά, μπορείς να φτιάξεις αριστουργήματα....

Link to comment
Share on other sites

mantinop εχω μεινει με το στομα ανοιχτο.Ειναι απλα τελεια.

mantinop κι εγώ επίσης, πραγματικά μεγαλούργησες!!!!!!!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock:

Πραγματικά επαγγελματικό αποτέλεσμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Εχθες ηρθε η αδελφη μου και φτιαξαμε δωρακια για τις φιλες της και μαλλον θα δωσω και στην νονα του μικρου μου!Σας βαζω φωτο http://imageshack.us/photo/my-images/5/1001428.jpg/ θα τα γεμισουμε με σοκολατακια που θα τα φτιαξει η αδελφη μου,

http://imageshack.us/photo/my-images/12/1001404ts.jpg/ κεροπηγιακα-χιονανθρωποι.Ελπιζω να σας αρεσουν!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έφτιαξα αυτή τη σύνθεση για το τραπεζάκι του σαλονιού! Πώς σας φαίνεται;;

72256094.jpg

Το τραπέζι μου είναι στρογγυλό και δεν μου ταίριαζε να βάλω ράνερ, οπότε πήρα ένα σουπλά από τα jumbo με 2 ευρώ, και την πιατέλα την στόλισα με αυτά τα κλαδάκια (0,50 λεπτά) και τη γιρλάντα με τα αγγελάκια (1 ευρώ) ;)

Ειναι τελειο!!!!!!!Μπραβο σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


DSC07144.jpg

DSC07143.jpg

τα πήρα τα άλλαξα και τα ξανάλλαξα!!!

:)

Mumsofia οσες φωτο εχεις ανεβασει ειναι καταπληκτικες!Εχεις φοβερο γουστο!Μπραβο σου!Ειδικα το δευτερο φαναρακι ειναι καταπληκτικο!Εχω ενα παρομοιο που δεν το συμπαθουσα ιδιαιτερα...αλλα μου εδωσες ιδεα με τις κορδελες;)

Link to comment
Share on other sites

mantinop - τι μπισκότα είναι αυτά ? ούτε σε ζαχαροπλαστείο δε βρισκεις τόσο όμορφα !!!!

marilou - υπέροχη πιατέλα! τέλειο το αποτέλεσμα!

Mumsofia - πολυ καλή δουλειά με τα φαναράκια... απλά και πανέμορφα!

Μπράβο σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κοριτσια για τα καλά σας λόγια εδώ ειμαι οτι θέλετε και για κορδέλες..:) και ιδεες!!!

Αντι για ρεσω μέσα στο φαναράκι μπορειτε να βάλετε και Αλεξανδρινο μικρη ριζουλα!!!

Εχω φτιαξει και τέτοιο...ματσ!!!

Ειναι πολύ ομορφο και με το λουλουδικο!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μια υπέροχη ιδέα για όλες

210543351300624382_vbYtymLv_c.jpg

Τελειεςςςςς!!!!!!!!

sdc10724w.jpg Uploaded with ImageShack.us

Αυτά είναι κάποια από τα στολίδια που έφτιαξα με τσόχα, τα δεντράκια και τις μπάλες.

Δεν ξέρω αν σας αρέσουν...κάθε γνώμη δεκτή:D

Τα μπισκότα που έφτιαξα

sdc10767y.jpg%20Uploaded%20with%20ImageShack.us"][/url]sdc10767y.jpg Uploaded with ImageShack.us

sdc10789.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Οκ με κολλωσες...υπεροχα!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ κοριτσια για τα καλά σας λόγια εδώ ειμαι οτι θέλετε και για κορδέλες..:) και ιδεες!!!

Αντι για ρεσω μέσα στο φαναράκι μπορειτε να βάλετε και Αλεξανδρινο μικρη ριζουλα!!!

Εχω φτιαξει και τέτοιο...ματσ!!!

Ειναι πολύ ομορφο και με το λουλουδικο!!! :)

Τελεια ιδεα και με το αλεξανδρινο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα θα παω για επιπλεον στολιδια ακι Χριστουγεννιατικα δωρα Μαρινοπουλο, το ανεφερε και αλλο κοριτσακι εχει - 60% απο χθες.


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χαίρομαι πολύ που σας άρεσαν και ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια:D

Τα μπισκοτάκια είναι βουτύρου στολισμένα με ζαχαρόπαστα και όπως είπε και η rav χρειάζεται εξοπλισμός και εξάσκηση.

Εγώ έχω κάποιο εξοπλισμό αλλά συνέχεια ανακαλύπτω και νέα πράγματα. Σιγά-σιγά αγοράζω.

Τα τσόχινα στολίδια έχουν σχεδόν μηδενικό κόστος αν σκεφτείτε ότι με 20 ευρώ σύνολο για το κόστος αγοράς των υλικών μπορείτε να φτιάξτε πάνω από 150 κομμάτια.

Τα πατρόν τα έφτιαξα εύκολα σε ένα φύλλο χαρτί και μετά έκοψα τις τσόχες και τα έραψα.

Φαντασία χρειάζεται (αρκετό σερφάρισμα για να πάρουμε ιδέες) και λίγος κόπος, αλλά το αποτέλεσμα είναι πολύ ικανοποιητικό, ιδιαίτερα όταν ξέρουμε ότι κάτι το φτιάξαμε με τα χεράκια μας;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...