Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

λορετα μια χαρα σε βρισκω.εγω παλι θα ηθελα να ημουν καποια απο το sex and the city!!!το σπιτι να ειναι ως δια μαγειας παντα καθαρο,να τρωω συνεχεια εξω και ολη την ωρα να βγαινω με τις φιλες μου και να πηγαινω για ψωνια.και ενοειται να μενω νεα υορκη το ψωνιο:Pαλλα σε αυτον τον τροπο ζωης δεν χωραει αντρας και παιδι αρα αναθεωρω γρηγορα:tongue:

και εγω αυτο θα ηθελα και να ειμαι φυσικα η σαμανθα.χαχα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο θα ηθελα και να ειμαι φυσικα η σαμανθα.χαχα

και εμενα η σαμανθα μου αρεσει γιατι ειναι πολυ προχο χαρακτηρας.απο την αλλη εχω πιο πολυ κοινα με σαρλοτ και καρυ.εντωμεταξυ ειμαι φανατικη θαυμαστρια της σειρας.οσες φορες και να το βαλει δεν βαριεμαι


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!εδω ειμαι εγω για λιγο!

Σε λιγο θα φυγω να παω οαεδ!Τι νεα κοριτσια;;Τζεσικουλα εισαι εδω ή εφυγες;;;

μπααααααααα;;;;;;;;;;;;εμφανιστηκε επιτελους ο κελακος;;;καιρος ητανε!! :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

αρχισε να δειχνει ο μικρος με το δαχτυλακι του και μου ρχεται να το φαααααωωωωω!!(αυτο το παιδι...δε τη γλιτωνει...λειψο θα μεινει! :) )


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα.Ελενακι οποτε εμφανιζομαι εγω,εξαφανιζεσαι εσυ;Να το παρω προσωπικα;:)

Εχει ερθει η μαμα μου απο σημερα γιατι αυριο οπως σας ειπα θα παω οδοντιατρο,ισως την γλιτωσω μονο με σφραγισμα γιατι σημερα ειναι πολυ καλυτερα.

Επισης, σας ειπα οτι δεν μπορω καθολου τωρα που νυχτωνει νωρις;;


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

hallo κοριτσαρες με τις ωραίες τις ταινίες και τα ώραία τα μωρά!!!! εδώ και γω, που εξακολουθώ και τρέχω.... Η χοριακή όλα καλά ειχε αυξηθεί σε 2060, οποτε τώρα αναμενω το ραντεβού για πρώτο υπέροχο στις 22, την άλλη Δευτέρα, τότε θα βαλω τικεράκι! Κατα τ'αλλα διαβασμα- λογω τεκνων- ζαλάδες, τρεξιμο... όλα καλά! Σόφι πολύ καλή η προσπάθεια που έκανε ο αντρούλης σου δεν πειραζει που δεν μπήκε γιατί το παρατσακ μάλλον τον αποζημιώνει αρκετά, εεε;;; Κέλι να σου πω ότι σε χαίρομαι με το αυτοκινητο εγώ έχω να το πάρω από όταν πουλήσαμε το παλιό, μη το γρατσουνισω του αντρούλη μου και μετά πως θα το πουλήσει να πάρει το πιο μεγαλο που θέλουμε- για πιο πολλά τέκνα!!!- αλλά δεν παραπονιέμαι γιατί μου κάνει το σοφερ, οποτε θέλω, :tongue:. Ελενάκι να πω καλή ανεργία;;;; Υπαρχει τετοια ευχή;;; Σε βλέπω να κάνεις το τρίτο ΜΠΕΜΠΈ που δεν θέλεις στο μεταξύ, εεεε;;;; Πάντως να ειναι μια περιοδος δημιουργική ή να βρεις μετά μια πολύ σούπερ δούλειά!!!! ΦΙΛΆΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣ ΣΑΣ, ΣΜΟΥΤΣ!


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ταο και Μαρινακι.Δεν μπορω να κανω αλλιως,και ψωμι να θες εδω που μενω ειναι 1 1/2 χιλιομετρο να πας.Οποτε χωρις αυτο δεν παω πουθενα.Οσο να μην το χαλασω,ολοκληρη βουτια εκανε το καημενο αλλα εμενα 9 το βραδυ που γυριζει δε μπορει να κανει τον σοφερ(οχι οτι θα τον εκανε)οποτε τσιμουδια.;)

Βεβαια δε με χαλαει γιατι ειμαι αυτονομη.

Φευγω,παω να παρω την μαμα μου απο την γιαγια μου,την αφησα το πρωι και τωρα παω να την φερω.Εκτελω χρεη ταξι.:):)


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...