Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Φωτεινή μου όλα καλά να πάνε με την μαμά σου εύχομαι! Ευτυχώς που βρήκες την κοπέλα για τα παιδιά! Θα είστε στα τηλέφωνα φαντάζομαι αλλά τι να κάνεις?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα κοριτσια!

Ευχαριστώ για τις ευχες σας για το μωρο!

Φωτεινη περαστικα στην μαμα σου!ευχομαι να πανε ολα καλα!

Χθες σκεφτομουνα τι να μαγειρεψω εκτος απο κρεας και να το τρωει η κορη μου και εφτιαξα γεμιστα!μια γαστρα μεγαλη θα τρωμε για δυο μερες!

Καλη συνεχεια!Φιλακια!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ιδέα τα γεμιστά, αρκεί να βρεις ωραίες ντομάτες αυτήν την εποχή. Οι περισσότερες είναι άνοστες.

Μόλις είπα στην πεθερά μου να ρίξει μία ματιά στην λαική ..... 


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 είπε:

Ωραία ιδέα τα γεμιστά, αρκεί να βρεις ωραίες ντομάτες αυτήν την εποχή. Οι περισσότερες είναι άνοστες.

Μόλις είπα στην πεθερά μου να ρίξει μία ματιά στην λαική ..... 

και εμεις απο την λαικη παιρνουμε συνηθως αλλα τωρα τις πηρα απο το μαναβικο γιατι στο σουπερ μαρκετ ηταν χαλια...1,5 ευρω το κιλο αλλα πηρα για να κανω τα γεμιστα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεάκι!

Χτες εμπλεξα στη δουλεια μέχρι να δω τι εχει μαζευτει μετα από τοσες μέρες!

Αφροδιτη να χαιρεσαι τον αντρα σου! Με το καλό το μωρακι! Περνάει ο καιρος ε; Σου φανηκαν ακριβές 1,5 ευρω οι ντομάτες; Εδω έχουν αυτην την τιμή το καλοκαιρι - τωρα δεν κοιταζω καν το καρτελάκι για να αποφύγω το υπογλώσσιο. Οταν πηγα Αθηνα περπατουσα συγκινημένη στη λαϊκή όπως άλλοι χαζευουν στα αμερκάνικα malls. Άστα να πανε.

Εβιρι που χάθηκες; Σε θέλουμε πιο συχνά κοντά μας!

Αγγελική τα ρολά ειναι ωραια λύση κι εμένα μου αρεσουν γενικά.

Λιανα τι κάνετε; Πηγαν κατι γνωστοι απο εδω στα μέρη σου τα Χριστουγεννα και ξετρελλάθηκαν.

Για σημερα φακες. 

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα στο μαγειροπαρεάκι!

Καρμπονάρα έχει σήμερα το μενού μας και για αύριο θα φτιάξω γεμιστά. Βρήκε ωραίες ντομάτες η πεθερά μου στην λαική χτες και πήρε.

Πολύ υγρασία βρε παιδιά αυτές τις μέρες! Χτες μάζευα λίγα λίγα τα ρούχα που είχα απλώσει προχτές και τα έβαζα κοντά στον αφυγραντήρα για να στεγνώσουν εντελώς!

Φωτεινή δεν ρώτησα την πεθερά μου πόσο τις πήρε τις ντομάτες. Αν το θυμηθώ θα την ρωτήσω το απόγευμα από περιέργεια. Πως ήταν η πρώτη μέρα των παιδιών με την κοπέλα?

Μαγειρισσούλες σας φιλώ, με καλεί το καθήκον!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!

Αγγελικη για την υγρασία με τα ρούχα εγώ σώθηκα με τον αφυγραντηρα! 

Σήμερα έχω γιουβαρλάκια και λίγο ψητό της κατσαρόλας. Τα έφτιαξα από χθες το βράδυ όποτε σήμερα είμαι αρκετά χαλαρή για να κάνω κάποιες εξωτερικές δουλίτσες.

σας φιλώ


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σου toniasu!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Είμαστε εδώ για να λέμε για τα μαγειρέματά μας και όχι μόνο! 

Είδα πως έχεις ήδη ένα κοριτσάκι και περιμένετε και νέο μέλος. Να σου ζήσει η ζουζούνα σου λοιπόν και με το καλό το νινάκι!

 


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια..

Φωτεινη κ Ιωαννα χρονια σας πολλα

toniasu εννοείται σε θελουμε στην παρεα..εγω εχω ενα κοριτσάκι σχεδον 3..με το καλο το.μωρακι σου

Μαγειρικά λοιπον Σάββατο κοτόπουλο με ρυζι Κυριακή πρασοσελινο κεφτεδακια πατατες φαγαμε σκ στα πεθερικα που γιορταζαν..απο.Δευτέρα ξεκινησα παλι διατροφή γιατο τσιμπησα κιλακια παλι λιγο οι γιορτές καταλαβατε..Δευτέρα αυγα δεν προλαβα ειχα δουλειές τριτη μπριζόλες κ σημερα σπανακορυζο..τα φτιάχνω ολα κανονικα κ μετραω μερίδα για μενα οπως εκανα οταν ξανα εκανα διατροφή...θα την ακολουθησω τρεις μηνες..

Θα σας διαβασω καλα αργότερα εχω δουλιτσα.φιλια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεακι!

Toniasu καλώς ηρθες στην παρεουλα μας! Να χαιρεσαι το ζουζουνι σου και με το καλό το νέο μωράκι!

Palmoira κι εγω λατρευω αφυγραντήρα και στεγνωτηριο. Εδω που μένω έχει τρομερη υγρασία και το χειμώνα τα ρουχα δεν στέγνωναν με τιποτα. 

Λιανα να χαιρεσαι τα πεθερικά σου! Μπραβο που ξεκινάς διατροφή, εγω συνέχεια το αναβάλλω.

Σημερα θα φαμε περισσευματα απο τις προηγουμενες μέρες.

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Γεμιστά έχω φτιάξει για σήμερα. Βρήκε η πεθερά μου ντομάτες την Τρίτη στην λαική και είπα να φτιάξω.

Σήμερα ο καιρός δείχνει να ανοίγει. Για να δούμε, θα βγει ήλιος μπας και στεγνώσουμε γενικώς? Ο αφυγραντήρας έχει την τιμητική του αυτές τις μέρες!

Λιάνα καλή επιτυχία στην διατροφή που ξεκίνησες! Εγώ το μόνο που έχω κάνει από την Δευτέρα είναι να περιορίσω λιγάκι τα μασουλήματα και την πρόσληψη ζάχαρης. Δεν μπορώ να μπω σε πρόγραμμα διατροφής καθώς δεν έχω διάθεση να το κάνω! Αργότερα βλέπουμε....

Φωτεινή πως πάνε τα πράγματα με την κοπέλα?

Πάω να ξεκινήσω την δουλειά μου σιγά σιγά..... 


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!

Αγγελική ωραία ιδέα τα γεμιστά! 

Λιάνα καλή επιτυχία και από εμένα! Εγώ προσπαθώ να χάσω κάποια κιλά εδώ και καιρό αλλά τώρα στις γιορτές ξέφυγα τελείως. Επίσης ποτέ δεν το πήρα ζεστά να τα χάσω. Δεν έχω και εγώ διάθεση Αγγελική. Έχω τόσα άλλα να σκεφτώ που το τελευταίο που με νοιάζει είναι τα κιλά. 

Φασολάκια για σήμερα!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...