Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Eρωτικες ταινιες και συζυγος Η γνωμη σας??


papagalaki26

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Kαι εγώ πιστεύω πως ο γάμος δεν πρέπει να έχει αυστηρούς κανόνες γιατί οι άνθρωποι πνίγονται! Και μετά ξεσπούν χειρότερα. Ακόμα και να μην συμφωνούμε με όλα, κάποια πράγματα, όπως πχ τα βίντεο, πρέπει να τα δεχόμαστε!

Vasiliki πόσο συμφωνώ! Και εμείς πρέπει να έχουμε τους άντρες μας χορτάτους αλλά και οι άντρες τις γυναίκες τους!

Καλά, εμένα η μάνα μου, ακόμα και τώρα άμα με δει καμιά φορά απεριποίητη, το τι φωνές μου βάζει..! Χαμός.. Ετσι μου λέει σε βλέπει ο άντρας σου? χαχα, είναι για δέσιμο το ξέρω αλλά το δίκιο της το έχει!

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα δεν το θεωρω απειλη να βλεπει τετοιες ταινιες. Μαλιστα πολλες φορες εβρισκα εγω καποιες και τις βλεπαμε μαζι για να "πιπερωσουμε" λιγακι την ερωτικη ζωη μας.

Με τον καινουριο μου συντροφο, παλι δεν εχω προβλημα. Δεν με απατα, εχουμε καλη ερωτικη ζωη και τα λεμε ολα μεταξυ μας.

Και συμφωνω, πρεπει λιγακι να ειμαστε προσεγμενες και να εχουμε και λιγακι μυστηριο.

Εγω για παραδειγμα ποτε δεν εμφανιζομαι γυμνη μπροστα του. Εαν με θελει γυμνη, να ερθει να το κανει ;)

Δεν θελω να συνηθισει, θελω παντα να ειμαι λιγακι "δυσκολη" να με πιασει, ελπιζω να το εξηγω οπως το αισθανομαι :)


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα δεν το θεωρω απειλη να βλεπει τετοιες ταινιες. Μαλιστα πολλες φορες εβρισκα εγω καποιες και τις βλεπαμε μαζι για να "πιπερωσουμε" λιγακι την ερωτικη ζωη μας.

Με τον καινουριο μου συντροφο, παλι δεν εχω προβλημα. Δεν με απατα, εχουμε καλη ερωτικη ζωη και τα λεμε ολα μεταξυ μας.

Και συμφωνω, πρεπει λιγακι να ειμαστε προσεγμενες και να εχουμε και λιγακι μυστηριο.

Εγω για παραδειγμα ποτε δεν εμφανιζομαι γυμνη μπροστα του. Εαν με θελει γυμνη, να ερθει να το κανει ;)

Δεν θελω να συνηθισει, θελω παντα να ειμαι λιγακι "δυσκολη" να με πιασει, ελπιζω να το εξηγω οπως το αισθανομαι :)

είναι αυτό που λέμε "δήθεν τυχαία" ε?

εν πάσει περιπτώσει αγαπητή papagalaki μην μασάς.... πίστεψέ με τον καλύπτεις και τον παρακαλύπτεις εσύ δεν το καταλαβαίνεις την δεδομένη στιγμή με ένα μωράκι 8 μηνών. οι άντρες παιδί μου όπως λέει ένας συνάδελφος είναι γουρουνια.. νομίζεις τους νοιάζει αν έχεις λίγα παραπανίσια κιλά ή αν φαίνεται η τομή της καισαρικής... βουρ να ανεβάσεις την λίμπιντό σου και θα ακολουθήσει κι εκείνος με χίλια.. δηλαδή τί έπρεπε να πει κι ο άντρας μου την περίοδο που διάβαζα μανιωδώς την τριλογία fifty shades of grey. κι όμως τίποτα δεν είπε γιατί χάρις σ αυτό το βιβλίο είδε κι από μένα πράγματα που δεν τα χε ξαναδει... η αγάπη κρατάει τη σχέση δυνατή ο έρωτας όμως την κρατάει ζωντανή και κάθε μέρα φασόλια δεν λέει, λέει? γι' αυτό σου λέω αν εσύ περνάς καλά άστον να ενημερώνεται ;)


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σωστη σε βρισκω Ελπιδα! Μπορει να παρει και καμια ιδεα, ποτε δεν ξερεις :)


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ρε κοριτσια δεν το θεωρω κακο.. ισα ισα το αμτιθετο θα ελεγα.Ο γαμος... η εστω μια σχεση θελει λιγο ααλατοπιπερο!Ο ερωτας θελει δουλεια!

Στην δικια μου περιπτωση παντως... ο αντρας μου δεν ασχολειται με διαδυκτιο γτ βαριεται.. αλλαα εγω ολο και ψαχνω σε τετοιες σε σελιδες... και μετα φυσικα τα παρουσιαζω σαν δικιες μου ιδεες χααχαχαχαχα!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχα,σωστηηηηη

ξεπατικουτουρες κ ετσι ε?χαχαα

εγω παλι ρε παιδια....πλεον,δεν ασχολουμαι...στα νιατα μου,τα φροντιζα κ αυτα,τωρα μου ειναι..βαρος να το πω...

ΕΕΕΕΕΕΕΕ ψιτ κοπελιά????? πιπέρι!!!! όχι κακά λόγια όλα κι όλα :lol::lol:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε συ δεν έπρεπε να του το πεις... άσε τα μυστικά όπλα για κάτι σοβαρότερο .... καλό πάντως γέλασα, να σαι καλά! :D:D:D:D

Χαχα Ελπιδα ειπε μια μερα μπροστα σε κατι φιλους ... "διαόλου κάλτσα παντρευτηκα αλλα γουστάρω...δεν μπορεις να την πιασεις απο πουθενά...έχει παντου κρυμμενα χαρτιά...." Ξέρει με ποια εμπλεξε χαχαχα :tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Αν ομως ο συζηγος -συντροφος ανακαλυπτε πως η συζηγος-συντροφος βλεπει ροζ ή εστω πορνο φωτο και βιντεο,πως θα ενιωθε?? Μηπως θα τον επιανε ταρακουλο? Μηπως θα ελιωνε απο τη ζηλια? Λεω εγω τωρα...........

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αν ομως ο συζηγος -συντροφος ανακαλυπτε πως η συζηγος-συντροφος βλεπει ροζ ή εστω πορνο φωτο και βιντεο,πως θα ενιωθε?? Μηπως θα τον επιανε ταρακουλο? Μηπως θα ελιωνε απο τη ζηλια? Λεω εγω τωρα...........

Μπα... θα ήθελε να δει και αυτός μαζί...


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites

Μπα... θα ήθελε να δει και αυτός μαζί...

Σωστη απαντηση:lol::lol::lol: Βεβαια εχει περασει καιρος απο τοτε που ανοιξε το θεμα αλλα δεν καταλαβαινω ποιο ακριβως ειναι το προβλημα...Αφου ολοι βλεπουν.Κι εγω εχω δει σιγα...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...