Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

      Όχι δεν έκανα γιατί σκέφτηκα να μείνω στον αρχικό προγραμματισμό που μου έδωσαν από το κέντρο. Είναι και περίεργοι αυτοί θα μου την έλεγαν αν έκανα του κεφαλιού μου. Τώρα αν θέλει 48ωρο σκέφτηκα πως μετά θα παω Κυριακή σε κάποια κλινική τύπου Ιασώ. Έκανα και δευτερο τεστακι predictor και βγήκε θετικό κ αυτό 🙏

      Ευχαριστω για τον ενδιαφέρον σου 💕

CAFE ΜΑΡΤΙΟΥ 2013


linaariadni

Recommended Posts

Όλα καλά μεγαλώνει μια χαρά. Είναι 12.5 κιλά και 86 ύψος. Ανεβαίνει στους καναπέδες και κάνουμε άλματα όπως ο μπαμπάς μας στο στρατό. Τουλάχιστον στη μουσικοκινητικη κάτι κάνει πραγματικά κοριτσάκια αξίζει να πάνε τα παιδιά. Το απόγευμα έχω ένα δίλημμα τη να τρώει φτιάχνω ψωμί με μαρμελάδα όχι φτιάχνω τοστ ούτε τσουρέκι όχι έλεος. Βαρέθηκα τις κρέμες άνθος αρ. Και τη γιαούρτι με το ζόρι. Αν δώσω φαγητό το κάνει εμετό που το πας και αυτό. Ουφ ουφ .βρε παιδιά έχω και μια κούραση εξαντλητική νιώθω κάθε μέρα ότι κάνω δουλειά οικοδομου. Αν δε βάλω ένα Μίκυ μαους δε σταματάει τις ζουζουνιες. Ξέρω ότι δε κάνει καλό αλλά βρε κοριτσάκια μου εσείς πως τα καταφέρνετε ολα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 121
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Οποια μανουλα εχει κοριτσακι 19μηνων θελω να της χαρισω ενα υπεροχο μπουφαν λαχανι ανοιχτο Ολοκαινουργιουυυυυυ για 2ετων.εχω και ενα ζευγαρι παπουτσακια για μικροτερο κοριτσακι 20νουμερο.το μπουφαν ειναι chicco.δεν θελω να τα πουλησω αυτα για τις καχυποψιες θελω να βοηθησω και να μου στειλει μια ευχη για τον μικρο μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...