Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Γεννησε η Ελενιτσα μας ΕΛΚΑΡΑΚ


keli

Recommended Posts

Elkarak παλιά μου φίλη, συγχαρητήρια για τον ερχομό του νέου αντρούλη σου.

Με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας και να έχετε μια υπέροχη ζωή όλοι μαζί.

Πολλά πολλά φιλιά στα τοσοδούλικα πατουσάκια!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φιλενάδα είδες τελικά ότι για μας το 2009 ήταν η τυχερή μας χρονιά!!!!

Κοριτσάρα μου, να τον χαίρεσαι τον κούκλο των 3450 κιλών...Να είσαστε όλοι γεροί και ευτυχισμένοι...


zfvrp2.png jMgwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ELAKI ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ!!!

ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ;;;ΠΕΡΣΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΡΑΤΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ Νο 2!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Elkarak μου να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου, να δεις και τα δύο σου παιδάκια γερά και ευτυχισμένα στη ζωή τους. Και φυσικά μεγάλη μεγάλη δόση ευτυχίας στη μανούλα τους. :P :p :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενάκι να χαίρεστε το μωράκι σας και να είναι πάντα χαρούμενο, υγιές και ευτυχισμένο!!!!!!!

Ανυπομονούμε να μπεις να μας πεις τα νέα της 4μελούς πλέον οικογένειάς σου!!! Φιλάκια πολλά!!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου γλυκο!!!!!!!!!! :D :D

Ειλικρινα δεν μπορεις να φανταστεις ποσο συγκινημενη και χαρουμενη ειμαι!!

Σου ευχομαι ξανα να σας ζήσει ο μπεμπης και να ειναι παντα γερος και δυνατος και το ιδιο βεβαια ισχυει και για τον πρωτο κουκλο!! :D

Να ειναι καλοτυχος κι ευτυχισμενος! Τυχερος παντως ειναι σιγουρα, μια κι εχει εσενα για μανουλα! :wink:

Φιλακια πολλαααααααααα και περιμενουμε νεα σου γλυκια μου!!! :D :D


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει!!!

Γερό και τυχερό να είναι το νέο μέλος της οικογένειάς σας!!!Κ σεις να είστε καλά να καμαρώνετε τα αγοράκια σας!!! Καλύτερο δώρο δεν μπορούσε να σας φέρει ο Άγιος Βασίλης!!!

Φιλιά κ καλή χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Καλέ, πού ζω? Νόμιζα ότι θα γεννούσε Ιανουάριοοοο!!!

Ελκαράκι μου, να σου ζήσει ο μπέμπαρος, να είναι γερός, καλοτυχος, να τον χαίρεσαι και να τον δεις όπως επιθυμείς! Συγχαρητήρια, κοριτσάρα μου, να χαίρεσαι τους άντρες της ζωής σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...