Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τζες ευχαριστουμε για την πρόκληση...θα ρθουμε και θα σου κατσικωθουμε χιχι

Εμενα μου αρεσε το βιβλίο, τα εχω διαβάσει και καθε μερα κανουμε λίγο παιχνιδι - μαθημα με τον μικρό. Εμαθε αρκετά πραγματα να κανει!!!

Χαρά ο παυλιτος ειναι μουρλια. Ειδα τις φωτο στο facebook...


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι τα μάτια μου κλείνουν αλλά το παλεύω! Τζες κι εγώ σκέφτομαι να ρωτήσω τη γιατρό για τα βραδινά ξυπνήματα αλλά νομίζω δεν έχει νόημα γιατι πάρα πολλά παιδάκια μεγαλώνοντας ξυπνάνε το βράδυ από διάφορους λόγους, αχ ελπίζω τουλαχιστον να σταματήσει γρήγορα αυτό, αν και της κουνιάδας μου η μικρή κοντεύει 2 κι ακόμα κάθε βράδυ έχουν πανηγύρια! Θα δοκιμάσω κι αυτό που λες Ελενάκι με τις πιπίλες, όχι 2, 4 θα της παρκάρω στην κούνια!

Λορέτα αυτή η συζήτηση με τα κιλά όσο πάει και πονάει περισσότερο!!!!!!!!!! :) !


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

η κορη κοιμαται στην αγκαλια μου κ γραφω με το ενα χερι.μου πονει να την βαλω στην κουνια.βρε κοριτσια μεχρι ποτε πρεπει να πλενουμε τα ρουχα τους με τα μπεμπε απορρυπαντικα???απο βιασυνη εβαλα μαλακτικο λενορ,της τα σιδερωσα και δεν ειδα καμια διαφορα στο δερματακι της


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι...δε μ΄αφηνουν να φυγω(νωριτερα σημερα αφου απολυομαι) τη τρελλα μου....σιγα μη κατσω μεχρι τις τρεις!!!τα χω παρει τωρα.....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και πάλι τα μάτια μου κλείνουν αλλά το παλεύω! Τζες κι εγώ σκέφτομαι να ρωτήσω τη γιατρό για τα βραδινά ξυπνήματα αλλά νομίζω δεν έχει νόημα γιατι πάρα πολλά παιδάκια μεγαλώνοντας ξυπνάνε το βράδυ από διάφορους λόγους, αχ ελπίζω τουλαχιστον να σταματήσει γρήγορα αυτό, αν και της κουνιάδας μου η μικρή κοντεύει 2 κι ακόμα κάθε βράδυ έχουν πανηγύρια! Θα δοκιμάσω κι αυτό που λες Ελενάκι με τις πιπίλες, όχι 2, 4 θα της παρκάρω στην κούνια!

Λορέτα αυτή η συζήτηση με τα κιλά όσο πάει και πονάει περισσότερο!!!!!!!!!! :) !

Πιστευω θα σε βοηθησει μαρινακι! ;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι...δε μ΄αφηνουν να φυγω(νωριτερα σημερα αφου απολυομαι) τη τρελλα μου....σιγα μη κατσω μεχρι τις τρεις!!!τα χω παρει τωρα.....

κανε υπομονη ο χρονος μετραει αντιστροφα και σε λιγακι θα εισαι σπιτι με τους αντρες σου!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε Ελένη τι είναι 3 ωρίτσες ακόμα? βέβαια μεγάλη βλακεία που δε σε αφήνουν ήδη να φύγεις! Αλήθεια σε εξόφλησε κανονικά για όσο διάστημα δούλευες?

Τζες τέλεια που αποκοιμήθηκε το μικράκι σου στην αγκαλιά λεεεε! Η δικιά μου, γνωστός μαμάκιας, με σφίγγει τόσο δυνατά γύρω από το λαιμό, ο γιος μου μικρός δεν ήθελε καθόλου αγκαλιές και φιλιά, αυτή είναι πολύ αγκαλίτσας και βγάζω κι εγώ το άχτι μου!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ηρθα παλι.....η μαμα μου,μου την εκανε και θα ερθει το απογευμα κλαψ κλαψ.....το μαλλι μου δεν υποφερεται.ευτυχως ειχα μαγειρεψει γιουβετσι και ετσι σημερα ψιλοκαθομαι.εχω και τον συζυγο σπιτι που μου εχει παρει τα αυτια στον αλλο υπολογιστη γιατι παιζει πολεμικα παιχνιδια ο μπεμπης ετων 40!!!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...