Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Χρόνια πολλά vickypap!!!!


Recommended Posts

Βικάκι μου χρόνια σου πολλά και καλά! Να σε χαιρόμαστε! Να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη με την οικογένειά σου και να συχεχίσεις να χαρίζεις πάντα απλόχερα σε όλους όσους είναι γύρω σου την αγάπη σου που πραγματικά πιστεύω πως δεν έχει όρια!

1682245hz729esu9k.gif


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βικακι σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου αυτη η χρονια να ειναι για σενα γεματη υγεια αγαπη και να χαιρεσε το υπεροχο κοριτσακι σου.

137270pwkrmbvuat.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βικακι μου Χρονια Πολλα!!!

ΝΑ χαιρεσαι και να σε χαιρεται η ομορφη οικογενεια σου!!!

Και του χρονου με υγεια να δεις την κουκλιτσα οπως ποθεις!!

Φωτεινη να σου ζησει !!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αρμακι μου ευχαριστώ για το θέμα και η ιδια σ'ευχαριστη ….να την χαιρόμαστε την Βικούλα, να είναι δυνατή γεμάτο υγεία και να χαίρετε την Φωτεινούλα μας και με το καλό και αδελφάκια για την κουκλίτσα μας.

Η Βίκυ δεν μπορεί να σας κεράσει γιατί από το κινητό που διαβάζει το φόρουμ δεν είναι εύηκτο και για αυτο τον λογο με μεγαλη μου χαρα σας εχω ετοιμασει εγω τα κερασματα:D:D:D

1328748dhclkucoba.gif

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου χρόνια σου πολλά, καλά και ευτυχισμένα. Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να έχετε όλοι υγεία.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βικάκι Χρόνια σου Πολλά!!!!!!!! Και καλή χρονιά βέβαια, πάντα με υγεία και ευτυχία!!!! Να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!

Κυρία Φωτεινή να την χαίρεστε και εσείς την Βίκυ σας!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα,σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τις ευχες σας.με συγκινησατε πολυ καλες φιλεναδες.

αρμακι μου σ'ευχαριστω πολυ και για το θεμα που μου ανοιξες.συγνωμη σημερα με το τηλ ενοιωθα σαν υπουργος,χαμος εγινε αλλα πολλα δεν μπορεσα να τα απαντησω γιατι ειχα και την μικρη να κυνηγαω που τωρα τελευταια εγινε πολυ απαιτητικη.

σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου ολες παρα πολυ και σας ευχομαι αυτη η χρονια να ειναι γεματη υγεια για ολους μας και περισσοτερο για τα παιδακια μας και για ολα τα παιδακια του κοσμου.

Επεξεργάστηκαν by vickypap

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

αγαπούλα μου γλυκιά αν και λίγο καθυστερημένα σου εύχομαι ολόψυχα Χρόνια Πολλά...να σε χαίρεται η οικογένειά σου κι εμείς φυσικά.

Μείνε όπως είσαι γλυκό και σπάνιο πλάσμα...

Φιλιά

Σαρδελοοικογένεια

1572441jozqwlacmn.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...