Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γυρισε ο βαιος στο σπιτι του...λοοοολ

ΜΑρα μου τι διαβαζω παιδί μου??? Πονακια?

Λοιπον οι συσπασεις τοκετου συμφωνα με τη μαια μου ειναι μεν σαν πονακια περιοδου αλλα ερχονται και φευγουν και κρατουν συγκεκριμενο χρονικο διαστημα, τοοοοοοσο προγραμματισμενα που μπορεις να τις χρονομετρησεις με το ρολοι....

Αν δεν ειναι ετσι δεν ειναι τοκετου αλλα προετοιμασιας της μητρας....!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

mara κι εγω το βραδυ ειχα πονακια περιοδου και ακομα ψιλονιωθω και φοβαμαι μην δυναμωσουν και γεννησω πριν την παρασκευη..κι εσυ που εισαι 34 εβδ.λογικο να ανησυχεις..οσο για την ζαλαδα εμενα απο το αγχος αυτη εχει κατσικωθει σχεδον εδω και χρονια!χαχαχα..παω για δουλεια..2 και σημερα.....σαν τους φανταρους μετραω...φιλακιαααα


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααα!

(δεν μπορω να μιλησω κινητον εχω κοσμο)

λοιπον πηγα δοχτορα

2 εκατοστα τραχηλο εχω..αλλα κλειστο.. ε σε 3 βδομαδεσ υπολογιζει ο δοχτορασ να το τσιρλισω το μωρο


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια

ρε συ ζωζα γιατι εχεις κιτρινη κάρτα?

μαρα μου, μαλλον προπαρασκευαστικές θα ειναι οι συσπασουλες σου, μην ανησυχείς

ζωζουλα καλυτερα να σου ερθει νωριτερα, νομιζω οτι ειναι πιο ωραια απο το να πας προγραμματισμενα. ειναι πιο φυσιολογικο ετσι ρε παιδι μου. εγω δεν ηθελα με τιποτα να παω με ραντεβου και ευτυχως δεν πηγα. νομιζω οτι δεν θα μπορουσα να κοιμηθω το προηγουμενο βραδυ αν ηξερα οτι το πρωι θα παω να γεννησω. οχι οτι τελικα κοιμηθηκα γιατι νυχτα γεννησα, αλλα λεμε τωρα... χαχαχα

μαρα πες μας τι σου ειπε ο γιατρος

νεφελακι τι κανεις?

μπουμπουκα εσυ?

οι υπολοιπες εγκυουλες?


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

ααααα επισης 8α με βλεπει πλεον 2 φορεσ την εβδομαδα ως ακολουθως

παρασκευη 21 μαιου βιοφυσικο

τεταρτη 26 μαιου υπερηχοσ γραφειο του

σαββατο 29 μαιου ιασω nst

μετα τεταρτη γραφειο

σαββατο ξανα nst

κλπο κλπ κλπ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοιλακιααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!

μαρουλι μου τι εγινε;;;;

συσπασουλες ειναι κοριτσι μου...και εγω εχω πονακια περιοδου...ολες εχουμε σε αυτη τη φαση.....προετοιμαζομαστε.....εγω εχω και αλλα...καποιες φορες την ημερα , ευτυχως λιγες, νιωθω τοσο χαμηλα το μωρο που θελω να πηγαινω συνεχεια τουαλετα.....παω ξαπλωνω βαζω μεση ποδια ψηλα, αλλαζει θεση το μωρο και ανακουφιζομαι.....

εχω την αισθηση οτι και εγω θα γεννησω νωριτερα...θα δουμε....το θεμα ειναι οτι εδω που φτασαμε ολα μια χαρα θα πανε....


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...