Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Πώς τον πίνουμε?


ΡΕΝΕ

Recommended Posts


Διαφημίσεις

:D:D:D:D Βρε βρε βρε..... σκοντάψαμε σε γνωστές φυσιογνωμίες!!!!!!!

Αχ πόσο μου έχει λείψει η παρεΐτσα μας....

Γενικά είμαστε μια χαρούλα, ειδικά όμως τις τελευταίες ημέρες ήμαστε αρρωστούλες και οι δύο. Πρώτα κόλλησε η μικρή και μετά εγώ. Ποιός κ%$@^τάς μας κόλλησε να ήξερα :evil:. Σε λίγο θα την ξυπνήσω για να πάμε στη γιατρό μας. Ελπίζω να μας περάσει σύντομα γιατί πολύ μου έχει ταλαιπωρηθεί το μαναράκι μου. :-(

Τα δικά σας τα νέα, εσείς πώς ήσαστε?

Έχει επαφή με καμία από τις κοπέλες?

...και σε ποιό topik "συχνάζεις"?


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τώρα το είδα......είσαι πολύ μικρομάνα εσύ (νόμιζα ότι είναι καιρός που έχεις γεννήσει). Να σου ζήσει, να ήσαστε πάντα καλά και να χαίρεσαι τα αγγελούδια σου ;)

(Να μην ξεχάσω να σου θυμήσω να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω από την "τσιγγάνα" :tongue: )


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα Ρενε μου κατ αρχην....δυσκολα οταν αρρωσταινουν τα μικρουλια μας ε;;καλυτερα να ειμαστε αρρωστες εμεις παρα να ταλαιπωρουνται αυτα....Χαιρομαι πολυ που ξαναμιλαμε...ερχονται στο νου μου οι στιγμες που αγωνιουσα για το ποτε θα μεινω εγκυος μαζι με τις υπολοιπες τσουπρες και κοιτα μας τωρα!!Ειμαι μια χαρα δοξα το θεο κι εγω και το μικρακι μου που σημερα κλεινει τις δυο πρωτες εβδομαδες ζωης του!Συχναζω και στις μανουλες Ιανουαριου του10 αφου ειχα πητ 09-01!Φιλακια πολλα στη μπουμπου σου!Ελπιζω να τα λεμε!! Α!Μιλαω με αρκετες απο το παρεακι τοτε!Ειναι ολες καλα και οι περισσοτερες εχουν παρεα τα μπεμπακια τους!!! ;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τώρα το είδα......είσαι πολύ μικρομάνα εσύ (νόμιζα ότι είναι καιρός που έχεις γεννήσει). Να σου ζήσει, να ήσαστε πάντα καλά και να χαίρεσαι τα αγγελούδια σου ;)

(Να μην ξεχάσω να σου θυμήσω να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω από την "τσιγγάνα" :tongue: )

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δε το πιστευω!!!!!!!!Τ:lol:ο θυμασαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω παααααααρα πολυ κοριτσι μου για τις ευχες σου!!!!Κι εσυ να χαιρεσαι τη κοπελαρα σου!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Αγοράκι να υποθέσω, ε?

Τί έγινε και γέννησες νωρήτερα? Όλα καλά πήγαν?

Δώσε ευχές σε όλες και μου έδωσες μια ιδέα.... θα την δεις σε λίγο (σήμερα - αύριο εννοώ). ΄

Πολλά πολλά φιλιά και δώσε χαιρετήσματα στην παλιοπαρέα ;) .

Τα λέμε.


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρενε μου!!δευτερο παλικαρι!!Τιποτα ολα καλα απλα επειδη εκανα καισαρικη μπηκα προγραμματισμενα δυο βδομαδες πριν!Θα δωσω κοριτσαρα μου!Να σαι καλα και θα τα λεμε!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Γιουχουυυυυυυ

οταν πηγαινω στο χωριο μου θα γραφω σε αυτο το καφε ....

Παντως ρενε υπάρχουν καποιες μανουλες από Θηβολεβαδια κ περιχωρα...

τις εχω πετυχει κατα καιρους..πιστευω να βρεις παρεακι..αλλιώς..ξερεις εσυ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιουχουυυυυυυ

οταν πηγαινω στο χωριο μου θα γραφω σε αυτο το καφε ....

Παντως ρενε υπάρχουν καποιες μανουλες από Θηβολεβαδια κ περιχωρα...

τις εχω πετυχει κατα καιρους..πιστευω να βρεις παρεακι..αλλιώς..ξερεις εσυ;)

Να και άλλη μια γνωστή φάτσα :tongue: Ποίο έίναι το χουριό σου?????

Όλοι οι καλοί χωράνε.... ελάτε κόσμε να γίνουμε πολλοί ;)

Καλημέρα


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλέεεεεεε δεν υπάρχει ψυχή από Βοιωτίαααααα?????????? :confused:

Εγώ...έχω καταγωγή απο Βοιωτία...πιάνει;;...χαχα

Απο Ορχομενό και έχουμε εξοχικό στον Άγ.Νικόλαο άν ξέρεις που είναι κοντά στη Θίσβη.

Εκεί πάμε αρκετά συχνά.

Αθήνα μένω.


Φιλοθέη 7χρ., Κωνσταντίνα 5χρ.,

Άγγελος 3 μηνών.

Link to comment
Share on other sites

αχ,πατρίδα Βοιωτία!!!!!!!!!!

όταν σκέφτομαι το χωριό μου, ησυχάζει η ψυχούλα μου!!!!!

Ευαγγελίστρια,Αλιάρτου-αν το ξέρετε!!είναι ένα μικρό χωριό,πολύ μικρό!!

χαρά,εμείς συχνάζουμε λίγο πιο δίπλα, στην Αλυκή:P:p


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο αντρας μου ειναι απο Βοιωτια!!!

Πιο συγκεκριμενα ειναι απο το Καπαρελλι,

και εχουμε εξοχικο στον Αγιο Βασιλη οπου και κανουμε διακοπες καθε καλοκαιρι...:D


Γιωργία :arrow: 31/1/2008

Μυρτώ :arrow: 13/11/2009

Σας λατρεύω γλυκά μου κοριτσάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...