Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

ωχ πώς τα κατάφερα έτσι προσπαθώ πάλι για τις φωτογραφίες.

NASIA, πολύ όμορφος και ζεστός ο στολισμός σου!!!!!!

Είναι όλα τόσο ζεστά.... πραγματικά....

Να είσαι γερή και να χαίρεσαι την οικογενειά σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστώ πολύ ΑΖΙΑ καλές γιορτές να έχουμε όλοι με ΥΓΕΙΑ,ΑΓΑΠΗ & ΕΙΡΗΝΗ,τρεις έννοιες τόσο απλές αλλά τόσο δυσκολες να τις αποκτήσεις και να τις διατηρήσεις.Καλές Γιορτές σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!

Ποσο χαιρομαι που πλησιαζουν τα χριστουγεννα!!!!Μπραβο βρε AZIA που μας ενημερωνεις ποσες μερες υπολειπονται!!!!!Με τις καθημερινες ασχολιες το ξεχνας!!!!!!!

Για μενα ο στολισμος στο σπιτι εχει τελειωσει και ξεκιναει η ετοιμασια των γλυκισματων!!!!!!!!Μελομακαρονα,τσουρεκακιαααα,μπισκοτακιαααα(και κιλακια....:(...:D...)!!!!

NASIA μου η AZIA εγραψε μια πολυ ευστοχη λεξη για το στολισμο σου,ζεστασια!Πραγματικα,οταν ειδα τις φωτογραφιες,αυτο μου εβγαλε σα συναισθημα!Και του χρονου κοπελα μου!

stavroulitsa εξαιρετικο το στεφανι σου!Πολυ καλη δουλεια και προσεγμενη!Νομιζω πως ποτε μου δε θα μπορουσα να κανω κατι τετοιο!Μπραβο σου!!!

χρισουγεννιατικα δωρακια.....

http://4.bp.blogspot.com/-bq6IIgPe7ko/TtYtwvZTEGI/AAAAAAAAAPM/t1JkJClFghw/s1600/PB302087.JPG

http://1.bp.blogspot.com/_OXWZsOJhmUo/SxJd_uRe8aI/AAAAAAAAABo/3l6wBqeU0z4/s1600/PB291413.JPG


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λικερ...για τα αγαπημενα μας προσωπα που ειναι λατρεις του συγκεκριμενου ποτου...

images?q=tbn:ANd9GcSMgMPnIhey7TLzi5FloMumcduy5xnMG1yD4CnyEkBaOV33zpfnMV4OrxdH

Διαφορες κουπες!!!!!

44356-xmas-koupa-se-kouti-231385-copy-290x190.jpg

Με αυτο εδω ξετρελαθηκα....

snowman-present.jpg

Εγω φετος κοριτσια μου,ως δωρο χριστουγεννων στον αντρα μου αγορασα κινητο(ευτυχως πληρωθηκα τον μισθο του Ιουνιου...χεχεχεχεχε!!!!)!!!!Στα 2 μικρα μου ανιψακια,που το ενα το εχω βαφτισει κιολας,θα δωσω λεφτα,να τα αξιοποιησει η κουνιαδα μου,οπως αυτη θελει!!!!Και στους υπολοιπους σκεφτομαι κατι χειροποιητο!!!!Γλυκα θα ειναι,καποια κατασκευη...θα δω!Ηδη στις κολλητες μου εφτιαξα κερια και καρτες!!!!!!:rolleyes:


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τέλειιιιιιιιιιιιααααααααααααα τα στεφανάκια!!!!!!!!!!!!

επαγγελματικά!!!

μπράβο!!!

ο Άγιος Βασιλης δε που κρατά δίσκο με πεθαίνει!χαχαχχχ

καλα δε συζητώ για τα σπίτια σας!το στολισμό τους!

εγώ ένα δεντράκι στόλισα και έβαλα και φωτάκια κόκκινα σε ένα επιδαπέδιο φωτιστικό!

έχω και κάποιες κούτες ακόμη κλειστές!αν βρω και κάτι επιπλέον να στολίσω θα το κάνω!σε σημεία που δεν μπορεί να πάει η μικρή!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσακια!!!!

Σκ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ και ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ!!!!! μυρισε το σπιτι γλυκακια...

Σας βάζω το χριστουγεννιάτικο στεφανάκι που έφτιαξα για το παζάρι της μικρής μου στο σχολείο

80985574.jpg

Υπεροχο το στεφανακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NASIA πολυ ζεστος στολισμος πραγματι και του χρονου.

Μαριλου τελεια η πιατελα, γιοτου και του χρονου κοριτσακι.

Την καλημερα μου και θα ανεβασω φωτο απο τα γλυκακια...εβγαλα.


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε AZIA που μας ενημερωνεις ποσες μερες υπολειπονται!!!!!Με τις καθημερινες ασχολιες το ξεχνας!!!!!!!

Καλημερούδια!!!!!!

Για να μην ξεχνιόμαστε λοιπόν Μαράκι μου....

holly_li.gif

dec25.gifHow long 'til Christmas?

6 Days

21 Hours

5 Minutes

holly_li.gif

Link to comment
Share on other sites

Πλαθω κουλουρακια,με τα δυο χερακια,ο φουρνος θα τα ψησει,το σπιτι θα μυρισειιιιιιι.............

Σας παραθετω την πρωτη δοση(διοτι επονται αλλες 2...;)!

DSCN1956.jpg

photo storage

Υami - yami....... τέλεια φαίνονται!!!!!!

Θα σου πάρω ένα από αυτό με την σοκολάτα......:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κι απο μενα! ευκαιρω να σας βαλω οσες φωτο εχω απο τον στολισμο μας, και επονται κι αλλες!!

το δεντρο μας:

DSCN2113_zps8e1015e8.jpg

DSCN2118_zps638745e2.jpg

καθως στολιζαμε η αδερφη μου εβγαλε αυτη τη φωτογραφια ακριβως οπως σας τη βαζω! δεν ειναι τελεια?

phpUtpfCrAM_zps20daaa5a.jpg

τα στολιδακια μας κρεμασμενα:

phpscLiFQAM_zpsba02bba3.jpg

php5VxQ9xAM_zps8054e1be.jpg

phpcby2U3AM_zps4d1e8e56.jpg

phpVtWbumAM_zps62938b7f.jpg

php2uvKOhAM_zps90873fd5.jpg

phpHzMmRLAM_zpsdeeeb175.jpg

phpnF32NRAM_zps97ca6f66.jpg

phpQBYNXAAM_zps0657c8fb.jpg

phpEQ2E93AM_zps995c2ff6.jpg

phpCEXl88AM_zps61307a55.jpg

phpp1SSITAM_zps75620b17.jpg


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια...

Marianna τί ωραία που είναι τα στολίδια και τί διαφορετικό το δέντρο σου. Και όντως αυτή η θολή φωτογραφία είναι σαν επαγγελματία φωτογράφου. Και του χρόνου κοριτσάκι μου.

Yotou μου τρέχουν τα σάλια και ακόμη αργεί το μεσημεριανό φαγητό. Μα δεν ντρέπεστε καθόλου, δουλεύουμε που θα βρούμε τώρα μελομακαρονάκια. Καλοφάγοτα να είναι (με το χάζμπαντ όλα καλύτερα υποθέτω εεε;;;;;;;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...