Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα κορίτσια..ο καιρος εδω μουντος..

Κοριτσια εκανα ξανα διατροφη 6 μήνες εχασα 25 κιλα..τωρα πηρα λιγα κ δεν μπορω ολο ελεγα ελεγα κ δεν ερχιζα..τωρα ειπα τελος..Θέλω να χασω η διατροφη που εχω δεν ειναι στερητική εχει απ ολα σε λιγοτερες ποσότητες κ γλυκο μια φορα την εβδομαδα..απλα ειναι πολυ του γλυκου...αντε να δω..

Σημερα εχω κοτόπουλο με κριθαράκι..απλα θα φαω λιγότερο κριθαράκι

Palmoira σε καταλαβαίνω στις γιορτες το έδωσα κ καταλαβε..απο φαγητά..γλυκα

Αγγελική καλα κάνεις αν δεν μπορεις σιγά σιγα αυτα τα τσιμπολογηματα κανουν ζημια

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Παρασκευή σήμερα!

Εδω φυσικά βρέχει. Πάλι θα δουλέψει στεγνωτήριο το ΣΚ. 

Λιάνα 25 κιλά ε; Εισαι φοβερη! Εγω θέλω να χασω ιδανικά καμια δεκαρια και δεν το αποφασίζω αν και πιστευω οτι αν αλλάξει λίγο η ψυχολογια μου θα προσέχω καλύτερα.

Για σήμερα έχουμε σουπιτσα.

Φιλια και καλό ΣΚ!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο μαγειροπαρεάκι μας!

Για σήμερα δεν έχω μαγειρέψει κάτι καθώς έχουν μείνει φαγητάκια από προηγούμενες μέρες. Ευτυχώς δηλαδή γιατί χτες ο μικρός μου ε'ιχε αρκετο διάβασμα και δεν είχα και το άγχος του μαγειρέματος!

Φωτεινή, εδώ εμείς είχαμε ήλιο την ώρα που ήρθα αλλά μάλλον έχει συννεφιάσει τώρα από ότι ακούω.

Πολλά φιλιά και στο υπόλοιπο μαγειροπαρεάκι!

 


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

εμενα με εχει εκνευρισει ενας καλος συνασδελφος εδω δεν φανταζεστε .... 

Σημερα δεν μαγειρεψα τιποτα κ εγω αφου ειναι ο συζυγος σπιτι κ θα κανει προχειρο. Το βραδυ θα τους κανω κατι δεν ξερω τι η μπορει κα να παρουν μια πιτσα.

Εγω ειπα να ποσεξω λιγο γιατι τις γιορτες το παρακαναμε με τα φαγοποτια .

Δυσκολο πραγμα η διαιτα κ πιο δυσκολο να συντηρησεις τα κιλα που εχασες , οσο δυσκολα χανονται τοσο ευκολα ξανα ερχονται.

Καλο ΣΚ κοριτσια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Πως τα περασατε; Εδω χτες ειχε πολύ ωραια μέρα, ειχε βγαλει επιτελους ήλιο (μετα από πολλές μέρες) αλλά τωρα ριχνει καρεκλες. Ετσι για να μην ξεχνιομαστε.

Τζενη τι να πω με τους συναδελφους. Παντου υπάρχουν οι αναξιοι. Τι ωραια που χαλάρωσες από το θεμα φαγητου εστω και μια μέρα.

Το Σαββατο εφτιαξα το βραδυ λιγα μεζεδακια που ηρθαν κατι γνωστοι για να παιξουν τα παιδια. Χτες εκανα σνιτσελ γαλοπουλας με πατατες τηγανητες και για σημερα έχω λαδερα αναμεικτα λαχανικα. Εχω ετοιμάσει και κιμά για να γεμισω κανελονια για αυριο. 

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μαγειροπαρεάκι και καλή εβδομάδα!

Έβαλε κρύο 2 μέρες τώρα αλλά καλό είναι γιατί είχε απίστευτη υγρασία τόσες μέρες και μουλιάσαμε! Στεγνώνουν και πιο εύκολα τα ρούχα. ( Καθένας με τον πόνο του!)

Μαγειρικά το Σαββατοκύριακο είχε ως εξής: Σάββατο μεσημέρι είχαμε κολιούς στον φούρνο με χόρτα. Το βράδυ πήγαμε στην κρεπερί ενός φίλου και φάγαμε. Την Κυριακή το μεσημέρι έφτιαξα ρολό κοτόπουλο με πατατούλες στον φούρνο. Για σήμερα έχω φτιάξει αρακά. Έπλασα και κεφτεδάκια και τα έχω βάλει στην κατάψυξη για να τα φτιάξω μεσοβδόμαδα με σαλτσούλα και πιπεριές στον φούρνο.

palmoira όντως οι Παρασκευές είναι ημέρες εκκαθάρισης συνήθως.

Τζενάκι μου παντού υπάρχουν συνάδελφοι που μας σπάνε τα νεύρα! Σαν τις κατσαρίδες ένα πράγμα, βρίσκονται παντου!

Φωτεινή προλάβατε να στεγνώσετε κανένα ρούχο με τον ήλιο? Ωραία φαγάκια έφτιαξες!

Πολλά φιλιά και στο υπόλοιπο μαγειροπαρεάκι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! 

Μπρρρ σήμερα έχει βάλει κρυουλάκι στην Αθήνα! Επιτέλους λίγο χειμώνας!! 

Φωτεινή ωραία φαγητά! Ειδικά το σνίτσελ γαλοπούλας έχω πολύ καιρό να το φτιάξω!!

Αγγελική επίλυσης πολύ χρήσιμη η ιδέα να φυλάξεις τα κεφτεδάκια έτοιμα ζυμωμένα στην κατάψυξη! Θα το δοκιμασω. Έχω φυλάξει παστίτσιο, σπανακόπιτα και διάφορα κατά καιρούς αλλά και τα κεφτεδάκια ή μπιφτεκια είναι πολύ καλή ιδέα!

σημερα μακαρόνια με κιμά! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Κουνηθήκατε οι Αθηναίες απ'οτι ειδα. Πως είστε σήμερα; 

Αγγελική πολύ εύστοχο το σχόλιο με τους συναδέλφους - κατσαρίδες. 

Palmoira οπως σου ειπε η Αγγελική για εμάς ειναι η "Αγία Κατάψυξη". Εμενα τουλάχιστον με σώζει συνέχεια.

Για σήμερα έχουμε κανελονια. 

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο μαγειροπαρεάκι!

Κουνηθήκαμε χτες αλλά εντάξει, πιο πολύ το βουητό ήταν παρά το κούνημα! Εμείς μένουμε και πάνω σε βράχο και δεν κουνιόμαστε εύκολα!

Λίγο από όλα έχει το μενού μας σήμερα.

Φωτεινή τα κορίτσια που μένουν βόρεια προάστια πρέπει να τον κατάλαβαν περισσότερο . Αλλά συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Πως μου ειστε;

Λουκάνικα με πατάτες στο φούρνο σήμερα. Εχω βγαλει και κιμα να κανω το βραδυ γιουβαρλάκια για αυριο. Τι λέτε να φτιάξω μεθαυριο;

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο μαγειροπαρεάκι!

Επιτέλους ήλιος στην Αθήνα! Όχι ότι θα τον χαρώ εδώ κάτω που δουλεύω αλλά τουλάχιστον ξεκινάς με άλλη διάθεση!

Σήμερα το μενού μας έχει μακαρονάδα. 

Φωτεινή κάτι σε λαδερό φτιάξε για την Παρασκευή. Φασολάκια, αρακά....

 


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...