Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Σεπτέμβριος 2008


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    3047

  • culte

    1689

  • voulam

    1640

  • fafela

    1197

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    evangelia 3.047 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 1.689 δημοσιεύσεις

  • voulam

    voulam 1.640 δημοσιεύσεις

  • fafela

    fafela 1.197 δημοσιεύσεις

σημερα θέλω να πάω σε ένα μεγαλο εμπορικό να πάρω καμιά τσαντούλα.θέλω όμως να πάω παρεα με τον αντρούλη μου!!!!μακαρι να μην αργησει και να εχει ορεξη!!!

χτες λοιπόν το βραδυ είχαπάλι τα χάλια μου και συζητησαμε γενικά για την σχέση μας..όταν τελειωσαμε την συζητηση τον είχα ερωτευτει από την αρχή..δυστυχώς ολα τα ζευγαρια φθειρονται με τον χρόνο και την ρουτίνα.μας τρωει η καθημερινότητα..λογικό είναι!!!!!!!

με έκανε να θυμηθω πόσο πολύυυ με αγαπάει το αρκουδάκι μου..και πόσο τυχερη είμαι που τον έχω..


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κορίτσια!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ που με θυμηθήκατε!!! Δεν ήξερα καν αν το είχατε διαβάσει... Να 'στε καλά όλες σας! Πωπω... τέτοια ευσυγκινησία ούτε στην εγκυμοσύνη...

Βούλα, να χαίρεσαι τον αδελφούλη! Άντε κ γαμπρός (κ έχει πλάκα τώρα να είναι παντρεμένος κ να με βρίζει! χιχι)

Νικόλ, να χαίρεσαι κ εσύ τον αντρούλη σου! Να είστε πάντα αγαπημένοι κ ευτυχισμένοι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευαγγελία, για το θέμα που έλεγες προηγουμένως... Έχω περάσει παρόμοιο με προϊστάμενό μου κ ήμασταν μόνο δύο χρόνια μαζί... Πάντα κουβαλάω μαζί μου ό,τι πήρα από αυτόν! Κ πάντα τον σκέφτομαι... ειδικά μέρες σαν τη σημερινή! Το γιατί;;; Ο τωρινός μου είναι ένας ηλίθιος κ μισός... Σήμερα τσακωθήκαμε κ μετά ερχόταν να μου ζητήσει συγγνώμη που με πίκρανε στη γιορτή μου κ τέτοια... Εϊναι καραγκιόζης ο άνθρωπος! Έχω φοβερά νεύρα από εκείνη την ώρα... Σκοτώνω άνθρωπο μιλάμε!

Αλλάζω θέμα... Σ΄ ευχαριστώ κ σένα πάρα πολύ για τις ευχές σου κ ανταποδίδω! Όσο για το μωράκι το θέλω, αλλά από του χρόνου! Τώρα είναι πολυυυυυ νωρίς για μένα ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, Ιωαννούλα! Είσαι καλά, κοριτσάκι μου;

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου κ πάνω απ' όλα τα μωράκια σου! Κ τα ΤΡΙΑ εννοείται!

Πραγματικά δεν έχω ιδέα... Να στείλω πάντως δεν μπορώ...

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελία, το Λαγονήσι είναι πάρα πολύ κοντά μας! Στην ουσία... δίπλα μας! Οπότε αν το τολμήσετε, περιμένω να με ενημερώσεις!

Πέρσυ η Ραφαέλλα ντύθηκε Πασχαλίτσα! Για φέτος έλεγα μελισσούλα, αλλά φοβάμαι ότι δεν της πάει κ ιδιαίτερα πολύ το κίτρινο... Της χλωμιάζει τα μαγουλάκια!

Ελένη, όλα καλά να πάνε για το Γιωργάκη σου! Δεν το θυμόμουν ότι θα ερχόσασταν τώρα... Θα σου έδινα το τηλ μου για κάθε ενδεχόμενο!

Link to comment
Share on other sites

Facebook;;; όχι, είμαι γριά για τέτοια πράγματα! χαχα!

Στο χωριό δεν έχουμε κανέναν πλέον... Ο παππούς μου πήγαινε αραιά κ που, αλλά πέθανε κ αυτός πριν ένα χρόνο περίπου... Εμείς έχουμε πάρα πολλά χρόνια να πάμε... Δυστυχώς... Μέχρι Καλαμπάκα φτάναμε συνήθως...

Θες να κάνεις μια προσπάθεια να μου στείλεις π.μ.; Μήπως κ το πάρω;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...