Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Γιορτάζουμε!!!


Recommended Posts

877634h4hqvubnn9.gif

Κα Φωτεινή εύχομαι η καλοσύνη σας και η ομορφιά της ψυχή σας να φωτίζει για πάρα πολύ καιρό ακόμα τις μέρες μας.

Φωτεινούλα, μικρή και αγαπημένη ύπαρξη, σου εύχομαι να μεγαλώσεις και να μοιάσεις σε όλα στη γιαγιά Φωτεινή.......εκτός αν θες να αφήσεις το θέμα βάρους για το οποίο παραπονιέται και η γιαγιά. :-):-):-):-):-):-)


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βικάκι μου Χρόνια Πολλά για τη γλυκιά σου Φωτεινούλα! Να είναι γερή, ευτυχισμένη και χαμογελαστή στη ζωή της! Και εσύ να είσαι γερή να την καμαρώνεις! Χρόνια Πολλά και για τη γλυκιά σου μανούλα!

Φωτεινή μου Χρόνια Πολλά με υγεία και πολλές χαρές στη ζωή σου! Να είσαι γερή να καμαρώνεις την εγγονούλα σου και την οικογενεια σου και να χαρείς πολλά πολλά εγγόνια ακόμα και απο τις 2 κορούλες σου!

123919nqbdnpq35j.gif

Link to comment
Share on other sites

Βικυ μου να χαιρεσαι την κορουλα σου !!!οπως επιθυμεις να την δεις , να ειναι παντα γερη ,δυνατη και ευτυχισμενη..

Κυρια Φωτεινη , χρονια πολλα και καλα!!!να χαιρεστε την ομορφη οικογενεια σας!!Αντε και στις χαρες της αλλης κορης τωρα!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου σας ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας να ειμαστε ολοι γεροι και να καμαρωνουμε τα παιδακια μας.

καλα χθες εσπασαν τα τηλεφωνα.πολλη κινηση η μικρη,φανταζομαι οταν μεγαλωσει και θα την παιρνουν και οι φιλοι της.χαμος!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου μια και δεν σου ευχήθηκα και στη γιορτή σου, εύχομαι στη γιαγιά τη μαμά και την κόρη Χρόνια Πολλά, πάντα με υγεία και πολλά πολλά τηλέφωνα στη γιορτή σας! Όλα τα καλά για την πιο γλυκιά τριάδα του .parents xxx

H Κάτια μου λέει "η Φωτεινή πού είναι? Κούνια μπέλα κάνει !!"

Επεξεργάστηκαν by sunsun

C5lUp3.pngMWF6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

H Κάτια μου λέει "η Φωτεινή πού είναι? Κούνια μπέλα κάνει !!"

α ρε κατια θεα!!!!!

ευχαριστουμε κουκλιτσα μου. και εσυ οτι επιθυμεις.υγεια σε ολους σας.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...