Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      οχι δεν το νιώθω αν άγχος ! παρολο που δεν πρέπει τόσο νωρίς και δεν το θέλω , εχω μια περίεργη προσμονή! ίσως τώρα αρχίζει να μ μοιάζει πιο χειροπιαστό ! δεν θα παω τόσο , νιώθω πιέσεις χαμηλά εγώ παρακαλάω να παω 32 εστω ! 

      Angot θα πας πολύ παρακάτω . Μην τρελενεσε απτήν στιγμή που σου είπε κάτι ο γιατρός έχεις βάλει πολύ χαμηλά τον πήχη χωρίς λόγο. Αν ο γιατρός σε περίμενε να γεννήσεις τόσο νωρίς θα σε είχε σε πολύ αυστηρή επιτήρηση εκτός Κ εάν είναι ανεύθυνος Κ δεν τον νοιάζει που δεν το πιστεύω. Ο γιατρός είπε μια πιθανότητα να γεννήσεις πιο νωρίς για να μην πέσει έξω Κ τον κηνυγας μετά . Αλλά θα πας πολύ παραπάνω .

πωλειτε ενυδρειο 120 λιτρα μαζι με φιλτρο τεστ κτλ


Recommended Posts

Καλησπερα

Πωλειτε ενυδρειο 120 λιτρα απο carrefour με το επιπλο του , θερμοστατης , φιλτρο , διακοσμητικο ξυλο βυθου , θερμομετρο ενυδρειου , και τεστ νερου.

Τα τεστ ειναι χρησιμοποιημενα νομιζω το πολυ 10 φορες.Ενα τεστ εχω σπασει τον σωληνα αλλα εχω απο αλλη εταιρια σωληνα γυαλινο να δωσω.Οι ταμπλετες φυτων εχουν μεσα 17.Το φαγητο ειναι για guppy ανοιγμενο αλλα πααπανω απο την μεση μεσα.επισης το μεγαλο μπλε μπουκαλι εχει ελαχιστο μεσα νομιζω 50 μλ

στο καπακι του ενυδρειου απο πισω ο αντρας μου το εκοψε το πλαστικο για να περνανε οι σωληνες του φιλτρου μεσα.γιατι αλλιως δεν μας εκλεινε το καπακι.Ολα μαζι 150 ευρω.Δεν τα πουλαω χωριστα γιατι το ποσο που θα παρω απο το ενυδρειο θα παει για την αγορα παιδικου καθισματος αυτοκινητου.

http://s860.beta.photobucket.com/use...tml?sort=3&o=0

http://s860.beta.photobucket.com/use...tml?sort=3&o=1 quote.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 9 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...