Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα!!!! Αχ, έχω μια υπογλυκαιμία! Ευτυχώς που έχει πάει ο άντρας μου στο σούπερ, έτσι μεταξύ άλλων θα μου φέρει προμηθειοσοκολάτες!!!!!!!!

Lorreta, έτσι κι εγώ θα την κάνω στάνταρ την επισκληρίδιο, αφού όταν με ρώτησε η μαία αν θα κάνω, της είχα πει "μόνο μία, βάλε εκεί 2-3 να'χουμε!!". Ώστε φτάνει η μεγάλη μέρα ε? Εδώ που τα λέμε αρκετά ταλαιπωρήθηκες....

Το Μαρινάκι μπήκε στο νοσοκομείο μετά το μεσημέρι. Θα έχουμε τα μαντάτα αργά το βράδυ, ή αύριο το πρωί. Να της ευχηθούμε να πάνε όλα καλά!!!!!!!!

Ιδέα μου είναι ή η Erianton εξαφανίστηκε? Λέτε να??????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας τσούπρες!!! Μεγιά το νέο μας καφέ!!!! Άντε να γεννάμε όλες σιγά σιγαάααα....!!!!!!

Βρε λορεττάκι ακόμα εδώ;;; Και εγώ μπήκα σίγουρη ότι θα έχεις γεννήσει από το πρωί για να σου ευχηθώ!!:tongue::tongue:

Με τη Μαρίνα τι έγινε; Για ενημερώστε με γιατί έχασα επεισόδια.. έσπασαν τα νερά;;

Πρίντσι μου εμένα κοντεύει να μου βγει η σοκολάτα από τη μύτη σήμερα, αφού έχω φάει σχεδόν ένα πακετό μερέντα με άπειρο ψωμί...:rolleyes:

Αυτά τα 3 κιλά που μου έχουν μείνει νομίζω ότι δεν θα τα χάσω ποτέ έτσι όπως πάω.....!!!

Λέτε το ρηνάκι να γεννάει;;; Λέτε....λέτε;;; Για να δούμε..!!!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα εδώ είμαι κορίτσια! τι να κάνω, το μωρό μου δε θέλει να βγει!

χριστινάκι μόνο 3 κιλά σου μείνανε????????? μπράβο ρε συ... εγώ με τόση καθυστέρηση έχω γίνει πραγματικά μια μπάλα! πως τα'χασες?

λέτε να γεννάει η εριάντον? φαντάζομαι αύριο θα έχουμε νέα και για τις δύο...


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Με τη Μαρίνα τι έγινε; Για ενημερώστε με γιατί έχασα επεισόδια.. έσπασαν τα νερά;;

Γεια σου Christine!!! όχι δεν έσπασαν τα νερά. Ήταν κάτι εντελώς ξαφνικό και αναπάντεχο, δηλαδή έκανε εξέταση coombs καθώς έχει ρέζους αρνητικό, και φαίνεται πως η coombs αλλάζει σε θετική και μπήκε εσπευσμένα για πρόκλιση, καθώς σε αυτή την περίπτωση ο οργανισμός αρχίζει να παράγει αντιγόνα έναντι του παιδιού......

Annia περαστικά στο μπεμπάκο!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρες μου καλησπέρα...

Δε βρίσκω την λίστα μας...

Ας γράψουν οι ήδη μανούλες την ημερομηνία που γέννησαν και να συνεχίζουμε και οι υπόλοιπες.....

Ελπίζω να είστε όλες καλά...

Εγώ νυστάζωωωωωωωωωωωωω....

Σας φιλώ...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω εκανα ενα μπανακι καθως τα μικρα μου κοιμουνται και τα 2..καλε τι ψοφοκρυο ειναι αυτο??και εχει και ενα αερα μπρρρ..και εγω τρωω πολυ μερεντα αλλα με φρυγανιες...απο κιλα ειμαι -11καλα παω χτες εβαλα και την βερα μου μετα απο 4μηνες σχεδον..πρινσι θυμισε μου τον χασιακο εχεις??


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


του ελεγα για το φαν κλαμπ που εχει στο παρεντς την ωρα που με εραβε..:shock:και μου ελεγε εσυ ποια εισαι οταν μπω να δω τι γραφεις..καλα μιλαμε εχει πολυ γελιο ο ανθρωπος..


:-D

Link to comment
Share on other sites

χριστινάκι μόνο 3 κιλά σου μείνανε????????? μπράβο ρε συ... εγώ με τόση καθυστέρηση έχω γίνει πραγματικά μια μπάλα! πως τα'χασες?

Είχα πάρει 13 κιλά σύνολο και τα 10 τα έχασα.. δεν ξέρω πως.. εφύγαν από μόνα τους!! Γυρνώντας από το μαιευτήριο ήμουνα -6 και τα άλλα 4 έφυγαν μάλλον από το θηλασμό..(γιατί δίαιτα δεν κάνω καθόλου.. αντιθέτως τρώω και πολύ και αρκετά γλυκά).. Τα υπόλοιπα τώρα δεν βλέπω να φεύγουν αν δεν βοηθήσω και εγώ λίγο... :wink:

Αχχ ελπίζω τώρα το μαρινάκι να έχει την κούκλα της αγκαλιά!!!


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει 13 κιλά σύνολο και τα 10 τα έχασα.. δεν ξέρω πως.. εφύγαν από μόνα τους!! Γυρνώντας από το μαιευτήριο ήμουνα -6 και τα άλλα 4 έφυγαν μάλλον από το θηλασμό..(γιατί δίαιτα δεν κάνω καθόλου.. αντιθέτως τρώω και πολύ και αρκετά γλυκά).. Τα υπόλοιπα τώρα δεν βλέπω να φεύγουν αν δεν βοηθήσω και εγώ λίγο... :wink:

Αχχ ελπίζω τώρα το μαρινάκι να έχει την κούκλα της αγκαλιά!!!

συμπεθερουλα τι κανεις??? τι κανει η νυφη?


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...