Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

Baptisi????


Katanomi

Recommended Posts

Όχι, δεν έχω φάει αλλά κάποιος θα φτιάχνει, δεν μπορεί :)


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

eugie egw tha kanw ena mpiskotaki asteri me zaxaropastsak to monogramma.

kapws etsi

http://www.happyrooms.gr/vaftisi/biskota-vaftisis/biskota-vaftisi-asteri

alla sigoura kapoio gluko tha paroume gia meta to trapezi.

auto pou evale h biggi polu mou arese. mallon den exw polu fanasia giati me th gemish to mualo mou phge sta gemmista sokolatakia k ta gemista mpiskota.

btw to frozen yogurt me trelenei! isws mou aresei perissotero apo to pagwto giati einai pio drosistiko.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Bleptete oscar? pws sas fainete to forema ths kelly osbourne gia na to balw sti baftisi?

sovara rwtas gia to forema?

an nai de mou aresei giati einai mavro kai de m;aresoun ta mavra se vafthseis k gamous. kai epipleon einia polu varu nomizw. vevaia den xerw pws k pou tha kanete th vafthsh.

emeis pou tha thn kanoume (mallon) nwris to apogeuma k meta tha pame se ena oikogeneiako tavernaki de nomizw na me eperne na valw kati tetoio.

fantasou oti thelw na valw kapelo pou trelenomai kai o andras mou me koroidevei :P


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι καλέ πλάκα έκανα! Μαυρο μαξι είναι εντελως ακαταλληλο, ασε που αυτό μόνο για οσκαρ κάνει!

Το καπέλο μου αρέσει και εμένα αλλά θα το τολμούσα μόνο σε γάμο στην αγγλία

Link to comment
Share on other sites

πωπω ωραιες ετοιμασιες βλεπω :)

με το καλο κοριτσια!!!

εγω ειμαι πολυ κατα ολων αυτων οποτε δεν μπορω να σχολιασω ιδιαιτερα :rolleyes: ειμαι υπερβολικα λιτη σε τετοιες εκδηλωσεις.....

με το καλο να βαφτισετε τα μικρουλια σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

egw exw valei kapelo (oxi toso uperparagwgh ) kai se vafthsh (otan prin apo 4 xronia vafthsa thn anipsia mou) kai se gamo 4-5 mhnes meta.

oloi elegan ta kalutera (ektws apo thn pe8era mou pou me koroideve alla den me peirazei. eimaste teleiws diaforetikes alla agpiomaste.

ekeinh einai tou ti tha pei o kosmos kai an to kanoun oi aloi einai ok egw pali eimai antisumvatikh. protimw na kanw pragmata pou den ta kanei o kosmos kai na kanw auto pou me euxaristei se ola ta epipeda.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Για οποίες μπορεί να ενδιαφέρονται, έχω τους καταλόγους με προσκλητήρια και μπομπονιερες του make a wish (της Ελλάδας). Εγώ θα παραγγειλω απο εκεί μάλλον. Αν κάποια θέλει να της τα στείλω, στειλτε μου το email σας με πμ.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Mamma tomato αν ρωτας τι γινεται με τη βαφτιση οταν το παιδι εχει μονο Αγγλικη υπηκοοτητα και δεν ειναι δηλωμενο πουθενα στην Ελλαδα (περιπτωση του μικρου μου) εμας ο παπας μας ζητησε μονο μεταφρασμενο το πιστοποιητικο γεννησης και μια υπευθυνη δηλωση οτι επιθυμουμε να βαφτιστει. Η βαφτιση θα γινει τελος Μαιου. Με τον παπα τα κανονισε ο πατερας μου προ 2 μηνων. Θα μπορουσαν επισης να το κανουν οι νονοι, του ειχε πει ο παπας.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Mamma tomato αν ρωτας τι γινεται με τη βαφτιση οταν το παιδι εχει μονο Αγγλικη υπηκοοτητα και δεν ειναι δηλωμενο πουθενα στην Ελλαδα (περιπτωση του μικρου μου) εμας ο παπας μας ζητησε μονο μεταφρασμενο το πιστοποιητικο γεννησης και μια υπευθυνη δηλωση οτι επιθυμουμε να βαφτιστει. Η βαφτιση θα γινει τελος Μαιου. Με τον παπα τα κανονισε ο πατερας μου προ 2 μηνων. Θα μπορουσαν επισης να το κανουν οι νονοι, του ειχε πει ο παπας.

Τέλεια, σ'ευχαριστώ πολύ Peekaboo, να 'σαι καλά.

Σόρρυ, άσχετο το emoticon, κατά λάθος το πάτησα.


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...