Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

γεια σας παιδια κ καλη βδομαδα!

Εγω εχω χαθει λογω τρελου πηξιματος στην δουλεια .....

Σας διαβασα στα πολυ πολυ γρηγορα κ αυτη την στιγμη δεν προλαβαινω να σχολιασω.

Θα ευχηθω μονο στην Στρουμφιτα μας να της ζησει η κουκλα !γερη κ καλοτυχη να ειναι κοριτσι μου!

Μαγειρικα σημερα τρωμε κοκορα με πιλαφι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

γεια σας παιδια κ καλη βδομαδα!

Εγω εχω χαθει λογω τρελου πηξιματος στην δουλεια .....

Σας διαβασα στα πολυ πολυ γρηγορα κ αυτη την στιγμη δεν προλαβαινω να σχολιασω.

Θα ευχηθω μονο στην Στρουμφιτα μας να της ζησει η κουκλα !γερη κ καλοτυχη να ειναι κοριτσι μου!

Μαγειρικα σημερα τρωμε κοκορα με πιλαφι.

Αντε βρε Τζενακι και σε χασαμε!!! Ελπιζω να χαλαρωσεις γρηγορα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μομμι καλώς ηρθες! Η Εβιρι μας κανει καταπληκτικες συνταγες. Θα τις βρεις εδω: http://thisauroikouzinas-syntages.blogspot.gr/

Καλησπέρα,

καλώς σας βρήκα!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ για το blog, καλά τι φανταστικά πράγματα.......θέλεις να τα φτιάξεις όλα........και μάλιστα καλογραμμένα και με φωτογραφίες.........Μπράβο !!!!!

Link to comment
Share on other sites

mommi πρόκειται για ένα ΥΠΕΡΟΧΟ blog, κατανοητό, χρωματιστό, και γεμάτο με συνταγές που εμένα (όταν έτρωγα γιατί πλέον λόγω δίαιτας τρώω μόνο μπρόκολα και άλλα παρόμοια:mad:)με βοήθησε πάρα πολύ να κάνω ένα σωρό μαγικά στην κουζίνα. Το λίνκ είναι

http://thisauroikouzinas-syntages.blogspot.gr/

Από μόνο του το blog είναι γεμάτο με τα πάντα αλλά μπορείς να κοιτάς και εδώ σε παλαιότερες σελίδες για πολλούς θησαυρούς από τα παιδιά εδώ. Τις παλιές μέρες πχ έκανα συνέχεια ένα υπέροχο σουφλέ της ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ή το τσουρέκι /εκμεκ της Τζενης, και πολλές συνταγές (κάθε κορίτσι έχει ανεβάσει πολλές συνταγές). Γενικά η μαγειροπαρέα σου εγγυάται νοστιμιές :P Καλωςήρθες!

Το είδα και είναι φανταστικό.........σε βάζει στον πειρασμό να τα φτιάξεις όλα.....και πολύ επεξηγηματικό!!!!

Εδώ έχει πάρα πολλές σελίδες και είναι λίγο δύσκολο......και πολλές φορές με την αναζήτηση δυστυχώς δεν τα βρίσκει......

Καλή συνέχεια στη δίαιτα..........δύσκολη διαδικασία που πρέπει να ξεκινήσω κι εγώ, δυστυχώς τα άτιμα δεν φεύγουν!!!!:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα παρεακι!!!!!!

Μπηκα να σας πω ενα γεια και οτι μου λειψατε!Ειμαστε μια χαρα απλα μαζευτηκν δουλιτσες και με το μικρο ζοριζομαι λιγακι!!!!

πολλα πολλα φιλια σε ολους!!!!

ΑΑΑΑ και καλως ηρθες mommi!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρες εγώ ξεκινάω μόλις για Αθήνα αύριο έχω ραντεβού με τον εκδότη μου για κάποια διαδικαστικά οπότε ίσα που πρόλαβα να μπω να σας καλησπερίσω! Θα σας διαβάσω μεθαύριο γιατί δεν θα πάρω το λαπτοπ μαζί μου. Πολλά φιλιά!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρεούλα!!!

Μου έχετε λείψει πολύυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλα τα νέα σας, αλλά θέλω να καλωσορίσω τα νέα μέλη της παρέας μας και να σας ευχαριστήσω όλους για τις ευχές σας! Πραγματικά με συγκινήσατε!!!

Σταδιακά όμως θα μπούμε σε ένα πρόγραμμα και θα επανέλθω! Υπόσχομαι!!!

Μαγειρικά δεν έχω και πολλά να σας πω, αν θέλετε σας λέω το μενού του μαιευτηρίου...ήταν νοστιμότατο....!!!:D

Από εκεί και πέρα αυτές τις μερούλες στο σπίτι έχουμε κάνει σούπα με αρνάκι, μοσχαράκι κοκκινιστό στην κατσαρόλα με πατάτες και σήμερα κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες. Για αύριο υπολογίζουμε να κάνουμε μακαρόνια με λευκή σάλτσα και μανιτάρια.

Φιλιά πολλά πολλά!!!!!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Σήμερα τρώμε μελιτζάνες στον φούρνο σαν ιμάμ. Αυτοσχεδίασα εντελώς κι επειδή δεν τις δοκίμασα ακόμη δεν ξέρω πως βγήκαν! Αύριο θα σας πω αν ήταν νόστιμες και θα σας δώσω και περισσότερες λεπτομέρειες για το πως τις έφτιαξα.

Mommi είμαστε παρέα του χαβαλέ κι ήταν εφικτό να συναντηθούμε κάπου όλοι και όλες μαζί θα γινόταν σίγουρα πανικός!

Όσο για την Έβιρι δεν είναι τυχαίο ότι την θεωρούμε την αρχηγό της παρέας! ;)

Α! Χθες έφτιαξες και το αγαπημένο φαγητό του άντρα μου!

ricola κι εμάς μας έλειψες!

Νίκο εύχομαι να πάει καλά η συνάντηση με τον εκδότη! Περιμένουμε νέα σου...

Smurfita o ερχομός ενός μωρού στην οικογένεια ανατρέπει πολλές ισορροπίες! Η προσαρμογή θα γίνει σιγά σιγά!

Πολλά φιλιά και στα υπόλοιπα μέλη της παρεούλας μας! Τα λέμε αργότερα...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια τι κάνετε?

Να καλοσωρισω κ εγω με την σειρα μου τα νεα μελη στην μαγειροπαρεα μας!

Αγγελικη στο σουφλε με τις μελιτζάνες βαζεις κ σάλτσα ντομάτας κ κρεμα γαλακτος? Δεν θυμαμαι κ εχω κατι μελιτζανες ετοιμες στην καταψυξη που πρεπει να καταναλωθουν .

Σμουρφιτακι ωραιοτατα τα φαγακια σας. Τι κανει η μπεμπα?Πως ειναι?

Ιωαννακι εδω ειμαι αλλα το τρεξιμο στη δουλεια δεν παλευεται .....

Νικο καλη επιτυχια! Αν κ ειμαι σιγουρη οτι θα σκισεις!

Μαμυ τελεια τα κολοκυθακια !!

Εγω για σημερα εφτιαξα αρακα λαδερο με πατατες κ καροτα κ ενα γρηγορο γλυκο ψυγειου με μπισκοτα κ ανθος αραβοσιτου βανιλια κ μια στρωση με πορτοκαλαδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...