Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts

Kαλημερα κοριτσια ! Ειμαι η Ιωαννα 29 χρονων εχω μια κορουλα 3,5 χρονων και ειμαι εγκυος στο 2ο παιδακι μου η ΠΗΤ μου ειναι 6/9 αλλα λογω καισαρικης θα γεννησω στις 26/8! Τωρα ειμαι στην 9η εβδομαδα

Γειά σου Ιωαννούλα! Να χαίρεσαι την κορούλα σου και καλώς να έρθει και το νέο μέλος της οικογένειας!!

Καλησπερα εγκυουλες! Ερχομαι απο το καφε του αυγουστου 2012 να σας ευχηθω ολοψυχα να εχετε ολες καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη και γερα μωρακια στις αγκαλιες σας! Εμεις περυσι ειμασταν στην θεση σας κ μοιραστηκαμε με σχεδον εικοσι καφεδομαμαδες απιστευτες στιγμες μεσα σε αυτο το καφε που ενα χρονο μετα δημιουργησε γερες φιλιες ακομα κ κουμπαριες!

mimika σ΄ευχαριστούμε πολύ! Είναι πραγματικά πολύ βοηθητικό να μοιραζόμαστε τις αγωνίες μας :P:p Να χαίρεσαι το μικρούλι σου (αγόρι ή κορίτσι είναι; ) και να μπαίνεις να μας λες καμιά συμβουλή ως πιο έμπειρη μανούλα :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?εγω σημερα μπηκα στην ενατη εβδομαδα απο συμπτωματα εχω πονο στη μεση κ που κ που καμια ανγουλα.να καλωσορισω την συνονοματη καλη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!!!!!!!Λιανα μου εισαι καλυτερα?τα υπολοιπα κοριτσια ας μας πουν τα νεα τους


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Καλώς μας ήρθες joannakip κ με το καλό το μπεμπέ σου!! Λιάνα μου διάβασα για την περιπέτεια σου ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα!!Floreta τι όμορφα που θα περάσετε με τον σύζυγο να το νοικιάσετε το σπίτι!! Μπορείτε να κάνετε μια σχετική οικονομία από τώρα για αυτό το σκοπό!! Ιωαννάκι πόνο στη μέση έχω κ εγώ εδώ κ κάποιες βδομάδες..

Κορίτσια μου αύριο δίνω το πρώτο μου μάθημα στο μεταπτυχιακό και η αγωνία μεγάλη όπως καταλαβαίνετε..(τελικά καλά λένε κάθε φορά, πρώτη φορά!!) Λογικά θα ξαναμπώ αύριο βράδυ μόλις γυρίσω από την εξέταση.. Στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια!!! Καλημέρα!!!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!! Καλώς μας ήρθες joannakip κ με το καλό το μπεμπέ σου!! Λιάνα μου διάβασα για την περιπέτεια σου ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα!!Floreta τι όμορφα που θα περάσετε με τον σύζυγο να το νοικιάσετε το σπίτι!! Μπορείτε να κάνετε μια σχετική οικονομία από τώρα για αυτό το σκοπό!! Ιωαννάκι πόνο στη μέση έχω κ εγώ εδώ κ κάποιες βδομάδες..

Κορίτσια μου αύριο δίνω το πρώτο μου μάθημα στο μεταπτυχιακό και η αγωνία μεγάλη όπως καταλαβαίνετε..(τελικά καλά λένε κάθε φορά, πρώτη φορά!!) Λογικά θα ξαναμπώ αύριο βράδυ μόλις γυρίσω από την εξέταση.. Στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια!!! Καλημέρα!!!!

καλη επιτυχια Μαρακι!!!!!!!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Καλώς μας ήρθες joannakip κ με το καλό το μπεμπέ σου!! Λιάνα μου διάβασα για την περιπέτεια σου ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα!!Floreta τι όμορφα που θα περάσετε με τον σύζυγο να το νοικιάσετε το σπίτι!! Μπορείτε να κάνετε μια σχετική οικονομία από τώρα για αυτό το σκοπό!! Ιωαννάκι πόνο στη μέση έχω κ εγώ εδώ κ κάποιες βδομάδες..

Κορίτσια μου αύριο δίνω το πρώτο μου μάθημα στο μεταπτυχιακό και η αγωνία μεγάλη όπως καταλαβαίνετε..(τελικά καλά λένε κάθε φορά, πρώτη φορά!!) Λογικά θα ξαναμπώ αύριο βράδυ μόλις γυρίσω από την εξέταση.. Στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια!!! Καλημέρα!!!!

