Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου!!Ευχομαι ολες ναστε καλα!!

Εμεις ειμαστε ακομη Κρητη και..αποκτησαμε νεο μελος στην οικογενεια μας!! :)

Δυστυχως δεν εχω πολυ χρονο γιαυτο και μπαινω σπανια πια στο αγαπημενο μου καφε!!Φιλια σε ολες!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια από άλλη μια μεταθεσοχτυπημένη! στην αεροπορία κι ο δικός μου και μας έσκασε μετάθεση για κρήτη εν μέσω άδειάς ανατροφής τέκνων που έχει...μας ήρθε για καστέλλι ηρακλείου κ λογικά θα πρέπει να πάμε με το που τελειώνει η άδεια,τέλος οκτωβρίου δλδ...το ψάχνουμε για να μείνουμε στα οικήματα στις γούρνες ή στις γούβες(?)! ξέρει καμιά τπτ? αυτό που μας την έδωσε είναι οτι ο άντρας μου ήταν εκεί 5 χρόνια,έκανε αμάν να γυρίσει κι όπως ξέρετε η κρήτη δεν μετράει για νησί!! έλεος δλδ! μετά από εκεί θα μας πουν άντε τώρα κ καμιά κάρπαθο,λήμνο,σκύρο ή κι εγώ δεν ξέρω που αλλού!! έχω αρχίσει κ σκέφτομαι σοβαρα το ενδεχόμενο να κάνω τρίτο! Kitriblue επειδή είδα ότι ρώτησες, αν έχεις 3 παιδιά ισχύει το αμετάθετο μέχρι το 1ο να γίνει 18χρ. απ'όσο ξέρω!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...