Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μαμαδες απο κομοτηνη


Μπουμπουλιθρα

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 325
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλως ορισες Μαιριλυν!!!!!

Ποσο μηνων εισαι;;;;τι φυλο ειναι;;;;;σε ποιο γιατρο πας εσυ;;;;

...χαχαχαχαχαχα...ωραια ανακριση εεεε;;;;;;:):):)(κ εγω ντοπια:) )

Καλημέρα!!!

Είμαι στην 35η εβδομάδα! Περιμένω κοριτσάκι και πηγαίνω σε γιατρό στην Θεσ/νίκη. Εκεί θα γεννήσω. Η κόρη μου θα είναι Θεσσαλονικιά...τι να κάνουμε...αφού εδώ τους έχω απορρίψει όλους τους γιατρούς...δυστυχώς...

Εσύ σε ποιόν πας;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια σημερα νομιζα γεννα η ελσα με το καλοοοοοοοο....

καλοσωρισες μαριλιν σε ποιο γιατρο πας θες/νικη;;; αντε με το καλο και σε εσας...


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια σημερα νομιζα γεννα η ελσα με το καλοοοοοοοο....

καλοσωρισες μαριλιν σε ποιο γιατρο πας θες/νικη;;; αντε με το καλο και σε εσας...

Στον Αργυρίου Χρήστο. Είναι στον Άγιο Λουκά κι εκεί θα γεννήσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Είμαι στην 35η εβδομάδα! Περιμένω κοριτσάκι και πηγαίνω σε γιατρό στην Θεσ/νίκη. Εκεί θα γεννήσω. Η κόρη μου θα είναι Θεσσαλονικιά...τι να κάνουμε...αφού εδώ τους έχω απορρίψει όλους τους γιατρούς...δυστυχώς...

Εσύ σε ποιόν πας;

Εσυ κοντευεις να γεννησεις!!!!!!:-PΜε το καλο!!!!:P

...γιατι βρε τους απερριψες;;;;;;:confused:υπαρχουν πολυ καλοι γιατροι στην πολη μας....δυσκολο να πηγαινοερχεσαι...κ ειδικα αν υπαρχουν κ δυσκολιες...εγω με αιμορραγια πηγα στο ιατρειο του γιατρου μου το πρωι πρωτοχρονιας!!!!!!του εκανα σεφτε!!!:lol:

Εγω στον Αραμπατζη ...ειχα παει κ στη Θεσ/νικη σε εναν γνωστο γυναικολογο κ οταν του ειπα για τον Αραμπατζη μου ειπε οτι ειναι απο τους καλυτερους στη Β.Ελλαδα.....

...αλλα σε καταλαβαινω κιολας...αν δεν υπαρξει κ χημεια.....

Αυτη τη στιγμη η Ελσα μαλλον κρατα το μωρακι της αγκαλιτσα!!!!!!!

Να της ζησει!!!!!!!!:):):)

Επεξεργάστηκαν by nikijo

catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοπέλα μου εγώ 8 χρόνια έκανα να μείνω έγκυος....

Κανένας δεν με οδήγησε στη σωστή κατεύθυνση...

Και για μένα όταν ένας γιατρός δεν αναλαμβάνει να βγάλει ούτε μια απλή κύστη και σε στέλνει αλλού, τότε για μενα δεν είναι γιατρός...έχουν μάθει στις καισαρικές και αυτό είναι όλο..

Άστο μην το ψάχνουμε...έχω παιδευτεί πολύ και ο τωρινός γιατρός μου είναι ο μόνος που με γιατρεψε και με βοηθησε να μείνω έγκυος φυσιολογικά! Δεν τον αλλάζω με τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

ωχ κ εσυ στα δυσκολα εεε;;;;....κ εγω ενω την κορη μου την εκανα φυσιολογικοτατα, μετα ειχα μια αποβολη κ δεν ερχοταν το 2ο.....αλλα τελικα μετα απο αρκετα χρονια τα καταφεραμε!!!!

Οπως κ να ειναι ...με το καλο σε λιγο καιρο να κρατας το κοριτσακι σου αγκαλια!!!!!!


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχω 21/08 ,αλλα ,επειδη ειμαι με καισαρικη(ο ομφαλιος λωρος ηταν τυλιγμενος στο λαιμο της κ αλλοιωνοταν οι χτυποι της καρδιας), μαλλον γυρω στις 7/08....κατακαλοκαιρο!!!!!:):):)

Εσενα τι σου εχει πει ο γιατρος σου;;; φυσιολογικα θα πας ;;;;


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικά θα πάω...όποτε θελήσει να βγει η μικρούλα μου!!!

Προς το παρόν όλα είναι καλά! Ο δικός μου γιατρός είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού. Τώρα αν προκύψει κάτι στην πορεία εννοείται ότι δεν ρισκάρει τη ζωή τη δική μου ούτε του μωρού και τότε πάει για καισαρική.

Αλλά περιμένουμε κανονικά τα συμπτώματα γέννας...αφού όλα είναι καλά...

Κι εγώ θέλω να γεννήσω φυσιολογικά!

Link to comment
Share on other sites

αχ μακαρι!!!!σου το ευχομαι ολοψυχα!!!!

...κ εγω τοτε ελεγα οτι ουτε επισκληριδιο δεν θελω.....ηθελα να πονεσω,να φωναξω,να βρισω .....χιχιχι.....αλλα απο τον 6ο μηνα μας τα αλλαξε η μικρη!!!!!

Βεβαια πανω απο ολα η υγεια μας κ του μωρου.....

Σε καληνυχτω!!!!:):):)


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ θέλω επισκληρίδιο δεν το συζητώ...

Αλλά γερά παιδάκια να βγάλουμε, αυτό ειναι το πιο σημαντικό!

Όλα καλά θα πάνε όμως!!! Αισιοδοξία και πίστη πάνω από όλα!!!

Καληνύχτα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...