Καλή επιτυχία κουκλίτσα μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?εγω σημερα μπηκα στην ενατη εβδομαδα απο συμπτωματα εχω πονο στη μεση κ που κ που καμια ανγουλα.να καλωσορισω την συνονοματη καλη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!!!!!!!Λιανα μου εισαι καλυτερα?τα υπολοιπα κοριτσια ας μας πουν τα νεα τους

Καλημέρα κοριτσάκι... αυτές τις μέρες έχω και εγώ πόνο στη μέση και λίγες αναγούλες ευτυχώς όχι κάθε μέρα! Περιμένω τα αποτελέσματα του pappA τη Δευτέρα και ελπίζω να είναι καλά:P

Κορίτσι όπως βλέπεις τα κατάφερα με το τικεράκι είμαι έτοιμη να σε βοηθήσω!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια ! Ειμαι η Ιωαννα 29 χρονων εχω μια κορουλα 3,5 χρονων και ειμαι εγκυος στο 2ο παιδακι μου η ΠΗΤ μου ειναι 6/9 αλλα λογω καισαρικης θα γεννησω στις 26/8! Τωρα ειμαι στην 9η εβδομαδα

Καλώς ήρθες κορίτσι στην παρέα μας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας καρίτσια!

Εγώ είμαι καλα, τα συμπτώματά μου παραμένουν ίδια, αλλά τουλάχιστον σήμερα σηκώθηκα αργά, στις 11, και πρόλαβα να ξεκουραστώ περισσότερο!

Κατά τ΄άλλα έπαθα αλλεργία και έχω γεμίσει σπυράκια σε ολόκληρα τα πόδια και χέρια μου και φαγουρίζομαι απίστευτα... και από τί έπαθα την αλλεργια; Την περασμένη Τετάρτη πήγα στην αισθητικό και έκανα αποτρίχωση με κερί (κανονικά κάνω laser αλλά το κοψα λόγω εγκυμοσύνης) και από τότε έχω γεμίσει σπυριά παντού...μεγάλη φαγούρα...αλλεργική αντίδραση στο κερί, λοιπόν. Το είδαμε κι αυτό.

Ήπιαμε και τον καφέ μας (δηλαδή εγώ το γαλατάκι μου!) και φάγαμε το πρωινό μας και τώρα ξεκινάω διάβασμα για το διδακτορικό. Μαράκι καλή επιτυχία αύριο, θα διαβάζω κι εγώ μαζί σου :P:p

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας καρίτσια!

Εγώ είμαι καλα, τα συμπτώματά μου παραμένουν ίδια, αλλά τουλάχιστον σήμερα σηκώθηκα αργά, στις 11, και πρόλαβα να ξεκουραστώ περισσότερο!

Ήπιαμε και τον καφέ μας (δηλαδή εγώ το γαλατάκι μου!) και φάγαμε το πρωινό μας και τώρα ξεκινάω διάβασμα για το διδακτορικό. Μαράκι καλή επιτυχία αύριο, θα διαβάζω κι εγώ μαζί σου :P:p

Καλό διάβασμα και σε σένα μικρή μου....

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Ιωαννα!Με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Πωπω, ειμαστε πολλες νομιζω και εχω χασει την μπαλα!! :tongue:

Μαρακι καλη τυχη αυριο, ολα θα πανε σουπερ!

Floreta, καλο διαβασμα και καλο κουραγιο και σε εσενα!

Κι εδω παρακαλω πονο στη μεση!Αν και σχεδον 2 βδομαδες πισω απο τις περισοτερες απο εσας,( α σας ειπα?Δε σας ειπα!31/8 μου δωσε τελικα!Μπας και να παω σε κανα σεπτεμβριου σιγα σιγα?χαχαχα) εχω αρκετες μερες τον πονο!

crochetmania, σου στελνω σε μηνυμα τα ονοματα των γιατρων!

Ο λογοι που θελει μια γυναικα να γεννησει με κολπικο τοκετο μετα απο καισαρικη ειναι πολλοι και σημαντικοι!Και ο κυριοτερος απο αυτους, το παιδι θα επιλεξει ΜΟΝΟ του ποτε θα ειναι ετοιμο να ερθει στον κοσμο, και οχι να βγει στις 38 εβδομαδες επειδη καποιοι ετσι θελουν!

Κοριτσια ολες θελετε να μαθετε το φυλο του παιδιου?

Καμια δεν θα το κρατησει για εκπληξη?!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας κοριτσάκια κ απο μενα

Καλως μας ηρθαν τα νεα κορίτσια!Επισης καλη δυναμη σε οσες διαβάζουν!

Εμείς τα ίδια..Κυριακή σήμερα..έχει κ μια γκρινια η μικρή μου,μαλλον τα δοντια της..και με έχει βγαλει οφ..

Ακόμα παλευω να κάνω καμία δουλεια στο σπιτι..αλλά ευτυχως βρήκα μια κοπέλα να με βοηθάει με τις δουλειές μια φορα την εβδομαδα,γτ διαφορετικα δεν θα τα καταφερω..

Ευτυχώς όμως η αδυναμια και η εξαντληση εχουν αρχίσει κ υποχωρουν κατα πολυ.


i8prp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα. Κουράγιο σε όσες διαβάζουν και καλή επιτυχία. Καλά αποτελέσματα σε όσες θα κάνουν Αυχενική αυτή την εβδομάδα. Σε εμένα πάντως οι ζαλάδες καλά κρατούν. Πότε θα ηρεμήσουμε;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...